Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Chcete, aby vaše nemovitost našla kupce? Realitka vám ji zrekonstruuje

Komerční sdělení   8:54aktualizováno  8:54 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Při prodeji nemovitosti je zásadní představit ji v co nejlepším světle. Nabídka je totiž v dnešní době široká a většímu zájmu se u kupců těší nemovitosti, které jsou (nebo vypadají) dobře udržované.

Chcete, aby vaše nemovitost našla kupce? Realitka vám ji zrekonstruuje| foto: NEXT REALITY pro iDNES.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Díky tomu se stále více do popředí dostávají služby typu home staging – lidé, kteří jsou schopní naaranžovat dům nebo byt tak, aby pro kupce vypadal co nejatraktivněji.

Jsou ale případy, kdy prodávaná nemovitost má vynikající propozice (výměra, lokalita apod.), ale je v dezolátním stavu. Málokdo je ochoten takovýto dům nebo byt koupit – kromě samotné ceny nemovitosti, čtyřprocentní daně z nabytí nemovitosti a dalších poplatků vyvstává pro případného kupce další vysoký výdaj – rekonstrukce.

Realitní kancelář NEXT REALITY představuje pro potenciální prodejce nemovitostí zajímavou službu. Sama realitní kancelář se postará o rekonstrukci nemovitosti. Přesněji řečeno, NEXT REALITY od majitele nemovitost vykoupí, provede rekonstrukci a poté prodá.

Jaké z toho pro majitele nemovitosti plynou výhody? „Většina realitních kanceláří se zdráhá koupit nemovitost ve špatném stavu, nebo nabídnou sníženou částku, typicky 80% tržní ceny. My jsme schopni nabídnout 100%, protože víme, že po provedení rekonstrukce daný byt nebo dům bez problémů prodáme. Původní majitel tak od nás dostane peníze ihned a nemusí si s poškozenou nemovitostí dále lámat hlavu,“ zmiňuje spolumajitel NEXT REALITY Roman Vlasák.

Případy, kdy majitele tísní čas a potřebuje nemovitost zpeněžit co nejdříve, nejsou nijak vzácné. „Jednou naší klientkou byla starší paní z Proseku, která už nemohla dále sama žít v bytě a musela jít do domu s pečovatelskou službou. Vůbec se jí ale nedařilo byt prodat. Oslovila tedy nás, my našli rozumnou cenu, byt vykoupili, provedli rekonstrukci a do dvou měsíců se tam stěhoval nový vlastník,“ vypráví Roman Vlasák.

Síť realitních kanceláří NEXT REALITY funguje na českém trhu již 11 let a díky široké nabídce služeb poskytovaných na vysoce profesionální úrovni patří mezi nejvýznamnější české společnosti v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí.

Autor:
Témata: ks-nalevo