Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Nové bydlení v centru Berouna obklopené krásnou přírodou

Komerční sdělení   10:28aktualizováno  10:28 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Poklidný až sousedský život na menším městě v krásné krajině a zároveň snadná dostupnost do velkoměsta. Bydlení spojující tyto výhody nabízí developerská skupina Crestyl přímo v centru středočeského Berouna. V rámci nového rezidenčního projektu Berounská brána vyrůstají nízkopodlažní bytové domy, ale i řadové domy. Ceny jsou přitom až poloviční ve srovnání s podobnými pražskými projekty.

Berounská brána nabízí krásnou přírodou a výbornou dostupnost do Prahy.| foto: Developerpro iDNES.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Berounská brána je perfektním domovem pro ty, kdo chtějí žít ve městě opředeném historií, obklopeni půvabnou přírodou a přesto nedaleko Prahy. Projekt nabízí bydlení v centru města za ceny odpovídající pražským periferiím a jméno Crestyl zaručuje kvalitu a vysoké standardy. Obyvatele Berounské brány čeká život s výhledem do zeleně nedaleko historického centra Berouna, který nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, společenských akcí a veškerou občanskou vybavenost. To odpovídá současnému trendu poptávky po plnohodnotném bydlení v malebných a zabydlených městech s veškerou infrastrukturou.

Fotogalerie

Řadové domy i pohodlí bytu nabízí projekt Berounská brána

Pro ty, kdo dávají přednost samostatnému bydlení, jsou součástí projektu řadové domy. Pokud ale někdo raději zvolí pohodlí bytu, nechce se o nic starat a odrazují ho paneláková sídliště, svůj vysněný byt najde v jednom z menších bytových domů. Developer Crestyl se vždy snaží zodpovědně přistupovat k urbanistickému hledisku, proto vytvořil komfortní a klidné bydlení, které je díky své velikosti v souladu s místem, kde se nachází, a plně reflektuje své okolí.

Celkem se v projektu Berounská brána počítá se vznikem 81 komfortních bytů v různých dispozicích od 1 + kk až po 4 + kk. Velikost jednotlivých dvoupodlažních domů v řadové zástavbě se bude pohybovat od 130 do 195 m2 a všechny budou v dispozici 4 + kk. Samozřejmostí je použití špičkových materiálů a nejlepších dostupných technologií. Součástí nového rezidenčního projektu je i zřízení dvou parků. Noví obyvatelé tedy budou bydlet nejen nedaleko historického centra, které je od roku 1992 městskou památkovou zónou, ale také doslova uprostřed zeleně. V té naleznou například speciální místo pro pořádání pikniků i dostatek prostoru pro další volnočasové aktivity, mezi které mohou patřit například i v parku umístěné fitness prvky.

Krásná příroda a výborná dostupnost do Prahy

Beroun je město s veškerou občanskou vybaveností, a díky svému aktuálnímu rozvoji poskytuje i dostatek pracovních příležitostí a možností pro sportovní či kulturní vyžití. Zároveň má Beroun výborné silniční i železniční spojení do Prahy. Po dálnici se autem dostanete na nejbližší stanici metra za 20 minut. Vlakem trvá cesta do centra Prahy něco přes půl hodiny. Výborná je i dostupnost na pražské letiště. A přitom leží Beroun na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí – Českého krasu a Křivoklátska. Jeho okolí je protkáno množstvím turistických stezek a možnosti pro pěší či cyklistický výlet jsou téměř nekonečné. Jen namátkou lze zmínit Koněpruské jeskyně, Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou či Tetín.

Projekt Berounská brána si prohlédněte na Reality.iDNES.cz.

Témata: ks-napravo