Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

V Pražských Lipencích vzniká nové bydlení v klidu a zeleni

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přinést do jedné z nejmalebnějších, nejklidnějších a nejzelenějších okrajových částí Prahy ještě více zeleně a možností trávení volného času, to je jedna z ambicí nového rezidenčního projektu Lipenecký park.

V Pražských Lipencích vzniká nové bydlení v klidu a zeleni| foto: NG REAL ESTATE

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bydlení v něm začala v těchto dnech nabízet společnost NG Real Estate ze skupiny NATLAND Group. V Lipencích jižně od Prahy postaví přes čtyřicet bytů a devatenáct řadových rodinných domů.

„Počítáme mimo jiné s rozsáhlými parkovými a dendrologickými úpravami, které zahrnují i okolí projektu. Jednáme s předními zahradními architekty, abychom pro Lipence vybrali toho nejlepšího,“ říká Jana Sečkářová, partnerka Natland Group, která se v rámci skupiny dlouhodobě věnuje developerským aktivitám.

Při přípravě projektu Lipenecký park spolupracovala společnost NG Real Estate s architektonickým ateliérem Hlaváček & Partner.

Bydlení v Lipencích kombinuje harmonickou a přátelskou atmosféru venkova s kouzlem centru snadno dostupné obce. Jde o otevřený rezidenční areál, na který bude navazovat volnočasový park.

„Autem je to přitom 25 minut do centra Prahy, autobusem 25 minut na stanici metra B Smíchovské nádraží,“ upozorňuje vedoucí obchodního oddělení NG Real Estate Šárka Kloučková.

Vybudovat volnočasový park znamená revitalizovat území o rozloze šesti hektarů, kde bude mimo jiné obnoven původní třešňový sad doplněný o mlatové cesty a lavičky k odpočinku. Součástí záměru je také hřiště pro plážový volejbal, kurty na tenis a badminton, nebo BMX dráha či dráha pro inline bruslaře.

Celé okolí nabízí další široké možnosti aktivního trávení volného času. Natland Group, která projekt vlastní, patří nedaleko Lipenců i velké golfové hřiště nazvané Prague City Golf.

„V Lipencích vyroste celkem 43 bytových jednotek od 1+kk do 4+kk a velikosti 30 – 130 m², doplní je 19 řadových rodinných domů s dispozicemi 5+kk a 6+kk,“ upřesňuje Šárka Kloučková. „Zároveň jsme připraveni - pokud bude poptávka ze strany klientů - k úpravě bytových prostor na nebytové,“ zdůrazňuje.

Stavět se začne v květnu letošního roku, hrubá stavba bude podle předpokladů dokončena do roka, tedy v květnu 2019. Ke kolaudaci budou byty a domy připraveny příští rok na podzim, noví majitelé je převezmou na jaře 2020.

K nejznámějším projektům Natland Group dosud patřil Čakovický park v Praze 9, který postupně nabídl přes 800 bytů a získal řadu ocenění odborné i laické veřejnosti.

Témata: ks-nalevo