Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Rodina si zaslouží krásné místo pro život

Komerční sdělení   14:59aktualizováno  14:59 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pojďte s námi na historicky známé místo, pražskou rezidenční čtvrť Košíře. Nabízí svým obyvatelům unikátní spojení života v přírodě s komfortem velkoměsta. Přírodu tu zastupuje nejen lesopark Cibulka, který v posledních letech prošel důkladnou obnovou, ale také přírodní park Košíře-Motol, což je více než 350 hektarů zeleně.

Graffitti Pomezi zahradka_3| foto: iDNES.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na úbočí svahu Vidoule, v ulici na Pomezí, v přímé blízkosti parku Košíře-Motol

s rozlehlými výhledy na celou Prahu vzniká místo pro krásné bydlení – top’rezidence Pomezí.

Zelená záplava hned pod okny je ale jen jedním z benefitů top´rezidence Pomezí jde totiž o jedinečné místo, odkud je všude blízko. Poblíž ulice Na Pomezí naleznete nejen běžné obchody a služby, ale také například Tenis Club Cibulka, squashové centrum, restaurace, základní školy, školky nebo Gymnázium Nad Kavalírkou. V samém centru Smíchova s obchody, multikinem či galeriemi jste odsud městskou dopravou za 15 minut a na golfovém hřišti v Motole budete za 10 minut, stejně jako na pražském okruhu.

Prémiový projekt nabídne v první etapě čtyři domy s 90 byty. Čtyřpodlažní domy mají ustupující podlaží a díky terénu, který se svažuje směrem k centru města, budou mít zdejší obyvatelé skvělý výhled na Prahu, byty orientované opačně nabízí relaxační pohled do zeleně přilehlého lesa. Spektrum bytů je široké od 2+kk po 5+kk o výměrách od 40 do 250 m2 podlahové plochy. Nabídka bytů je pestrá od přízemních bytů s předzahrádkami, po klasické prostorné byty s balkony a vrcholem nabídky jsou luxusní byty, dvouúrovňové penthousy s velkými střešními terasami a dech beroucím výhledem na Prahu.

„Ano nabídka bytů v top´rezidenci je pestrá, všechny byty jsou navrženy jako nízkoenergetické s řízeným větráním s rekuperací tepla se zvlhčováním a ochlazováním přiváděného vzduchu. Vytápění je zajištěno podlahovými konvektory v koupelnách doplněnými elektrickými rohožemi, penthousy jsou vytápěny teplovodním podlahovým topením“ uvádí Otto Koval, obchodní ředitel KKCG Real Estate. A zároveň dodává: „top´rezidence, je dnes již zavedená a mezi klienty známá značka naší kvality projektů. Garantuje kvalitu lokality, standardů a náš individuální přístup ke klientům.“

Ve standardech bytů top ‘rezidence Pomezí jsou kvalitní dřevěné podlahy a dveře, dřevěná okna zasklená izolačním trojsklem s venkovními žaluziemi, moderní velkoformátové rektifikované obklady a dlažby, zařizovací předměty a armatury renomovaných výrobců. Díky inteligentní elektroinstalaci je možné z jednoho místa ovládat topení, rekuperaci, klimatizaci (penthousy) a venkovní žaluzie.

Udělat zásadní krok a celou rodinu přestěhovat do nového, nebo zakotvit na novém místě a rodinu zde teprve budovat, je velké životní rozhodnutí. Ale v jednom se shodneme všichni, rodina si zaslouží krásné místo pro život.

Témata: ks-nalevo