Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Developerský projekt roku 2017 - Rezidence Františkov v Ostravě

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nový developerský projekt Rezidence Františkov v Ostravě získal významné ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2017. Rezidence Františkov obdržela 1. místo - cenu odborné poroty pro developerský projekt roku 2017 v Moravskoslezském kraji.

Developerský projekt roku 2017 v MS Kraji Rezidence Františkov Ostrava| foto: Tvůj domov

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Investorem výjimečného projektu je developerská společnost Vyhlídka Františkov, architektonický návrh rezidence vytvořili talentovaní čeští architekti Iva Křikavová, Jan Skoumal a Adam Zezula. Praha má svou Malou stranu, Brno Kraví Horu, Londýn Notting Hill, Los Angeles Beverly Hills a Ostrava Hladnovský kopec. Tady si své vily a rezidence odjakživa stavěly prominentní osobnosti města a kraje. Rezidenční čtvrť Hladnovského kopce si díky nízké zástavbě a absenci panelových domů do dnes dokázala uchovat specifickou atmosféru.

Prémiové bydlení v Ostravě

Uspokojit náročnou klientelu, která hledá premiové bydlení v atraktivní lokalitě, v těsné blízkosti centra Ostravy a s vlastní oplocenou zahradou, motivovalo developerskou společnost k vybudování nového bytového komplexu s názvem REZIDENCE FRANTIŠKOV. Cílem bylo uspokojit rostoucí nároky na kvalitní bydlení v Ostravě a vybudovat zde projekt srovnatelný s ostatními metropolemi v ČR. Výsledek snažení byl v minulém roce oceněn na prestižní soutěži CZECH REAL ADWARS 2017 v Praze 1.místem – cenou odborné poroty v MS Kraji a 2. místem – cenou veřejnosti v MS Kraji. http://www.projektroku.cz/archiv

Dobrá adresa je stále žádaným artiklem

Soubor pěti bytových domů byl vystavěn na ulici Na Františkově na Slezské Ostravě. Svou polohou a vyjímečnou orientací vůči světovým stranám poskytuje výhledy na panorama města Ostravy a pohoří Beskyd. Ve třech z pěti bytových domů se nachází limitovaná edice exkluzivních penthousů 5+kk a také vzdušné a prostorné bytové jednotky s dispozicí od 1+kk do 4+kk. Některé bytové jednotky svou velikostí a soukromou předzahrádkou s terasou mohou nahradit bydlení v rodinném domě. Nabídku volných bytů naleznete na www.rezidencefrantiskov.cz, kde Vám s výběrem vhodného bydlení pomůže náš autorizovaný makléř. Individuální přístup ke klientovi, maximální vstřícnost a komplexní servis spojený s pořízením bytu jsou nedílnou součástí nabídky.

Design a trendy 21. století

Každý byt je realizován s velkým důrazem na přesné linie, hladké plochy, jednoduché tvary, které jsou vyprojektovány podle nejnovějších trendů moderní světové architektury. V podzemním podlaží bytových domů je umístěno dostatečné množství garáží, parkovacích stání a za zmínku stojí také praktické sklepní boxy.

Rezidence Františkov je velkoryse řešena ve všech směrech. Použité materiály splňují nejvyšší standardy a respektují poslední architektonické trendy. Velmi kvalitní vybavení představují například italské velkoformátové obklady a dlažby IMOLA CREATIV, zařizovací předměty koupelen od světového výrobce Villeroy & Boch a Hansgrohe, celoplošné podlahové vytápění, hliníková okna s trojskly na jižní straně s elektrickými předokenními žaluziemi.O bezpečnost a pohodlí se postará kamerový systém, jež monitoruje veřejně přístupné prostory bytových domů a podzemní garáže.

Trendy prvkem Rezidence Františkov je také tzv. „zelená střecha“, která je realizovaná na sturenu garáže a tvoří sofistikovanou zahradu před bytovými domy. Také této vyjímečnosti jsme využili k přihlášeni Rezidence Františkov do letošní soutěže ZELENÁ STŘECHA ROKU 2018. Našim cílem při účasti v soutěži je seznámit nejširší odbornou i laickou veřejnost s možností ozeleňování střech a stěn budov a jiných stavebních konstrukcí jako součásti udržitelné výstavby, ochrany životního prostředí a návratu zeleně do sídel. Soutěže se chceme zúčastnit s ohledem na podporu kvalitních realizací staveb se snahou ocenit společné úsilí investorů, projektantů, dodavatelů a trendů ve výstavě bytových domů.

Aktuality a průběh výstavby Rezidence Františkov

Soubor pěti bytových domů byl realizován profesionálním týmem odborníků ze stavební skupiny Bystroň Group a.s., kdy průběh a realizaci výstavby může shlédnout v krátkém videu. Aktuality a novinky naleznete na FB Rezidence Františkov případně na webu rezidencefrantiskov.cz v sekci aktuality. 

Developerský projekt Rezidence Františkov najdete na Reality.iDNES.cz

Témata: ks-nalevo