Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Nech se pozvat na kafe. Ukážeme ti práci snů.

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Říká se, že neexistuje způsob, jak si pracovní pohovor užít v klidu a bez jakéhokoliv stresu. Je to přece boj o novou práci, a právě proto musíme být ve střehu a udělat, co je v našich silách, abychom příjemně zapůsobili na druhou stranu. Možná se ale mýlíme. V některých firmách může být interview příjemnou zkušeností.

Nech se pozvat na kafe. Ukážeme ti práci snů.| foto: Reality IQ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Popovídání u kafe a ukázka práce snů, to nabízí nová kampaň realitní kanceláře Reality IQ zaměřená na získávání nových specialistů v realitní oblasti. Ukazuje se, že je pro lidi přitažlivá. Od doby, kdy byla poprvé spuštěna, si den v kůži realitního makléře vyzkoušelo dvacet lidí a většina v ní i rovnou zůstala.

Co nové zájemce uchvátilo? Pojďme to společně zjistit. Zrovna se nacházím v centrále Reality IQ v Ostravě. Upravená hala sladěna do oranžové barvy. Usměvavá asistentka mě usadila do křesla a já vyčkávám na makléře Ondřeje Němce. Ondru jste mohli zaznamenat ve videu nazvaném “Den v RIQ”. Stal se jedním z prvních nováčků, kteří si práci vyzkoušeli v přímém přenosu.

Ondro, z jakého důvodu ses rozhodnul začít kariéru v oblasti realit?

Rád zkouším nové věci. Po schůzce s oblastním manažerem jsem se rozhodnul do toho jít po hlavě. Vždy jsem chtěl dělat práci, která se zároveň stane mojí zálibou. Po několika týdnech můžu říct, že jsem se v ní našel.

Proč sis vybral zrovna Reality IQ?

Vidím před sebou neustálou možnost k růstu v kariéře. Vedoucí pozice ve firmě jsou stále volné a věřím v to, že si jednou otevřu vlastní pobočku.

Jak se ti pracuje s kolegy na pobočce?

Kolegové na pobočce jsou příjemní a můžu s nimi o všem pohovořit. Když si nevím rady a nemám po ruce staršího makléře, s radostí mi poradí. Dobrý kolektiv je důležitý.

O práci makléři jsem nic nevěděl

Jaká byla vůbec Tvoje očekávání od nové profese?

O práci realitního makléře jsem nevěděl takřka vůbec nic. Nanejvýš tak co znamená družstevní a osobní vlastnictví. Dnes už ovládám základy a uvědomuji si, že se toho mám ještě dost co učit.

Činnost realitního makléře je různorodá a mimo terén zahrnuje i nezbytnou administrativu v kanceláři. Pověz nám, co obnáší tvá práce?

Především komunikaci s lidmi, telefonáty schůzky, prohlídky, dále samozřejmě práci na počítači. Zahrnuje i různá zajímavá školení, která mi pomáhají si rozšiřovat nové obzory a neustále se zlepšovat.

Začátky jsou těžké všude, ale tady na to nejsi sám

Říká se, že začátky nových makléřů patří mezi ty nejtěžší. Setkáváš se stejným problémem?

Začátky jsou těžké všude. Mně obrovsky pomáhá můj mentor alias starší makléř. Naučil mě spoustu věcí, které už nyní dokážu sám. Především mi pomohl zbavit se strachu z odmítnutí, ať už po telefonu nebo na osobní schůzce s klientem.

Jaké výhody či nevýhody Ti práce makléře přináší?

Hlavní výhody? Výše odměny a kariérní postup. Možnost práce z domu a více času sám na sebe. Moc příjemná změna oproti klasickému zaměstnání. Snad jedinou občasnou nevýhodou je, že klienti někdy chtějí prohlídky přes víkend. Ne všichni mohou během týdne.

Jaké máš plány do budoucna?

V prvé řadě chci otevřít malou kancelář a následně svou pobočku. A pak jít v kariéře ještě výše. To ale předbíhám moc dopředu, čeká mě dlouhá cesta.

Témata: ks-nalevo