Novým trendům v bydlení dominují byty se zahradami a sdílené parky

  3:24 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jedním z nejvýraznějších trendů v bydlení je pro rok 2024 posun k přírodě. Architektuře dominují organické tvary a propojení moderního bydlení s venkovním prostorem. Sdílené parky a vlastní zahrady se stávají stále oblíbenějším benefitem při výběru nového bytu. V novém rezidenčním projektu Barrandez-Vous se potkalo vše.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Barrandez Vous| foto: Top Estates Group

Moderní design a bydlení s výhledy na panorama Prahy, soukromé zahrady a zelený svět plný stromů, bylinek i jedlých rostlin. Zážitek na každém metru čtverečním, život ve městě a zároveň v přírodě, to je Barrandez-Vous. Příležitost pro váš nový domov.

Originální rukopis Ferdinanda Lefflera, nejznámějšího českého krajinného architekta a jeho týmu z Atelieru Flera je tady znát na každém kroku. Sdílený park uprostřed bytových domů nejsou jen stromy a květiny. Součástí jsou i venkovní relaxační a herní prvky, které jsou citlivě zasazeny do celého konceptu zeleně. Pro děti tak vznikla bezpečná místa pro zábavu a hry a pro všechny ostatní věkové kategorie zóny pro odpočinek i setkávání.

Barrandez Vous

Příroda přímo přede dveřmi vašeho bytu

Ještě vyšší úroveň každodenního zážitku z bydlení poskytují zahrady, terasy a prostorné lodžie, které prodlužují obytný prostor a vytváří nové „zelené pokoje“ pro relaxaci v soukromí. Developerská společnost Top Estates myslela v Barrandez-Vous na možnost venkovního posezení u každého z bytů.

Byty s vlastními zahradami jsou vhodné pro všechny, kteří pobyt venku ke svému spokojenému bydlení vyhledávají. Ať už pro děti a domácí mazlíčky, setkávání s rodinou a přáteli, pro pracovní chvíle nebo jen tak pro sebe či posezení u kávy.

Barrandez Vous

Zahrada má dar udělat váš život radostnější

„Bytové domy, které jsou obdařeny vlastními zahradami a vnitrobloky, se stávají malým zeleným rájem pro všechny obyvatele, neboť i do menšího prostoru jde dostat poměrně dost zeleně a prvků, které nám budou celoročně dělat radost. Ať už to budou stromy, kvetoucí keře, trávy, trvalky, sezónní bylinky či herní prvky a odpočinkové zóny. A to se v Barrandez-Vous podařilo a další roky to tady bude ještě krásnější, až povyrostou všechny stromy. Když je pěkně, nechce se nám nikomu vracet do bytů, trávíme rádi čas venku a v zahradách, kde je pořád co obdivovat nebo kde se dá relaxovat. Terasy a zahrady mají dar udělat váš život radostnější,“ říká Ferdinand Leffler.

Barrandez Vous

Hledáte nové bydlení se zahradou?

Pokud přemýšlíte o investici do nemovitosti, obě etapy Barrandez-Vous mají co nabídnout. Nové byty z první etapy - rezidence SEVER a JIH jsou již připraveny k okamžitému nastěhování, jejich počet však v nabídce rychle mizí.

Pokud na bydlení nespěcháte, mohla by vás nadchnout výhodnější cena při rezervaci bytu ve druhé etapě - rezidenci ZÁPAD, která je ve výstavbě. Nyní stačí zaplatit pouze 15% a zbývající část až po dokončení v roce 2026.

Neváhejte se přijít podívat do nového parku plného zeleně mezi ulicemi Kurandové a Dostalové, překvapí vás klidná lokalita, relaxační zóny a příjemná atmosféra. Využijte příležitost

Objevte propojení s přírodou a využijte příležitost bydlet v Barrandez-Vous! Více o projektu www.barrandez-vous.cz

Témata: ks-nalevo