Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rozhodujete se, jaký pro svou stavbu vybrat hydroizolační materiál, aby voda či jiná tekutina neměla šanci se dostat dovnitř ani ven? Zvolte kvalitní český izolační systém LADAX®, který má mnoho předností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně | foto: LADAX®

Hydroizolace LADAX® vyvinul český výrobce hydroizolačních materiálů Ladislav Širl – SUN STOP již v roce 1995 a od té doby jsou úspěšně používány. Pomocí těchto hmot docílíte dokonalého ošetření betonové, železobetonové a zděné konstrukce proti průniku vody či jiných kapalin jako jsou ropné produkty, oleje nebo silážní šťávy, a to kterýmkoliv směrem.

Hydroizolační materiál LADAX® je oblíbený pro své univerzální použití a snadnou aplikaci. Jeho účinek je skutečně trvalý a spolehnout se můžete také na hygienickou nezávadnost. Můžete jej použít třeba i k izolování vodojemů na pitnou vodu. V jeho prospěch hovoří i nízké pořizovací náklady.

Krystalické nepropustné materiály LADAX® jsou kompozity prášku skládajícího se z portlandského cementu, velmi jemného upraveného křemičitého písku a mnoha aktivních chemikálií. Konkurenční produkty mívají mnohem větší krystaly, které se obtížněji dostávají hluboko pod povrch ošetřovaných konstrukcí.

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně

Původem český hydroizolační materiál dosahuje světové úrovně

Systém LADAX® je unikátní v tom, že působí jako katalyzátor, který vytvoří vhodné prostředí, zatímco využívá vlastností samotného betonu. Narozdíl od jiných krystalů navíc není ovlivněn ultrafialovým zářením.

Jak se LADAX® používá?

Pro použití na povrch betonu smíchejte před samotnou aplikací směs s vodou a vytvořte tak kašovitou hmotu. Následně ji aplikujte na provlhčený povrch jako nátěr nebo nástřik a chemikálie začnou pracovat. Vyvolají chemickou reakci, jejímž důsledkem je tvorba nerozpustných vláknitých krystalů v pórech a kapilárách betonu. Beton se tak trvale zacelí a žádná kapalina jím neprosákne.

Pokud by přesto roztoky chemických látek pronikly pod povrch betonu, LADAX® by s nimi zareagoval a spotřeboval jeho vodu k dotěsnění cest další krystalizací. Agresivní škodlivé látky zůstanou zablokované v tenké povrchové vrstvě o síle několika milimetrů a nebudou schopny se dále pohybovat a způsobit železobetonové konstrukci korozi výztuže. Tento katalytický postup zaručuje, že se růst krystalických vláken obnoví i mnoho let po původní aplikaci, aby utěsnil vady, které se mohou v betonu objevit i později.

Bazén rodinného domu

Bazén rodinného domu

Hydroizolační materiál, který má mnoho výhod

Hmoty LADAX® tedy pro svou aplikaci nepotřebují suché prostředí, ale naopak vyžadují pro růst krystalů vlhkost. Čím více vlhkosti, tím účinnější obrana. LADAX® také urychluje postup prací, protože jej můžete aplikovat ihned po provedení betonáže konstrukce. Nedá se prorazit, roztrhnout, probodnout nebo porušit ve švech a není třeba jej chránit proti poškození při zásypech zeminou kolem základů nebo při montování výztuže či zámečnických prvků.

V porovnání s povlakovými izolacemi díky své časově nenáročné aplikaci snižuje náklady. Při aplikaci mezi konstrukční vrstvy neohrožuje stabilitu a pevnost vůči smykovým silám a před svou aplikací nepotřebuje náročnou povrchovou úpravu betonu. Navíc se spolu s betonem může recyklovat, po odbourání netvoří obtížný odpad.

LADAX®

LADAX®

Zkušební zařízení v akreditované laboratoři při svém maximálním tlaku 1 250 kPA, tedy 125 m vodního sloupce, prokázalo, že LADAX® MONO aplikovaný na 5 cm silném betonu úplně zabránil průsaku vody.

Více informací o hydroizolačním systému LADAX® najdete na www.ladax.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Soutěž o Hyundai TUCSON s plnou nádrží na víkend dle Vašeho výběru.
Soutěž o Hyundai TUCSON s plnou nádrží na víkend dle vašeho výběru

Tradičně dvakrát za rok pořádá Hyundai Centrum Praha oblíbenou a hojně navštěvovanou akci Dny otevřených dveří a ty nejbližší připadají na 8. a 9. září....  celý článek

Spolu s Amazonem expanduje do Evropy i česká rodinná firma.
Spolu s Amazonem expanduje do Evropy i česká rodinná firma

Svým rozsahem opravdu mimořádná zakázka čeká českou rodinnou firmu Hondl Global Services, která se v uplynulých týdnech spojila s polskými a slovenskými...  celý článek

Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní.
Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní

Libeň patří do velmi dynamicky se rozvíjející Prahy 9. Městská část mezi Vysočany a Karlínem se těší ze snadné dostupnosti do centra Prahy díky skvělé...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.