Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Reality.iDNES.cz vyrazily do regionů!

  14:00
V rámci naší nové akce Reality.iDNES v regionech jsme se vypravili do prvních měst ČR, abychom zástupcům realitního segmentu přiblížili činnost a nabídku našeho portálu a představili výhody jeho užívání. Na setkání jsme nepřijeli s prázdnou, přizvali jsme Tomáše Kučeru z ChytryMakler.cz a účastníci si mimo jiné mohli zasoutěžit o zajímavé ceny.

Tomáš Kučera - Brno, Impact Hub, 23. 5. 2016| foto: Magdaléna Jiráskovápro iDNES.cz

V rámci akce Reality.iDNES.cz v regionech jsme se rozhodli vyrazit za vámi a přiblížit se zástupcům krajů v rámci realitního segmentu. Mezi prvními jsme se vypravili do Ústeckého a Jihomoravského kraje, které byly reprezentovány městy Litoměřice a Brno.

Fotogalerie

V prvním zmiňovaném byla akce pořádána v nádherných prostorech Litoměřického hradu. I přes slabší účast, díky souběžnému utkání českých hokejistů na Mistrovství světa, byla událost hodnocena nadmíru úspěšně, většina přítomných si celou přednášku velmi kladně pochvalovala.

V Brně jsme uspořádali regionální akci v dalších zajímavých prostorech. Tentokrát jsme vybrali velmi moderní Impact Hub, kde byla účast o poznání vyšší. Úspěch zaznamenala nejen přednáška Tomáše Kučery, ale také část věnovaná prezentaci a nabídce portálu Reality.iDNES.cz.

Tomáš Kučera, stálý host naší regionální akce, přispěl v obou případech třemi vylepšeními na nábor nových nemovitostí do portfolia realitní kanceláře. Mezi tyto řadí náborový web, ebook a videoprohlídku. Posluchači si tak odnesli cenné rady z oboru a na základě doplňujících otázek mohli načerpat i další zajímavé informace.

Naši hosté si akci velmi pochvalovali a hodnotili ji vesměs jako přínosnou. I z toho důvodu začínáme plánovat podobné akce v dalších regionech ČR. V příštích dnech máme naplánovanou návštěvu Ostravy, kde se se zástupci vybraných realitních kanceláří potkáme v unikátním prostoru Dolní oblasti Vítkovic. Jako hosta si opět přizveme zástupce Chytrého Makléře a budeme pokračovat jak v představení portálu Reality.iDNES.cz, tak i v soutěžení a dalších doprovodných akcích.

  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?