Obchodnice s realitami pomáhá dětem v domově

  8:15aktualizováno  8:15 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nikdy nepoznala, co je to být sama, bez rodiny – bez mateřského obětí, bez otce. Pochází z úplné rodiny. I přesto ale začala pomáhat dětem, které takové štěstí nemají. Dětem z dětského domova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obchodnice s realitami pomáhá dětem v domově| foto: Reality 11

Jen těžko si představit, jaké je pro děti z dětských domovů vyrůstat bez tepla rodinného krbu. Bez matčina a otcova obětí. Nemít se komu svěřit. Nemoci říct vlastní rodině o pomoc, podporu. Nejspíš proto měla konzultantka a obchodnice s realitami Lucie Baková potřebu těmto dětem začít pomáhat. I přesto, že ona sama je z úplné rodiny, nikdy ji nechybělo obětí, pohlazení a pochopení. „Dětem v domově rozdávám lásku a radost stejně, jako oni mě,“ řekla Baková. S osudem dětí bohužel nic udělat nemůže. „Jsou tam ale tety – vychovatelky, které jim jsou oporou a dá se říct matkami. Jsou to neskutečně silné ženy,“ dodala Lucie.

Lucie ve spolupráci s fotografem proto rozjeli charitativní projekt na pomoc dětem z domova v Jablonném v Podještědí. „Výtěžek z kalendáře posloužil k nákupu potřebného vybavení, oblečení a také hraček,“ řekla realitní specialistka Baková. Na konci července se uskutečnil také dětský den. Z fotgrafií, které na akci pořídili vznikne výstava. „Plánujeme ji v hale libereckého magistrátu a výtěžek opět poputuje do domova,“ uvedla konzultantka. S dětským domovem spolupracuje už tři roky.

Lucie je opravdu vytížena. Nejen, že se stará o svého devatenáctiletého syna Jakuba, působí jako fotomodelka, ale také už deset let pracuje pro realitní kancelář Dumrealit.cz. „S dumrealit.cz spolupracuji z jednoho prostého důvodu, a to kvůli lidem,“ vysvětluje Baková. Práce ji neskutečně baví a každý den je pro ni jiný. Proč si před lety zvolila tuto profesi? „Důvodem byly nové zkušenosti, noví lidé, a především jsem potřebovala práci, ve které jsem sama svou paní,“ vysvětlila Baková.  

Témata: ks-nalevo