Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní makléři zbystřete aneb Jak si udržet náskok před konkurencí?

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Realitních makléřů je v České republice na počet obyvatel nejvíce v celé Evropské unii. I z toho důvodu připravila LIGS University mimořádnou nabídkou interaktivního MBA studijního programu Řízení obchodu s realitami. Ten pomůže jednotlivým makléřům získat nové poznatky nad rámec svých znalostí a oddělit se tak od méně zkušených kolegů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Realitní makléři zbystřete aneb Jak si udržet náskok před konkurencí?| foto: iDNES.cz

Povolání realitního makléře je pro mnohé z nás obrazem úspěšné kariéry a vysokých zisků. Není tedy divu, že se pro toto povolání rozhoduje tolik lidí. Realitním makléřům se v České republice daří natolik, že jich dokonce na počet obyvatel máme nejvíce z celé Evropské unie!

Pro nás potenciální klienty to jistě není špatná zpráva – přece jen to znamená, že si máme z čeho vybírat. Zdá se nám provize příliš vysoká? Jedná s námi makléř neprofesionálně? Žádný problém! Při tak vysoké koncentraci zprostředkovatelů nám postačí pouhé dva kliky na internetu a najdeme si někoho lepšího.

Jak už to ale bývá, dobrá zpráva pro jedny znamená trable pro jiné. Vysoký počet obchodníků s realitami vede k silnému konkurenčnímu boji, ve kterém se těmi opravdu úspěšnými mohou stát pouze ti nejlepší. Teď se tedy naskýtá otázka, jak se stát jedním z nich?

Odpověď je nasnadě – opatřete si patřičné vzdělání. Tituly, certifikáty a ocenění automaticky vzbuzují v lidech důvěru, jelikož znamenají, že daný člověk je profesionál, který je s oborem důkladně obeznámen a dokáže nám nejlépe poradit. A taková důvěra se opravdu hodí u sjednávání obchodů, které často zahrnují miliony korun. Při jednání s makléřem, kterého neznáme, tedy automaticky důvěřujeme spíše panu Ing. Petru Novákovi, MBA, než „pouze“ Petru Novákovi.

Nyní by měli zpozornět jak ostřílení makléři, tak úplní začátečníci, kteří po kariéře v realitách zatím jenom touží. LIGS University ve spolupráci s Virtuální realitní kanceláří, která je součástí společnosti ComSTAR spol. s r. o., připravila unikátní balíček, díky kterému můžete studovat program Interactive Online MBA ve specializaci Řízení obchodu s realitami a zároveň absolvovat kurz Obchodník s realitami za zvýhodněnou cenu.

Rekvalifikační kurz Obchodník s realitami je pořádán společností ComSTAR spol. s r. o., které byla za tímto účelem udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, tudíž je určen i pro úplné začátečníky bez praxe v oblasti realit.

Online MBA ve specializaci Řízení obchodu s realitami je tvořeno šesti předměty základního modulu, které jsou v dané specializaci doplněny předměty Obchod s nemovitostmi a Realitní trh. Společně se zvoleným zaměřením si tedy student rozvine znalosti v dalších oblastech, jako je management, marketing, komunikace či finance. A to je jasná výzva pro ty, kteří nechtějí být pouze lepší, ale chtějí být nejlepší!