Paprsek Stodůlky, Realitní projek roku, nabízí nejlepší ceny bytů

  21:45 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nový rezidenční projekt PAPRSEK Stodůlky získal hned dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2023, a to v kategorii Cena veřejnosti na Praze 5 i cenu Absolutního vítěze v této kategorii. Rezidenční projekt kombinuje koncept obytného domu s více než 290 byty a 300 parkovacími místy a komerčního parteru s obchody, kavárnami, bistry, restauracemi a služby. V nabídce první sekce A jsou byty 2+kk pro páry i rodinné 3+kk za nejlepší ceny bytů na Praze 5 – již od 7,65 milionů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Paprsek Stodůlky

Paprsek Stodůlky | foto: Trigema

Manhattan na Stodůlkách

Paprsek vzdává hold městské atmosféře a celým svým konceptem, polohou i dynamikou architektury přináší náladu newyorského Manhattanu do pražských Stodůlek. Polyfunkční dům Paprsek přináší ojedinělý městský koncept sounáležitosti bydlení a místa, vzdává hold typické urbanistické atmosféře a rozvíjí její příběh směrem k modernímu a pospolitému životu, ve kterém mají lidé ve své bezprostřední blízkosti k dispozici všechno, co potřebují. Mezi samotnými bytovými domy pak vzniknou rovněž relaxační zelené zóny. Celkovou svěžest areálu pak doplňuje ikonický Centrální park, který se nachází v bezprostřední blízkosti nového areálu.

Bydlení se vším potřebným na dosah

Dispozice bytů v Paprsku se pohybují od 1+kk až po velkorysé 4+kk s terasami a balkony orientovanými jižním směrem. Poloha bytových jednotek v Paprsku je řešena s ohledem na světové strany tak, aby bylo zajištěno co nejbohatší proslunění všech obytných místností jednotlivých bytů slunečním světlem. Součástí bytů v projektu Paprsek je inteligentní ovládání domácností, samozřejmostí jsou sklepy a garážová parkování, které si navíc noví obyvatelé volí na míru svým potřebám a platí tedy jen to, co opravdu využijí.

Paprsek Stodůlky

Srdcem nového areálu je moderní přízemní parter, kde najdete supermarket, menší obchody a služby (např. kadeřník, restaurace, ordinace, lékárna a podobně) i místní lokální kavárny a bistra.

Výjimečná lokalita odkud je všude blízko

Nový polyfunkční areál Paprsek je umístěn do pražské čtvrti Stodůlky, která je typická svou vynikající občanskou vybaveností, bezprostřední blízkostí Centrálního parku s velkorysými vodními plochami i dvou z nejkrásnějších pražských přírodních lokalit – Prokopského a Dalejského údolí. V dochozí vzdálenosti od projektu Paprsek se nachází nejen množství škol, školek či moderních a upravených dětských hřišť, ale i velké množství obchodů, kaváren a restaurací, dvě polikliniky či bezpočet míst pro aktivní trávení volného času, pro sportování i odpočinek.

Stodůlky jsou navíc lokalitou, která je díky metru perfektně dopravně dostupná. Doslova za pár minut je možné dojet na Anděl, do centra i k obchodně-zábavní zóně na Zličíně. Pro cesty autem je výhodou snadný nájezd na Pražský okruh.

Témata: ks-nalevo