Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Půjčka ihned na ruku

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chybí vám peníze na neodkladné výdaje? Využijte služeb zastavárny aut ZASTAVUZ.cz, které nabízí výhodné půjčky nejen na auto za bezkonkurenčních podmínek. Půjčku získáte tak, že zde dáte do zástavy svůj vůz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Autozastavárna | foto: Zastavuz.cz

Jako zástava zde poslouží osobní automobil, motocykl, užitkový vůz nebo i stavební stroj či letadlo. Nezáleží na tom, zda je vozidlo v osobním nebo ve firemním vlastnictví. Získáte zde půjčku ihned na ruku, kterou využijete na své neodkladné výdaje.

Tato nebankovní půjčka bez registru je vyřízená již do 30 minut a poskytuje se ve výši až 80 % hodnoty zastaveného vozu. Okamžitou půjčku získáte se splatností až 4 měsíce a s možností předčasného splacení i prodloužení termínu. Garantujeme vyplácení nejvyšších částek s možností vozidlo dále užívat bez omezení.

Snadná zástava auta

Banky a nebankovní společnosti jsou známé svými půjčkami se složitými a nesrozumitelnými podmínkami. Autozastavárna je místem, kde lze získat hotovost rychle díky zástavě vozidla, snadno a bez zbytečného protahování. Jako záruka poslouží jakékoli vozidlo. Kromě klasických osobních automobilů může k zastavení posloužit nákladní automobil, motocykl, loď i letadlo.

Průběh půjčky od autozastavárny

Autozastavárna

Autozastavárna

V případě, že se rozhodnete získat peníze zástavou auta, můžete se předem nezávazně přeptat na podrobnosti. Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, pomocí kontaktního formuláře na našem webu, nebo pomocí nové služby WhatsApp service. V případě, že nám zašlete fotografie a velký technický průkaz, můžeme okamžitě Vaše vozidlo orientačně nacenit.

Následně se zjistí, jaká vám bude vyplacena suma, my vyplácíme až 80 % z hodnoty vozidla. Zástava vozidla je spojena s flexibilní dobou trvání. Hotovost můžete získat dvěma způsoby: díky Money & Drive nebo Money & Store. Money & Drive znamená, že dostanete hotovost, ale můžete automobilem jezdit dále. Takto neztratíte dosavadní životní úroveň, ale pomůže vám to například uhradit dluhy nebo nečekané výdaje.

Autozastavárna

Autozastavárna

Money & Store je forma klasické zástavy, kde je vozidlo uschováno na našem hlídaném parkovišti s 24hod ochranou a ALL-IN pojištěním. V tomto modelu se vyplácí vyšší částka a vozidlo je vám po vyplacení vráceno.

Délka trvání flexibilní. U úvěru od zastavárny budete sami rozhodovat, kdy skončí. Po prvních čtyřech týdnech se účtuje denně.

Vlastní návštěva našeho obchodního místa

Naše pobočky můžete navštívit po předchozí domluvě každý všední den mezi 10 – 18 hod. K dispozici je vám osobní poradce, který dokáže objektivně posoudit váš požadavek a nabídnout vám vhodný produkt. Zásadní je absolutní anonymita. Ctíme pravidlo: vždy jen jeden klient na pobočce.

Autozastavárna

Autozastavárna

K nacenění budete potřebovat nejen samotné auto, ale také některé doklady. Vyžaduje se doložení velkého technického průkazu, kde budete zapsán jako jediný vlastník a malý technický průkaz. Dále všechny klíče od vozidla (minimálně dva) a váš platný osobní doklad – cestovní pas nebo občanský průkaz. Dále je třeba doložit dva doklady pro potvrzení adresy. Jedná se například o doklady o zaplacení elektřiny, plynu, SIPO, výpis z účtu či za telefon, kde je vaše adresa uvedena.

Pokud vlastníte kupní smlouvu nebo fakturu, servisní knížku, či jiné faktury za opravy atd. doporučujeme je přinést sebou, zvyšuje to cenu odhadu. Právnické osoby budou potřebovat výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list. Po prohlídce vozidla včetně zkušební jízdy a sepsání nezbytné dokumentace dochází k vlastnímu vyplacení dohodnuté částky a to již do 30ti minut.

Zástava auta a a její výhody

Mezi hlavní výhody zástavy auta patří rychlá finanční pomoc pro podnikatele i soukromé osoby. Získání hotovosti je možné už v krátké době, a to od třiceti do šedesáti minut. Půjčka s prodejem vašeho auta je vyřízena velice snadno a rychle. Nenahlíží se do registrů dlužníků.

Autozastavárna

Autozastavárna

Nebude vás příliš zdržovat ani ocenění vašeho vozidla, protože experti jsou zde připraveni k okamžitému odhadu. Rychlé vyplacení peněz probíhá až do osmdesáti procent odhadnuté ceny automobilu. Zástavní půjčka je navíc spojena i s radami, jak vylepšit vaše financování a tím odvrátit dlouhodobé nepříjemnosti s dluhy.

Neověřuje se bonita klientů a očekávat můžete naprostou diskrétnost při vyřizování. Plusem je i služba klientského poradce, která je k dispozici v pondělí až pátek od desíti do osmnácti hodin.

Navštivte naši autozastavárnu

Autozastavárna ZASTAVUZ s. r. o. má centrální pobočku v Praze. Konkrétně ji najdete na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9. O službách získání peněz díky zastavárně se však můžete informovat rychle emailem nebo telefonicky.

Témata: SIPO

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Kovový nábytek s tradicí. Co vše už dokázala společnost Enprag?

Kovový nábytek s tradicí. Co vše už dokázala společnost Enprag?

Kvalitní kovový nábytek nabízí již 23. rokem tradiční česká společnost Enprag s.r.o. O její produkty je velký zájem,...

Další chytré lampy v Praze

Další chytré lampy v Praze

Nový šedomodrý stožár s moderním LED osvětlením se zařadil od konce ledna letošního roku do systému veřejného osvětlení...

Věděli jste, že si můžete zdravotnické pomůcky u sebe doma vyzkoušet?

Věděli jste, že si můžete zdravotnické pomůcky u sebe doma vyzkoušet?

Zdravotnické pomůcky nejsou zrovna levnou záležitostí. Jak ještě před jejich pořízením poznat, který typ vám bude...

Najdete na iDNES.cz