Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


RAIKKO®: nové produkty pro mobilní životní styl

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
RAIKKO® představuje vysoce kvalitní a smysluplné produkty pro mobilní telefony, smartphony, MP3 přehrávače, navigační zařízení, iPhoneTM, iPodTM a další mobilní přístroje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Raikko | foto: Perfect Sound Group s.r.o.

Hlavní myšlenkou a cílem společnosti RAIKKO® je neustále objevovat, vyvíjet kvalitní produkty, které jsou použitelné a vhodné pro každodenní život jak v práci, tak i ve volném čase s přáteli nebo na dovolené. Nadčasovost s nepopíratelně dokonalým designem zaujme na první pohled.

RAIKKO® zahrnuje flexibilní produkty od série reproduktorů XSplus, XL, 2XL a Nano vakuové, které jsou založeny na patentové vakuové technice až po nejtenčí a nejlehčí náhradní baterie PowerCase pro iPhone 4.

Posledním a velmi zajímavým produktem této řady je RAIKKO® Bluetooth Audio Adapter, který kombinuje všechny BT01 Bluetooth (A2DP), umožňující audio přehrávání s vašimi oblíbenými sluchátky a reproduktory. RAIKKO® Bluetooth audio adaptér má dosah až 10 metrů, takže si můžete s naprostou klidností přehrávat hudbu z vašeho telefonu nebo iPhonu.

RAIKKO® má tři produktové řady MOBILE!Sound, MOBILE!Juice, MOBILE!Protect.

Kategorie MOBILE!Sound

Série těchto kapesních reproduktorů společnosti RAIKKO® založených na patentové vakuové technice, jsou ideální pro cestování, ale také mohou sloužit jako plnohodnotné reproduktory k počítači. Po otevření reproduktoru vás pohltí nečekaný zvuk, který každý posluchač jistojistě ocení.

Produktová řada MOBILE!Sound

Produktová řada MOBILE!Sound

Tyto designové reproduktory mohou být velmi příjemným a zajímavým dárkem pro Vaše blízké přátelé, kolegy, obchodní partnery nebo zaměstnance. Využití reproduktorů RAIKKO® je opravdu široké a záleží pouze na nás a našich představách jak produkt podobného charakteru využít.

Kategorie MOBILE!Juice

Dnes a denně přicházíme do styku s mobilními telefony, které jsou každým rokem chytřejší a náročnější především na spotřebu baterie. Nebudu to pouze já, komu se ne jedenkrát vybil telefon při jednání, cestě do práce, služební cestě, dovolené či party s přáteli a to vždy v době, kdy jsme to nejméně čekali nebo potřebovali.

Společnost RAIKKO® přišla s externí nabíječkou USB AccuPack 5200 a druhou mini - kapesní variantou USB AccuPack 1000 pocket. Díky této novince můžete být jak v pracovním životě a tak i volném čase nezávislí na zásuvkách.

mobile juice

Produktová řada MOBILE!Juice

Toto externí napájení je pro téměř všechna elektronická zařízení, která lze nabíjet přes USB, jako např. mobilní telefony, smartphony, MP3 přehrávače, navigační zařízení a mnoho dalších přístrojů. Samotné iPadTM nebo jiné pady tak mají více energie. I RAIKKO® Vacuum Speaker jsou s RAIKKO® USB AccuPack 1000 a 5200 pocket kompatibilní.

Přesvědčte se sami a buďte nezávislí na zásuvkách ve svém volném čase nebo na dovolené. Díky tomuto externímu napájení se už nemusíte bát věnovat více energie do soukromí při hraní počítačových her, poslechu filmů, posílání e-mailů, chatování, fotografování u vašich oblíbených telefonů. Čím se RAIKKO® v této kategorii pyšní nejvíce, je v současné době nejtenčí a nejlehčí PowerCase 4 i1400 pro iPhone 4TM.

Se zabudovanou 1400 mAh lithium-polymerovou baterií napájí RAIKKO®  PowerCase 4 i1400 iPhone 4TM několikanásobně větší kapacitou energie než interní baterie. Externí baterií RAIKKO® PowerCase 4 i1400 můžete dle potřeby nabít vaší základní baterii opět až na 75 %. Samozřejmě nabízí RAIKKO® PowerCase 4 i1400 také ochranu pro váš iPhoneTM. Díky svému pogumovanému povrchu leží navíc váš iPhoneTM bezpečně v ruce.

RAIKKO® MOBILE!Protect

Většina stávajících mobilních zařízení na českém trhu jsou vysoce kvalitní, efektivní a tedy i dražší telefony, které jsou nejen chytré, ale také jsou vybaveny dotykovými obrazovkami, na kterých každému z nás asi nejvíce vadí škrábance či jiné známky opotřebení. RAIKKO® MOBILE!Protect přichází s exkluzivní řadou obalů, ručně vyrobenou z jemné kůže pro dotykové telefony, iPhoneTM a iPodTM.

mobile protect

Produktová řada MOBILE!Protect

Výhradní dodavatel značky RAIKKO® do České republiky je firma Perfect Sound Group s.r.o., jenž je mladou společností zabývající se zastupováním zahraničních firem v oboru elektroniky a ozvučení.

Více informací naleznete na www.perfectsoundgroup.cz nebo na Facebooku raikko.cz

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz