Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Komfort za pár kaček

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Všechno se vyvíjí, mění, a hlavně se dnes všechno především zrychluje. O realitním obchodu to možná platí i dvojnásobně, a přitom stále velká část realitních makléřů podniká v podmínkách, které se etablovaly v polovině 90. let minulého století, a na kterých i značná část doposavad lpí. S Národním realitním holdingem mohou mít nyní makléři ale i kanceláře komfort za pár korun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Komfort za pár kaček| foto: Reality 11

Příští rok oslaví naše země 30. výročí od listopadové revoluce. Jak říká generální ředitel realitní sítě Reality 11 Michal Siňor všichni by měli dát sbohem starým pořádkům a uvědomit si, že nevyhnutelně přicházejí velké změny a bude záležet na každém, jak se s těmito změnami dokáže vypořádat. Sami to ale nezvládneme a dřív nebo později přijde chvíle, kdy se každý z nás bude muset správně rozhodnout.

Řada makléřů tvrdí, že je spokojená tam, kde je. Ale je to opravdu tak? Opravdu jsou spokojeni v zastaralém provizním systému, kde musejí odvádět vysoké částky za jimi odvedenou práci? Myslí si, že je důležité, pod jakou značkou dneska podnikají, i přes to, že jsou nuceni za tuto značku (nebo „zvučné jméno“) platit? Pomáhají jim snad jejich sítě se připravit na změny, které přinese nový realitní zákon? Do jaké míry jsou nezávislí? Rozhodují si sami, kolik práce a kdy ji budou dělat? Možná ano, ale musí všemu věnovat daleko větší úsilí, než by bylo zapotřebí. Čím více a lépe pracují, tím více platí. To už v dnešní době postrádá veškerou logiku.

Komfort za pár korun

Za 3.311,- Kč (+DPH) měsíčně mohou mít komfort jakékoliv jiné celonárodní realitní sítě, a přitom být zcela nezávislí v práci, kterou dělají. O všem si sami mohou rozhodovat, nikdo je nebude kontrolovat a dohlížet na ně, ale naopak ve všem jim budeme schopni pomoci a také se za ně postavit. Intervenujeme do podoby realitního zákona, aby nebyly podmínky pro řadu z nás likvidační a díky Realitní komoře ČR a Realitní akademii ČR jsme schopni s předstihem naše partnery připravit na všechno, co v souvislosti s tímto zákonem přijde. Získáváme pro sebe i řadu dalších výhod, které nebudou mít na místním trhu konkurenci – nejvýhodnější inzerci, leasingy na auta nebo mobilní tarify, a spoustu dalších bonusů a affiliate programů. V důsledku pak mohou jejich úspory několikanásobně převýšit i samotný paušál, nemluvě o tom, že i s tímto paušálem se mohou, pokud budou chtít, dostat na pouhých 111,- Kč (+DPH) měsíčně.

Zní to až moc dobře, že? A v čem je tedy háček? Háček je v tom, že tu žádný není. Národní realitní holding totiž získává s každým makléřem, franšízantem, manažerem, zkrátka s každým dalším partnerem zase o něco silnější pozici na trhu a více tak upevňuje svoje výchozí vyjednávací postavení v jakémkoliv obchodu, při jakýchkoliv dohodách a smlouvách ať už se jedná o inzertní servery, leasingové nebo pojistné smlouvy, výkonnostní programy a tak dále. A jsme to právě my, kdo díky tomu může určovat, jakým směrem se budou reality nadále ubírat. Na rozdíl od jiných realitních sítí si tento přínos velmi dobře uvědomujeme (a veřejně ho diskutujeme) a proto si nepotřebujeme kompenzovat jakékoliv další skryté náklady, které se velmi často pod podobnými nabídkami schovávají.

Jsou to právě jednotliví partneři, kteří tvoří pevné základy naší společnosti a na kterých stavíme naši budoucnost, a proto je dokážeme ocenit touto nabídkou, která je ve svém absolutním důsledku na našem trhu opravdu jedinečná. Ale první krok musejí udělat již oni a všichni máme právo volby, právo se rozhodnout podle svého nejlepšího vědomí a přesvědčení, to je podstata svobodného podnikání v demokratickém prostředí. My se snažíme ukázat všem správnou cestu, vykročit na ni už musí všichni sami.

Žádná změna není v životě jednoduchá, to ale neznamená, že není správná!

Více zde.

Témata: ks-nalevo