Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

První vinobraní v Praze proběhne u NC Eden

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Také se každoročně po skončení letních prázdnin nemůžete dočkat vinobraní? Letos proběhne jako vůbec první v Praze v pátek a sobotu 4. a 5. září od 13:00 do 21:00 hod. u Nákupního centra Eden v pražských Vršovicích. Nenechte si ujít příjemné setkání s přáteli nad skleničkou vynikajícího vína.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

První vinobraní v Praze proběhne u NC Eden | foto: Nákupní centrum Eden

Na letošním již šestém ročníku VINOBRANÍ s Králem vín v pražském NC Eden se představí celkem 20 významných vinařství, která uspěla v soutěži Král vín České republiky 2015. Návštěvníci se tak mohou těšit například na Znovín Znojmo, Tanzberg Mikulov, Templářské sklepy Čejkovice, Vinařství Volařík, Vinofol i Vinařství Maděřič.

Svá vinařství prezentují osobně vinaři nebo zástupci na svém stánku, který budou mít k dispozici, aby vám mohli nabídnout svá vína k ochutnání, koupi či objednání. Rádi si vyslechnou vaše dojmy z každého ochutnaného vzorku.

Novinky letošního vinobraní

V porovnání s loňskými ročníky VINOBRANÍ s Králem vín v Edenu vás letos čeká hned několik novinek. V pátek tak budou svá vína prezentovat jiná vinařství než v sobotu, můžete tak přijít oba dny a ochutnat zase něco nového. K dostání bude i první burčák!

Nejen, že si neopakovatelnou atmosféru dosyta užijete a okusíte vína rozličných chutí, vůní a jisker, ale také se vám vyplatí vstupné. Za jeden den totiž zaplatíte 160 Kč, za oba 290 Kč. Navíc se slevovým programem Nákupního centra Eden Přátelská karta máte vstupné ještě o 20 Kč levnější! Přátelská karta vám zaručí i další výhody a nakupování za Přátelské ceny ve vybraných obchodech NC Eden.

Edenovské vinobraní vždy probíhá v příjemném a pohodovém duchu, můžete jej skloubit třeba s piknikem u fontány nebo na udržovaném trávníku před nákupním centrem. K dobrému vínu bezpochyby patří kvalitní sýry, které si zde budete moci zakoupit, stejně jako uzeniny, olivy, pečivo a další dobroty. Najdete je v obchodech Bačovské sýry a Delistore. Voda je samozřejmě zdarma.

Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014
Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014

Zábavná odpoledne plná soutěží

Celou akci bude moderovat ředitel soutěže KRÁL VÍN České republiky Branko Černý, představí se i další známé osobnosti jako např. oblíbený Jan Čenský nebo Radim Fiala. Můžete i pomoci dobré věci, proběhne sbírka a dražba vín ve prospěch nadace Mamma HELP. Nebudou chybět ani soutěže o věcné ceny, vyhrát můžete vína, knihy o vinařích a vínech, sýry či sommelierské potřeby a v termínu od 25. 8. do 4. 9. 2015 můžete soutěžit o Ford na týden zdarma a další zajímavé ceny.

K NC Eden se dostanete snadno městskou hromadnou dopravou a pro ty, kteří chtějí dorazit autem, aby si mohli odvézt skvělá vína za bezkonkurenční ceny domů, je zde k dispozici téměř 1 000 parkovacích míst v garážích.

VINOBRANÍ s Králem vín v Edenu by neměli vynechat milovníci vín ani odborná veřejnost – restauratéři, obchodníci s vínem, zástupci vinoték či sommeliéři. Kdy lépe navázat cenné kontakty, načerpat rady a dozvědět se spoustu zajímavostí, než u sklenky dobrého vína?

Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Eden bylo postaveno před 10 lety a na rozloze 30 800 m2 nabízí téměř 90 obchodů, kde zákazníci najdou vše od potravin, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu, až po občerstvení a nepostradatelné služby, jako jsou výroba klíčů či nejmodernější pobočka České pošty. Na ploše 9000 m2 se nachází Tesco Extra, které před pěti lety prošlo rozsáhlou modernizací.

KRÁL VÍN České republiky

KRÁL VÍN České republiky je celoroční vinařský projekt, jehož základem je jedna z nejvýznamnějších soutěží tuzemských vín u nás. Na ní navazuje téměř 30 degustačních akcí pro veřejnost. Hlavním výstupem je kniha KRÁL VÍN České republiky, která vychází každý rok v září. Letošní ročník je jubilejní, desátý v pořadí.

Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014

Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014

Více informací najdete na www.nceden.cz a www.kralvin.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Cizinka potřetí a Mořeplavec

Hrdinové, které děli propast staletí, se opět vydají na hodně divokou vodu.

Zapomenuté dějiny a láska, která překoná propast staletí, tak by se dal charakterizovat fenomenální příběh zdravotní...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Najdete na iDNES.cz