Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

QI Shop – obchod, který má mnoho tváří

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Možnost internetového obchodování je konkurenční výhodou a příležitostí, jak oslovit nové zákazníky dalším prodejním kanálem. Společnosti z různých oborů se vrhají do internetového obchodování s vidinou nižších nákladů na prodej a rozšíření portfolia zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Logo | foto: ahr

Vybrat si z širokého spektra poskytovatelů není snadné. Při výběru je proto důležité pamatovat na obecné zásady kvalitního e-shopu:

  • uspokojí většinu potřeb zákazníků
  • je snadno ovladatelný pro zákazníky i provozovatele
  • poskytuje relevantní data
  • zpřehledňuje a zjednodušuje průběh prodeje
  • nefunguje izolovaně, ale využívá jako zdroj informací již stávající software ve firmě

E-shop, který plní všechny tyto požadavky, vám zabezpečí časové i finanční úspory a včasné a informování zákazníků.

Jak získat správný e-shop?

Internetový obchod si můžete zdarma stáhnout na webu, ale všechny informace do něj budete muset ručně vkládat, budete muset využít přednastavený vzhled a může se vám stát, že si vaše konkurence pořídí šablonu se stejnou grafikou i rozložením. Na opačném pólu stojí e-shopy na míru.

U nich budete mít jistotu, že vám je dodavatel připraví do detailu podle vašich potřeb. Cena se však bude pohybovat v řádech několika set tisíc. Zlatou střední cestou jsou pak obchody, které mají řadu funkcí v přednastaveném základě, s možností dalších úprav, nastavení a přizpůsobení.

Takových e-shopů není mnoho. Jedním, který splňuje tato kritéria je například QI Shop společnosti DC Concept.

Je to jediný internetový obchod na našem trhu, který vznikl jako přímá součást komplexního informačního systému a proto není potřeba řešit jeho napojení na IS a platit za něj. Informační systém QI pokrývá všechny běžné firemní procesy a obsahuje i řadu specializovaných řešení pro různé obory.

Internetový obchod je postaven na stejné technologii a stejných principech, proto si s celým systémem dokonale rozumí, využívá jeho vlastností a je jeho prodlouženou rukou. QI Shop samozřejmě funguje i samostatně bez informačního systému.

práce v QI

Tento internetový obchod je určen pro všechny firmy, které chtějí svým zákazníkům poskytnout možnost snadno a přehledně objednávat zboží. Funguje jako objednávkový systém či on-line katalog pro odběratele (B2B) i jako internetový obchod pro koncové uživatele (B2C).

QI Shop je možné individuálně nastavit, zvolit si vhodný design, zakomponovat do něj pohyblivé bannery, aktuality, apod. E-shop byl navrhnut jako všechny moduly QI ve spolupráci se zákazníky a je upravován k jejich spokojenosti. Zaručuje uživatelsky přívětivé prostředí a snadné ovládání jak zákazníky na straně jedné, tak provozovatelem na straně druhé.

Hledáte nové zákazníky? Nabídněte jim, co je zajímá

Internetový obchod QI poskytuje možnost upozornit na cenové akce, informuje zákazníky o novinkách zasíláním emailů nebo jen prostým vystavením na webu. Můžete s ním nabízet různé slevové a kreditní režimy, zcela podle vašich potřeb.

práce v QI

Chcete, aby se zákazníci vraceli? Ulehčete jim nákup

Zákazníci mají už v základní verzi QI Shopu k dispozici komfortní funkce jako zrychlený košík pro opakované nákupy stejného zboží a možnost zobrazení historie objednávek. Snadno mohou vyhledávat různé položky pomocí kategorií zboží nebo fulltextu.

Měli by všichni vědět všechno? Poskytujte jen správné informace

Sami si nastavíte, jaké informace sdělíte vybraným zákazníkům. Ihned po přihlášení se různým skupinám zákazníků objeví individuální ceny, předem dohodnuté slevy či další bonusy. Podle Vaší volby se jim zobrazí jen přibližné množství na skladě či přesné aktuální množství.

Chcete prodávat vaše zboží na různých trzích? Prodávejte vaše zboží dvakrát, třikrát …

Jedním QI Shopem můžete prodávat své zboží na několika trzích zároveň, ale také zobrazovat ceny v české, zahraniční i duální měně najednou. Na trhy se můžete dívat nejen z teritoriálního hlediska, ale i z hlediska sociálního.

Můžete mít například jeden luxusní e-shop, kde nabídnete výběrové zboží s nadstandardním servisem za "nadstandardní" ceny a zároveň můžete provozovat levnou variantu e-shopu s "akčními" cenami. Přitom využijete stejné údaje z jednoho QI Shopu.

Více informací najdete zde.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Najdete na iDNES.cz