Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Psí sádlo - originální bylinná mast v lékárnách

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Akutní respirační infekce patří mezi nejčetnější onemocnění obyvatelstva prakticky na celém světě a postihují všechny věkové kategorie. Již naši předkové objevili psí sádlo a jeho blahodárné účinky při aplikaci do oblasti hrudníku a zad. A právě generacemi prověřené psí sádlo se stalo inspirací při vývoji unikátní bylinné masti Dr. Weisse.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Psí sádlo - bylinná mast | foto: ahr

Psí sádlo Dr. Weiss – Originální bylinná mast je k dostání v lékárnách od podzimu loňského roku. Obsahuje extrakt z 10 rostlin, jež obsahují účinné složky známé svými výraznými antibakteriálními a hojivými účinky při onemocnění dýchacích cest.

Přesněji se jedná o extrakty z osmi bylin: světlíku lékařského (Euphrasia rostkoviana), měsíčku lékařského (Calendula officinalis), jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata), černého bezu (Sambucus nigra), řebříčku obecného (Achillea millefolium), violky vonné (Viola odorata), slézu maurského (Malva mauritania) a přesličky rolní (Equisetum arvense), které jsou doplněny o dvě silice z blahovičníku kulatoplodého (Eucalyptus globulus) a tymiánu obecného (Thymus vulgaris).

Virová onemocnění: potkají snad každého

Pouze v České republice bývá ročně hlášeno 5 až 6 miliónů těchto onemocnění. Respirační infekcí onemocní v průměru každý dospělý člověk 2krát za rok, dítě v předškolním věku nejméně 4 až 5krát. Nejčastější akutní respirační onemocnění vyvolává přes 200 typů virů. Infekce může probíhat zejména formou angíny, rýmy, akutního zánětu nosohltanu, akutního zánětu hrtanu a průdušnice, zánětu průdušek, nebo zánětu plic.

Jako účelnou léčbu těchto potíží lze považovat klid na lůžku v domácím ošetření a bohatý přívod tekutin, který je nezbytný především při vysoké horečce. Zejména dětem můžeme ulehčit průběh onemocnění tím, že jim usnadníme dýchání a pomůžeme odstranit hleny z dýchacích cest. Jako efektivní pomocník v tomto případě může sloužit bylinná mast Psí sádlo Dr. Weiss.

Originální bylinná mast

Účinnost psího sádla,
která však neublíží našim čtyřnohým mazlíčkům

Stejně tak jako u psího sádla při aplikaci bylinné masti
Psí sádlo Dr. Weiss se na povrchu pokožky hrudníku a zad vytváří okluzivní ochranný film, díky kterému dochází k omezeným ztrátám vody a účinné látky léčivých bylin uvolněné do včelího vosku snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky.

Přítomné silice zvyšují prokrvení tkání v oblasti hrudníku, dochází ke zvýšení sekrece hlenů a usnadnění vykašlávání. Inhalace silic zároveň uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje dýchání.

Bylinnou mast Dr. Weisse je tudíž vhodné aplikovat při rýmě a nachlazení také v oblasti nosu, což usnadňuje inhalaci, zlepšuje dýchání a zároveň ošetřuje suchou a popraskanou kůži. Dále lze aplikovat do oblasti šíje, kde pomůže odstranit svalové napětí a do oblasti spánků, kde může pomoci odstranit i lehčí bolesti hlavy.

Originální bylinná mast Psí sádlo Dr. Weiss je tak účinnou alternativní pomocí v boji s akutními respiračními infekcemi, a to nejen u dětí od jednoho roku, ale i u dospělých.

Psí sádlo Dr. Weiss - Originální bylinná mast je k dostání výhradně v lékárnách. Více informací naleznete na wwww.psi-sadlo.cz nebo na bezplatné infolince 800 555 568.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Najdete na iDNES.cz