Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Půjčka s neomezenou dobou splatnosti? Je tu Credit Limit

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Na trhu půjček vyšla nová hvězda. Credit Limit je online účet s limitem až 25 000 korun, který můžete čerpat a splácet neomezeně dlouho. Produkt přináší na trh maltská banka Ferratum Bank.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Půjčka s neomezenou dobou splatnosti? Je tu Credit Limit! | foto: Ferratum

Nečekané výdaje vás mohou zaskočit kdykoliv. Podle posledních průzkumů by neočekávaný desetitisícový výdaj „dostal do kolen“ až dvě pětiny českých domácností. Celých čtyřicet procent tuzemských rodin potřebuje finanční rezervu pro náhlá vydání.

Se zajímavým produktem přichází Ferratum Bank, nástupce poskytovatele rychlých půjček Ferratum Czech. Novinka Credit Limit je po rychlé půjčce druhým produktem vizionářské finské společnosti, která přinesla do Evropy mobilní mikropůjčky.

Credit Limit je online účet s předem schváleným limitem 2 000 až 25 000 korun a zajímavým způsobem splácení. Podobá se klasickému kontokorentu bez nutnosti mít běžný účet u Ferratum Bank a s rychlým schvalováním.

Splácíte pouze minimální částku měsíčně

Credit Limit je finanční rezerva na neomezenou dobu. Ferratum Bank v budoucnu nijak neprověřuje vaši schopnost splácet a neschvaluje opakovaně vaši rezervu.

Vaši půjčku Credit Limit splácíte měsíčně. Již při podávání žádosti (jak je u Ferratum Bank obvyklé, schvaluje se v režimu 24/7, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu) vidíte, jaká bude minimální měsíční splátka. Ukažme si to na příkladu.

Půjčte si 10 000 korun a splácejte minimum

Na nečekané výdaje, které dle zmiňovaného průzkumu potrápí téměř polovinu domácností, vám stačí půjčka s minimální splátkou pouze 1 900 korun. Z online účtu Credit Limit můžete kdykoliv čerpat peníze na svůj běžný bankovní účet. Splácíte pouze denní úrok a jednorázový poplatek za výběr peněz.

Po splacení jakékoliv splátky si můžete vrácené peníze opět půjčit. Navíc ověřeným klientům Ferratum Bank nabízí navýšení limitu až do maximální výše 25 tisíc korun.

Obraťte se na Ferratum Bank kdykoliv

Online žádost o půjčku můžete podat kdykoliv, stačí vyplnit formulář. Do pěti minut se dozvíte, zda vám byla rezerva schválena, a můžete si ihned poslat peníze na váš běžný účet.

Tady si váží vašeho drahocenného času a vědí, že zvláště u neočekávaných výdajů jde často o dny, ne-li o hodiny. Proto zákaznické oddělení Ferratum Bank vyřizuje půjčky v režimu 24/7, což znamená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně víkendů a svátků.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Najdete na iDNES.cz