Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Půjčky bez přetvářky. Víte, na koho se obrátit?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Banky slibují nemožné a nebankovní sektor se tváří jako rodinný přítel. Jenže, půjčili by právě vám? Kam se tedy obrátit a komu věřit?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Půjčky bez přetvářky! | foto: ACM Money Česká republika

Společnost ACM Money Česká republika, a. s. se od těchto společností v mnohém odlišuje. V první řadě se nesnaží získat své klienty pomocí širokých úsměvů najatých herců nebo líbivých slibů. ACM Money Česká republika, a. s. vsází především na otevřená fakta.

Vnímá lidi, kteří se na ni obrací, jako na své partnery a snaží se pro ně najít vhodné řešení tak, aby byly spokojené obě strany. S klienty jedná vždy na rovinu a to již od roku 2002, kdy začala působit na českém trhu. 

O tom, že jsou klienti s jejími službami spokojeni, svědčí fakt, že se společnost ACM Money s jejím hlavním produktem "Moje půjčka" velmi rychle rozrostla po celé České republice. Nyní mají tedy možnost všichni a ne jen obyvatelé Prahy, kde společnost začínala, využít služeb více než padesáti profesionálních certifikovaných poradců. Právě oni nabízí zájemcům úvěr či půjčku rychlé, flexibilní a především efektivní jednání. 

Společnost ACM Money Česká republika, a. s. je ke svým klientům maximálně otevřená a upřímná. Svým klientům vždy poskytuje detailní informace o poplatcích a také závazcích, které vyplývají ze smlouvy. Naopak, ke svým klientům přistupuje s osobním zájmem a především s pochopením pro jejich potřeby či problémy.

Výhodné půjčky poskytuje společnost ACM Money Česká republika, a. s. všem, kteří potřebují získat úvěr pro podnikání na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti.

Mezi důvody proč právě tato společnost získala a nadále získává důvěru mnoha lidí patří například stejná úroková sazba, jakou nabízí banky - tedy 11,88 % p.a., nulové poplatky předem, záloha v hotovosti v okamžiku smlouvy nebo předběžné schválení úvěru během několika minut, což je u produktu Moje půjčka standardem.

Pro společnost ACM Money jsou stejně důležití všichni klienti, ať se jedná o 100 000 nebo o 3 000 000 Kč! I když je pro získání úvěru nutné ručit nemovitostí, vychází ACM Money vstříc i těm, kteří žádnou nemovitost nemají. Zcela postačí, pokud majitelem nemovitosti bude jejich příbuzný či známý.

Ve všem, co společnosti ACM Money Česká republika, a. s. pro své klienty dělá, se odráží její motto: "Klientům přinášíme minimum starostí, maximum péče!"

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Tučná léta možná končí. Dávejme si pozor, co si nyní budeme přát

Tučná léta možná končí. Dávejme si pozor, co si nyní budeme přát

Kurzy.cz Vývoj a výroba léků sebou přináší nejednu tenzi a paradox. V Perlách týdne z minulého pátku jsme mohli najít mimořádně ...

Najdete na iDNES.cz