Vyberte si byt v Barrandez-Vous jako první

  11:22 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nový rezidenční komplex s rozlehlým parkem překvapí klidnou lokalitou, výhledy na Prahu i vysokým standardem bydlení. Developerská skupina Top Estates zahájila prodej bytů druhé etapy a navazuje novou výstavbou na úspěšnou první etapu Barrandez-Vous, která získala již několik vítězství mezi stovkami staveb v ČR a stala se Nejlepším rezidenčním projektem v ČR v letech 2021 a 2022. Během dvou let vznikne další bytový dům Západ, který dostavbou území harmonicky ucelí organickou architekturu projektu i veřejného prostoru s novým parkem a relaxačními zónami.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Barrandez Vous| foto: Top Estates Group

Pozemek na kopci poskytuje nádherné pohledy na Prahu a okolí, vyhledávané byty se zahradami a terasami zůstanou i v novém objektu nejvíce zastoupeny. Díky moderním technologiím, umění a mimořádnému standardu se posune komfort bydlení v další etapě Barrandez-Vous ještě výš.

Barrandez Vous

Vyberte si byt v Barrandez-Vous jako první. Nyní zaplatíte jen 15% a doplatek po dokončení v roce 2026

Pro všechny, kteří teprve bydlení či větší investici plánují v horizontu dvou let nebo vyčkávají na nižší úrokové sazby hypoték, je nová etapa Barrandez-Vous nejvýhodnější. Nyní zájemcům stačí zaplatit jen rezervační poplatek 15%, který se později stane součástí kupní ceny a zbývajících 85% doplatí až po dokončení stavby v roce 2026“, vysvětluje Dušan Dvořák, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

Barrandez Vous

Vysoký komfort bydlení a nový domov i pro váš elektromobil

Mimořádná kvalita a nadčasové přírodní materiály reprezentují obě etapy Barrandez-Vous.

Prostorné byty se zahradami a terasami, velkoformátová hliníková okna s venkovními žaluziemi, dřevěné podlahy a podlahové vytápění, designové koupelny i podzemní parkovací stání s nabíjecími stanicemi pro elektromobily, představují jeden z nejvyšších standardů bydlení v Praze.

Barrandez Vous

Tři rezidenční objekty Barrandez-vous s rozlehlým parkem a relaxačními zónami uprostřed, vznikají ve dvou etapách výstavby. V letošním roce dokončená první etapa, Sever a Jih, je ideální volbou pro všechny, kteří hledají byt již k okamžitému nastěhování či investici. Rezidence Západ bude dokončena v roce 2026.

„Podařilo se vytvořit nejen krásné bydlení v Praze, ale také prostor pro setkávání a vlastní zelený svět plný stromů a kvetoucích rostlin. Místo, kde se moderní architektura potkává s přírodou. Těší nás, že se Barrandez-Vous stalo místem, kde se lidem hezky žije,“ uzavírá Petr Teplý, zakladatel Top Estates.

Barrandez Vous

Hlavními architekty Barrandez-Vous jsou Erika a Vladimír Vašutovi s týmem Underconstruction Architects a spolupráce s developerskou společností Top Estates úspěšně pokračuje i při realizaci druhé etapy. Unikátní veřejný prostor a park s přírodním amfiteátrem vytvořil pro nové obyvatele král českých zahrad, Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera. Všechny zajímavosti o projektu i detaily vzniku popisují v rozhovorech a videích na web stránce projektu.

Objevte propojení s přírodou a žijte v Barrandez-Vous!
www.barrandez-vous.cz

Témata: ks-nalevo