Pod křídly to opravdu funguje

  9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Opravdu to funguje. Po dobu přibližně čtyř měsíců, co působí pod Dumrealit.cz nejsou jen víc vidět, nejen, že nabírají více nemovitostí, ale hlavně jsou silnější, stabilnější.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pod křídly to opravdu funguje| foto: Reality 11

Rozrůstají se, nabírají nové makléře a pokrývají další lokality – to jsou Eva Vondrová a Miroslav Loskot z Novostrašeckých realit. Především díky síle značky, pod kterou se před několika měsíci rozhodli působit, se jim daří nabírat nejen nemovitosti, ale i makléře. Jednou z nově působících, je původně asistentka soudního znalce, Pavlína Vojtová pro oblast Plzeňského kraje. Jak sama říká, k realitám ji to táhlo prakticky celý život. „Vyzkoušela jsem si jak pozici nakupujícího, prodávajícího a také makléře pro pražskou realitní kancelář,“ uvedla Pavlína. Reality jsou hlavně o týmové práci. Té ji naučil sport, kterému se věnuje už od dětství. „Ráda si rozšiřuji obzory získáváním nových informací a zkušeností, bez kterých bych nemohla odvádět kvalitní práci makléřky,“ zmiňuje Vojtová. „Pavlína je pro nás velkým přínosem. Miluje příběhy lidí, a o nich v případě prodejů nemovitostí jde,“ vítají vstup makléřky pod jejich křídla Loskotovi.

S odstupem času jsou Loskotovi rádi, že přijali nabídku Národního realitního holdingu, a pod křídla tak silné značky vstoupili. „Velké plus vidíme v síle značky, ve školení a hlavně ve stabilitě a opoře. Teď máme zkrátka vše vyšperkované,“ dodává Eva Vondrová.  

Témata: ks-nalevo