Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Raiffeisen - leasing snižuje klientům splátky leasingu či úvěru až na nulu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jsme-li s nějakou službou spokojeni, připadá nám naprosto přirozené doporučit její využití dalším lidem. Nic nás to nestojí a děláme to naprosto nezištně. Proč se ale za to nenechat odměnit?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Financování vozů on-line? S Raiffeisen – Leasing ano | foto: Raiffeisen - Leasing

Reklama je v dnešní době všude kolem nás a vybírat si můžeme prakticky u veškerého zboží a služeb z nepřeberné nabídky. Co má však při našem rozhodování, za co utratíme své peníze, tradičně velmi vysoký vliv, je osobní doporučení od někoho, koho dobře známe.

Nějaké zboží nebo službu, se kterými máme dobrou zkušenost, doporučujeme lidem ve svém okolí v podstatě dnes a denně. Raiffeisen – Leasing za to rozdává svým klientům bonusy.

Jako jediná leasingová společnost na českém trhu nabízí Raiffeisen - Leasing v rámci své speciální akce "Bonus kamarád" klientům možnost snížit své splátky finančního leasingu nebo úvěru až na nulu za doporučení nových zákazníků.

Každý, kdo má s Raiffeisen – Leasing uzavřenu leasingovou či úvěrovou smlouvu, která stále řádně běží, má nyní jedinečnou šanci výrazně ušetřit. Je to velmi jednoduché, stačí Raiffeisen – Leasing doporučit kohokoli ze svého okolí, kdo uvažuje o pořízení nového či ojetého vozu formou finančního leasingu či úvěru.

Za každou smlouvu, kterou Raiffeisen – Leasing uzavře na základě klientova doporučení, mu poskytne bonus v podobě snížení každé z jeho dosud nesplatných řádných splátek vždy o 100,- Kč. Smluv lze doporučit více, a prostřednictvím bonusů tak snížit svou řádnou splátku klidně až na nulu!

RUCE

"Akcí Bonus kamarád chceme dát klientům férovou možnost snížit si své finanční náklady doporučením kvalitní služby, kterou sami využívají, rodině, přátelům či známým. Je to něco, co běžně všichni děláme. U nás za to klienti mohou získat bonus," říká Rastislav Kereškéni, jednatel Raiffeisen – Leasing.

Ještě klienty Raiffeisen – Leasing nejste, ale o financování vozu uvažujete? Jaké podmínky byste měli právě u této společnosti, si můžete naprosto přesně zjistit na internetu a bude-li se vám nabídka líbit, můžete si rovnou požádat o financování, aniž byste museli někam chodit.

Financování vozu totiž můžete u RLCZ získat jednoduše a bez skrytých nákladů prostřednictvím internetu (www.financovanivozu.cz). Použití aplikace CLICK - FINANCOVÁNÍ VOZŮ je velmi jednoduché a pohodlné.

Odkudkoliv a 24 hodin denně si zájemce o financování koupě vozu na stránkách www.financovanivozu.cz vyplní základní údaje o vybraném voze, zvolí dobu splácení, výši mimořádné splátky, kterou chce uhradit ze svých zdrojů na počátku financování, a pojistné produkty, které si přeje zahrnout do splátek financování. Po odeslání parametrů se okamžitě vrátí nezávazný výpočet finální výše splátky včetně pojištění a informace o výši RPSN.

Je-li zájemce s výší splátky spokojen, může si velmi jednoduše (stále on-line) požádat o schválení financování a následně ho kontaktuje obchodník Raiffeisen - Leasing, který s ním projde celou nabídku, vysvětlí postup při schválení obchodního případu a dohodne způsob podpisu smluvní dokumentace a předání vybraného vozu.

A jakmile se zájemce stane klientem, má u Raiffeisen – Leasing leasingovou či úvěrovou smlouvu, může začít služby této společnosti doporučovat a snižovat si tím své splátky…

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit.

Jste si jisti, že děláte vše pro ochranu sebe a svých blízkých, které vozíte ve svém voze? Umíte správně používat...

Najdete na iDNES.cz