Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Až 250 tisíc za vaši realitní kancelář

Komerční sdělení   9:49aktualizováno  9:49 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Podnikat na realitním trhu není nic lehkého. Větší šance na úspěch mají ti velcí a silní, protože se mohou opřít o dobré zázemí – mají vyšší rozpočet na propagaci nemovitostí, mají velkou klientskou databázi, mohou si dovolit nabídnout svým zákazníkům i zaměstnancům výborné podmínky a benefity.

Až 250 tisíc za vaši realitní kancelář| foto: NEXT REALITY

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NEXT REALITY přichází před Vánocemi se zajímavou nabídkou. Nabízí až 250 000 korun za odkoupení realitní kanceláře. I vaše firma má možnost zapojit se do sítě několika desítek poboček NEXT REALITY, které jsou rozprostřeny ve všech krajích České republiky.

Co si NEXT REALITY od takového „merge“ slibuje? Kromě přirozené snahy rozšířit síť poboček si NEXT REALITY vysoce cení lokálních znalostí trhů, které jim každá nově připojená kancelář předává. Spojení s těmito kancelářemi NEXT REALITY umožňuje dostat se blíže ke klientům a poskytnout jim komplexní a férové služby.

Nábor spolehlivých makléřů pro Vaši pobočku

Čtvrt milionu korun za uzavření partnerství je jistě hezká částka, ale přesto – vyplatí se to? Jsou velmi racionální důvody, proč se přidat k velkému hráči na trhu realit. Poslední dobou menší realitní kanceláře žehrají na nedostatek kvalitních makléřů. Realitní makléř by měl být odborníkem ve svém oboru – pracovitý, aktivní, dobře informovaný, ve vztahu ke klientům důvěryhodný, spolehlivý, empatický. Společnosti se silnou pozicí na trhu, mezi něž se NEXT REALITY řadí, mají možnost přitáhnout do svých řad díky skvělým marketingovým kampaním opravdu špičkové lidi. Není problém je dodat právě k vám, rozhodnete-li se k NEXT REALITY připojit.

Výhoda silného finančního zázemí

Nedostatek kapitálu často menší realitní kanceláře limituje v tom, že nejsou schopné realizovat nákladné výkupy „velkých“ nemovitostí. Právě na nich je přitom možné zajímavě profitovat. Spojení se značkou NEXT REALITY umožňuje realitním kancelářím těžit ze stabilního zázemí, hodit za hlavu starosti o cashflow a neomezovat se při rozvíjení obchodu.

Silná pozice NEXT REALITY umožňuje dopřát svým zaměstnancům i klientům výhody, které malé realitní kanceláře sotva mohou nabídnout. Makléři mohou využívat služební vůz, zákazníci zase bez zbytečných průtahů prodají i takovou nemovitost, která je ve špatném stavu. Společnost NEXT REALITY je totiž ochotna po uskutečnění transakce poškozený byt zrekonstruovat a učinit jej tak přitažlivějším pro potenciální kupce.

Komplexní služby

Call centrum, právní služby, manažerské nebo marketingové školení. NEXT REALITY dbá na maximálně kvalitní podporu svých lidí.

Začněte novou kapitolu vašeho podnikání na trhu nemovitostí. Uzavřete spolupráci s NEXT REALITY. Rozhodnete-li se do 23. prosince, čeká na vás odměna až 250 000 korun.

Témata: ks-napravo