Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Šumava – „krásná a divoká“

Komerční sdělení   11:30aktualizováno  11:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší a nejkrásnější české pohoří Šumava láká díky své krásné, jedinečné, mnohdy nedotčené krajině čím dál tím více návštěvníků. Je to výjimečné území nejenom u nás, ale i ve střední Evropě. Právě vysílaný seriál Policie Modrava, který Šumavu ukazuje v dnešní nezkreslené podobě přivádí další nové návštěvníky, kteří doposud o Šumavě jen četli, slyšeli .... Za posledních několik let se návštěvnost Šumavy neskutečně zvýšila, zlepšila se kvalita poskytovaných služeb a rozšířila možnost volno časových aktivit a Šumavu objevuje stále vyšší počet návštěvníků, kteří se v hojné míře stále vrací. I to je jeden z důvodů, proč právě začínat podnikat na Šumavě. Chcete-li na Šumavě podnikat nebo spojit bydlení v krásném prostředí s podnikáním, podívejte se na tyto komerčně zajímavé nemovitosti v této lukrativní části Šumavy.

Turnerova chata| foto: RK: JAKŠ - reality s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

1.Hotel Rilancio****, Kašperské Hory – Náměstí

Hotel Rilancio****, Kašperské Hory – Náměstí, Rodinný wellness hotel...

Hotel Rilancio****, Kašperské Hory

Rodinný wellness hotel Rilancio**** s kapacitou 50 lůžek v 13 apartmánech s restaurací s novou kuchyní a novým wellnessem za cenu k jednání 17,9 milionu korun. Moderně, vkusně vybavený klidný hotel po kvalitně provedené rekonstrukci je připravený k okamžitému provozování na lukrativní adrese naproti kašně u „královské cesty“ v nejžádanějším královském městě na Šumavě v turisticky atraktivních Kašperských Horách. Známý z oblíbeného seriálu Policie Modrava. Více zde.

2.Turnerova chata, Povydří v 1. zóně NP Šumava

Turnerova chata, Povydří v 1. zóně NP Šumava:  „Turnerova chata“ (restaurace s...

Turnerova chata

Exkluzivně nabízíme na prodej proslulou a ve všech turistických průvodcích zmiňovanou „Turnerovu chatu“ (restaurace s letní terasou a ubytováním) ležící uprostřed nejznámější naučné stezky v 1. zóně Národního parku Šumava na soutoku Zhůřského potoka a divoké horské řeky Vydry a je jedinou veřejně přístupnou chatou s ubytováním v 1. zóně NP Šumava a patří k nejnavštěvovanějším místům na Šumavě, kde projde tisíce návštěvníků denně. Taktéž znáte ze seriálu Policie Modrava nebo z večerníčku Vydrýsek. Více zde.

3.Penzion pod Sedlem, Albrechtice u Sušice

Penzion pod Sedlem s kapacitou cca 46 lůžek s vlastní restaurací s terasou,...

Penzion pod Sedlem

Známý, zavedený „penzion pod Sedlem“ s kapacitou cca 46 lůžek s vlastní restaurací s terasou, ležící pod lesem na unikátním místě s úžasným výhledem, na konci obce Albrechtice (760 m.n.m.) u Sušice 7 km, na výchozím bodě turistické trasy na mystický vrch Sedlo = původní dochované keltské hradiště s dominantní 27 m novou rozhlednou! Více zde.

4.Hostinec Černá Růže, Rejštejn - Náměstí

Hostinec „Černá růže“ s 80 místy s možností venkovní terasy, vybavenou kuchyní,...

Hostinec „Černá růže“

Známý, zařízený, hostinec „Černá růže“ s 80 místy s možností venkovní terasy, vybavenou kuchyní, 8 apartmány s vlastní koupelnou a kapacitou až 42 lůžek, služebním bytem 76 m2 a velkou slunnou zahradou 2.072 m2 s krytým velkým bazénem za domem s přístupem až k řece Otavě, ležící v CHKO na hranici NP Šumava na Náměstí v městě Rejštejn (575 m.n.m.) za skvělou cenu 5,1 milionu korun. Také známé ze seriálu Policie Modrava. Více zde.

5.Rodinný penzion Maleč, Maleč u Strašína

Rodinný penzion Maleč u Strašína po citlivé rekonstrukci původního stavení –...

Rodinný penzion Maleč

Citlivá rekonstrukce původního stavení – bývalé školy (výstavba v roce 1909) se zachovanými původními prvky a celistvosti nemovitosti včetně jejího budoucí využití (rodinný dům, penzion...). Vkusné, stylové vybavení, moderní technologie odpadu a vytápění, výborná poloha a stav nemovitosti zaujme náročnější klienty, kteří hledají TOP nemovitost na Šumavě. Lze podnikat, ale i bydlet. Nízká cena 4,5 milionu korun. Více zde.

Témata: ks-nalevo