Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rozhodujete se, jaký pro svou stavbu vybrat hydroizolační materiál, aby voda či jiná tekutina neměla šanci se dostat dovnitř ani ven? Zvolte kvalitní český izolační systém LADAX®, který má mnoho předností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně | foto: LADAX®

Hydroizolace LADAX® vyvinul český výrobce hydroizolačních materiálů Ladislav Širl – SUN STOP již v roce 1995 a od té doby jsou úspěšně používány. Pomocí těchto hmot docílíte dokonalého ošetření betonové, železobetonové a zděné konstrukce proti průniku vody či jiných kapalin jako jsou ropné produkty, oleje nebo silážní šťávy, a to kterýmkoliv směrem.

Hydroizolační materiál LADAX® je oblíbený pro své univerzální použití a snadnou aplikaci. Jeho účinek je skutečně trvalý a spolehnout se můžete také na hygienickou nezávadnost. Můžete jej použít třeba i k izolování vodojemů na pitnou vodu. V jeho prospěch hovoří i nízké pořizovací náklady.

Krystalické nepropustné materiály LADAX® jsou kompozity prášku skládajícího se z portlandského cementu, velmi jemného upraveného křemičitého písku a mnoha aktivních chemikálií. Konkurenční produkty mívají mnohem větší krystaly, které se obtížněji dostávají hluboko pod povrch ošetřovaných konstrukcí.

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně

Systém LADAX® je unikátní v tom, že působí jako katalyzátor, který vytvoří vhodné prostředí, zatímco využívá vlastností samotného betonu. Narozdíl od jiných krystalů navíc není ovlivněn ultrafialovým zářením.

Jak se LADAX® používá?

Pro použití na povrch betonu smíchejte před samotnou aplikací směs s vodou a vytvořte tak kašovitou hmotu. Následně ji aplikujte na provlhčený povrch jako nátěr nebo nástřik a chemikálie začnou pracovat. Vyvolají chemickou reakci, jejímž důsledkem je tvorba nerozpustných vláknitých krystalů v pórech a kapilárách betonu. Beton se tak trvale zacelí a žádná kapalina jím neprosákne.

Pokud by přesto roztoky chemických látek pronikly pod povrch betonu, LADAX® by s nimi zareagoval a spotřeboval jeho vodu k dotěsnění cest další krystalizací. Agresivní škodlivé látky zůstanou zablokované v tenké povrchové vrstvě o síle několika milimetrů a nebudou schopny se dále pohybovat a způsobit železobetonové konstrukci korozi výztuže. Tento katalytický postup zaručuje, že se růst krystalických vláken obnoví i mnoho let po původní aplikaci, aby utěsnil vady, které se mohou v betonu objevit i později.

Bazén rodinného domu

Bazén rodinného domu

Hydroizolační materiál, který má mnoho výhod

Hmoty LADAX® tedy pro svou aplikaci nepotřebují suché prostředí, ale naopak vyžadují pro růst krystalů vlhkost. Čím více vlhkosti, tím účinnější obrana. LADAX® také urychluje postup prací, protože jej můžete aplikovat ihned po provedení betonáže konstrukce. Nedá se prorazit, roztrhnout, probodnout nebo porušit ve švech a není třeba jej chránit proti poškození při zásypech zeminou kolem základů nebo při montování výztuže či zámečnických prvků.

V porovnání s povlakovými izolacemi díky své časově nenáročné aplikaci snižuje náklady. Při aplikaci mezi konstrukční vrstvy neohrožuje stabilitu a pevnost vůči smykovým silám a před svou aplikací nepotřebuje náročnou povrchovou úpravu betonu. Navíc se spolu s betonem může recyklovat, po odbourání netvoří obtížný odpad.

LADAX®

LADAX®

Zkušební zařízení v akreditované laboratoři při svém maximálním tlaku 1 250 kPA, tedy 125 m vodního sloupce, prokázalo, že LADAX® MONO aplikovaný na 5 cm silném betonu úplně zabránil průsaku vody.

Více informací o hydroizolačním systému LADAX® najdete na www.ladax.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Od 27. srpna je cestujícím v Praze a Středočeském kraji k dispozici nový regionální dopravní systém PID Lítačka, který...

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Český Siemens rozšiřuje aktivity plzeňského vývojového centra.

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na...

Najdete na iDNES.cz