Penthausy v širším centru u golfového areálu a Vltavy

  8:30aktualizováno  8:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V závěru letošního léta byla zahájena výstavba II. etapy developerského projektu Hodkovičky Green, která navazuje na úspěšnou dokončenou a vyprodanou první etapu. V projektu v těsném sousedství golfového hřiště a Vltavy vzniknou také čtyři originální penthausy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Penthausy v širším centru u golfového areálu a Vltavy| foto: Real Development 2001

Líbilo by se Vám vlastnit novostavbu prostorného penthausu s velkými prosklenými plochami v dosahu centra Prahy, s neopakovatelným panoramatickým výhledem z úrovně sedmého patra do zeleně golfového hřiště, na Vltavu a na romantické kopce Barrandovských skal? Penthaus pro Vaši rodinu s velkou terasou včetně zatravněné části, kterou budete sami schopni snadno udržovat. Bonusem jsou dvě garážová stání s možností dobíjení Vašeho elektromobilu a ještě možnost dokoupit si zděný sklep. Samozřejmostí je, že Váš nový penthaus bude kvalitně vybaven designovými dlažbami a obklady, dýhovanými plovoucími podlahami a dýhovými dveřmi s obložkovými zárubněmi. Samozřejmostí je rovněž klimatizace v obytných místnostech. Líbí se Vám ještě něco jiného? Standard v rámci klientských změn budete moci ovlivnit.

Rádi sportujete? Výborně! Hned u domu je golfový areál, cyklosteska, která vede podél Vltavy až do centra a spousta dalších možností pro sportovní vyžití.

Pokud chcete s přáteli povečeřet nebo si jen tak užít nedělní brunch s rodinou a nevyužijete některou ze svých teras, pohodlnou procházkou dojdete k vyhlášené restauraci na lodi.

Zdá se Vám, že to není možné, nebo že takové bydlení pro Vás bude nedostupné? Nikoliv, podívejte se na internetové stránky  a přesvěčte se, že takové bydlení za rozumnou cenu nabízí právě projekt Hodkovičky Green II. Důkazem toho jistě je, že již nyní je více než 90 % bytů prodaných. Byty budou pro své nové majitele připraveny v létě 2021. 

Témata: ks-nalevo