Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Půjčky? Jedině hotově

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jsou nebankovní společnosti skutečně důvodem zadlužování českých domácností nebo je touto příčinou vláda? Úvěry a půjčky jsou v dnešní době úplně normální a běžné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Půjčky? Jedině hotově! | foto: WPP Financial s.r.o.

V dnešním uspěchaném světě je velice těžké si na vysněnou věc našetřit. Ekonomika se neposilní tím, že začneme střádat peníze pod polštář tak, jak to činili naši předci.

Pokud vyděláváte peníze a neutratíte je, tak váš soused - tesař, nebude mít pro koho nábytek vyrábět, pekař nebude mít co péct, opravář co opravovat. Ekonomická krize začíná v momentě, kdy zastavíme tok peněz.

Zadlužování, úvěry a půjčky jsou v současné chvíli téměř normální. Dokonce ani náš stát již neumí žít bez dluhu, i když to ještě před pár lety šlo.

Čemu se při sjednávání půjčky vyvarovat?

Je nutné, aby si každý, kdo si chce půjčit určitou finanční hotovost, především dobře propočítal, zda bude schopen v dalších měsících půjčku splácet. Při sjednávání půjčky by se měl vyvarovat volání na placené linky začínající předvolbou 900.

Rovněž je nutné si dát pozor na několikatisícové poplatky dopředu pochybným zprostředkovatelům za předschválení půjčky. Potřebujete přece peníze půjčit, ne je někomu dávat.

Vyřízení hotovostní půjčky

Nejjednodušší variantou je navštívit instituci, která se specializuje na hotovostní půjčky. Nejlépe přímo poskytovatele těchto produktů. Jedním z nich je i brněnská společnost WPP Financial s.r.o. se sídlem na ulici Veselá 5.

"Nabízíme menší spotřebitelské úvěry do 10 000 Kč, které poskytujeme na krátkou dobu, a to především s cílem dlouhodobě zákazníka nezadlužovat. Nesporná výhoda takové půjčky spočívá v okamžitém vyplacení úvěru hotově," říká jednatel společnosti Petr Pelka.

Nejčastějšími klienty jsou lidé, kteří potřebují finanční výpomoc ihned. Požádat o ni lze z pohodlí vašeho domova na webových stránkách www.veselapujcka.cz.

K vyřízení tohoto typu půjčky zcela obvykle dostačuje občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (například řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list) a potvrzení o příjmu.

Během několika minut při první návštěvě poskytovatele hotovostní půjčky má člověk možnost zdarma zjistit, zda na půjčku dosáhne či nikoli. Pokud bude výsledek kladný, obdrží ještě týž den půjčku v hotovosti. Platí přitom zásada, že každý by si měl půjčku vybírat tak, aby vyhovovala jeho potřebám a on ji získal za jasných podmínek, pokud možno hotově na ruku.

Půjčky? Jedině hotově!1

Chybný zápis v registru dlužníků? Spousta finančních institucí poté půjčky zamítá

Ne všichni ale mohou navštívit banku či velkou nebankovní instituci. V bankovních a nebankovních registrech dlužníků je totiž v současné době téměř každý. Je ovšem běžnou praxí, že se v těchto registrech můžete ocitnout, aniž byste o tom věděli.

Uveďme si příklad: Dne 5. září přišla Karlu Novákovi složenka za služby telefonního operátora. Jenže on ještě týž den odjel na třítýdenní služební cestu. Splatnost složenky byla čtrnáct dnů. I když ihned po návratu ze služební cesty složenku uhradil a v kolonce dlužné částky má uvedeno 0 Kč, dostal se do registru neplatičů a spousta finančních institucí kvůli tomu případné půjčky zamítne.

Hotovostní půjčky najdete na www.veselapujcka.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Bitcoin se stává NUDNÝM? Zjevně není bezrizikový a šance na raketové zbohatnutí ...

Bitcoin se stává NUDNÝM? Zjevně není bezrizikový a šance na raketové zbohatnutí ...

Kurzy.cz Už v polovině prosince loňského roku se objevovaly hlasy, že jedním z největších nebezpečí pro bitcoin bude, pokud se s...

Najdete na iDNES.cz