Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Pragovka Artdistrict

  13:04aktualizováno  13:04 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nová čtvrť pro umění a kulturu v Praze 9

Pragovka Artdistrict: Nová čtvrť pro umění a kulturu v Praze 9| foto: Pragovka

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na jaře roku 2016 vznikl nový koncept Pragovky, který znovu vzkřísil k životu tuto legendární prvorepublikovou továrnu ležící v centru industriální části Prahy 9.

Pragovka se stala živým multikulturním centrem a uměleckou čtvrtí, která poskytuje inspirativní prostředí pro spolupráci i prostor pro plodnou výměnu myšlenek mezi různými uměleckými uskupeními.

V tuto chvíli v prostředí Městské části Praha 9 není žádné kulturní centrum. Pragovka Art District tak přináší do místa, které je v těsném sousedství s několika sociálně vyloučenými lokalitami, ale také nově vzniklými sídlišti bez jakékoli možnosti aktivit, kulturní program, možnost kulturního vyžití a smysluplně tráveného volného času nejen pro obyvatele Prahy 9.

V současnosti je Pragovka domovem mnoha ateliérů tvůrců z různých oblastí – od malířů, sochařů, fotografů, módních návrhářů, designérů po nábytkáře a čalouníky. Dále tak domovem uměleckých galerií prezentující současné výtvarné umění, a krásných industriálních prostorů a obrovských průmyslových hal nabízející skvělé možnosti využití od komerčních eventů přes výstavy, trhy, charitativní akce, koncerty, filmovou produkci až po video a foto shooting. Artditrict poskytuje umělecký program tvořený uměleckými rezidenty anebo otevírá dveře zajímavým projektům, akcím a tématům jak české, tak mezinárodní scény.

Fotogalerie

Povaha Artdistrictu by se v budoucnu měla blížit ke kreativnímu inkubátoru, který bude poskytovat prostor novým trendům, myšlenkám, a metodám a podporovat jejich rozvoj. V průběhu dalších pěti let plánuje Pragovka vytvořit ucelenou dramaturgii a kontinuální multižánrový program, výměnný program pro zahraniční umělce a rezidenty s obdobnými centry po světě a jeden z projektů je také postupně vznikající Artwalk – průchod areálem lemovaný uměním, který bude jakousi venkovní výstavní síní umělců Pragovky, českých renomovaných umělců, ale i emerging artists a především renomovaných zahraničních hostů jednotlivých sympozií.

Cílem je vybudovat kulturní a kreativní centrum, které bude úrovní prezentovaného umění na vysoké profesionální úrovni, bude prezentovat mezinárodní i české výtvarné umění, a pomocí doprovodných programů a jiných akcí také přístupné nejen odborné, ale i široké veřejnosti.

Témata: ks-nalevo