Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


RAIKKO®: nové produkty pro mobilní životní styl

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
RAIKKO® představuje vysoce kvalitní a smysluplné produkty pro mobilní telefony, smartphony, MP3 přehrávače, navigační zařízení, iPhoneTM, iPodTM a další mobilní přístroje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Raikko | foto: Perfect Sound Group s.r.o.

Hlavní myšlenkou a cílem společnosti RAIKKO® je neustále objevovat, vyvíjet kvalitní produkty, které jsou použitelné a vhodné pro každodenní život jak v práci, tak i ve volném čase s přáteli nebo na dovolené. Nadčasovost s nepopíratelně dokonalým designem zaujme na první pohled.

RAIKKO® zahrnuje flexibilní produkty od série reproduktorů XSplus, XL, 2XL a Nano vakuové, které jsou založeny na patentové vakuové technice až po nejtenčí a nejlehčí náhradní baterie PowerCase pro iPhone 4.

Posledním a velmi zajímavým produktem této řady je RAIKKO® Bluetooth Audio Adapter, který kombinuje všechny BT01 Bluetooth (A2DP), umožňující audio přehrávání s vašimi oblíbenými sluchátky a reproduktory. RAIKKO® Bluetooth audio adaptér má dosah až 10 metrů, takže si můžete s naprostou klidností přehrávat hudbu z vašeho telefonu nebo iPhonu.

RAIKKO® má tři produktové řady MOBILE!Sound, MOBILE!Juice, MOBILE!Protect.

Kategorie MOBILE!Sound

Série těchto kapesních reproduktorů společnosti RAIKKO® založených na patentové vakuové technice, jsou ideální pro cestování, ale také mohou sloužit jako plnohodnotné reproduktory k počítači. Po otevření reproduktoru vás pohltí nečekaný zvuk, který každý posluchač jistojistě ocení.

Produktová řada MOBILE!Sound

Produktová řada MOBILE!Sound

Tyto designové reproduktory mohou být velmi příjemným a zajímavým dárkem pro Vaše blízké přátelé, kolegy, obchodní partnery nebo zaměstnance. Využití reproduktorů RAIKKO® je opravdu široké a záleží pouze na nás a našich představách jak produkt podobného charakteru využít.

Kategorie MOBILE!Juice

Dnes a denně přicházíme do styku s mobilními telefony, které jsou každým rokem chytřejší a náročnější především na spotřebu baterie. Nebudu to pouze já, komu se ne jedenkrát vybil telefon při jednání, cestě do práce, služební cestě, dovolené či party s přáteli a to vždy v době, kdy jsme to nejméně čekali nebo potřebovali.

Společnost RAIKKO® přišla s externí nabíječkou USB AccuPack 5200 a druhou mini - kapesní variantou USB AccuPack 1000 pocket. Díky této novince můžete být jak v pracovním životě a tak i volném čase nezávislí na zásuvkách.

mobile juice

Produktová řada MOBILE!Juice

Toto externí napájení je pro téměř všechna elektronická zařízení, která lze nabíjet přes USB, jako např. mobilní telefony, smartphony, MP3 přehrávače, navigační zařízení a mnoho dalších přístrojů. Samotné iPadTM nebo jiné pady tak mají více energie. I RAIKKO® Vacuum Speaker jsou s RAIKKO® USB AccuPack 1000 a 5200 pocket kompatibilní.

Přesvědčte se sami a buďte nezávislí na zásuvkách ve svém volném čase nebo na dovolené. Díky tomuto externímu napájení se už nemusíte bát věnovat více energie do soukromí při hraní počítačových her, poslechu filmů, posílání e-mailů, chatování, fotografování u vašich oblíbených telefonů. Čím se RAIKKO® v této kategorii pyšní nejvíce, je v současné době nejtenčí a nejlehčí PowerCase 4 i1400 pro iPhone 4TM.

Se zabudovanou 1400 mAh lithium-polymerovou baterií napájí RAIKKO®  PowerCase 4 i1400 iPhone 4TM několikanásobně větší kapacitou energie než interní baterie. Externí baterií RAIKKO® PowerCase 4 i1400 můžete dle potřeby nabít vaší základní baterii opět až na 75 %. Samozřejmě nabízí RAIKKO® PowerCase 4 i1400 také ochranu pro váš iPhoneTM. Díky svému pogumovanému povrchu leží navíc váš iPhoneTM bezpečně v ruce.

RAIKKO® MOBILE!Protect

Většina stávajících mobilních zařízení na českém trhu jsou vysoce kvalitní, efektivní a tedy i dražší telefony, které jsou nejen chytré, ale také jsou vybaveny dotykovými obrazovkami, na kterých každému z nás asi nejvíce vadí škrábance či jiné známky opotřebení. RAIKKO® MOBILE!Protect přichází s exkluzivní řadou obalů, ručně vyrobenou z jemné kůže pro dotykové telefony, iPhoneTM a iPodTM.

mobile protect

Produktová řada MOBILE!Protect

Výhradní dodavatel značky RAIKKO® do České republiky je firma Perfect Sound Group s.r.o., jenž je mladou společností zabývající se zastupováním zahraničních firem v oboru elektroniky a ozvučení.

Více informací naleznete na www.perfectsoundgroup.cz nebo na Facebooku raikko.cz

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Máte práce nad hlavu a nemáte čas objíždět obchody s fotoplotry? Nechte si je naživo ukázat třeba před svou kanceláří!...

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Najdete na iDNES.cz