Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

První vinobraní v Praze proběhne u NC Eden

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Také se každoročně po skončení letních prázdnin nemůžete dočkat vinobraní? Letos proběhne jako vůbec první v Praze v pátek a sobotu 4. a 5. září od 13:00 do 21:00 hod. u Nákupního centra Eden v pražských Vršovicích. Nenechte si ujít příjemné setkání s přáteli nad skleničkou vynikajícího vína.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

První vinobraní v Praze proběhne u NC Eden | foto: Nákupní centrum Eden

Na letošním již šestém ročníku VINOBRANÍ s Králem vín v pražském NC Eden se představí celkem 20 významných vinařství, která uspěla v soutěži Král vín České republiky 2015. Návštěvníci se tak mohou těšit například na Znovín Znojmo, Tanzberg Mikulov, Templářské sklepy Čejkovice, Vinařství Volařík, Vinofol i Vinařství Maděřič.

Svá vinařství prezentují osobně vinaři nebo zástupci na svém stánku, který budou mít k dispozici, aby vám mohli nabídnout svá vína k ochutnání, koupi či objednání. Rádi si vyslechnou vaše dojmy z každého ochutnaného vzorku.

Novinky letošního vinobraní

V porovnání s loňskými ročníky VINOBRANÍ s Králem vín v Edenu vás letos čeká hned několik novinek. V pátek tak budou svá vína prezentovat jiná vinařství než v sobotu, můžete tak přijít oba dny a ochutnat zase něco nového. K dostání bude i první burčák!

Nejen, že si neopakovatelnou atmosféru dosyta užijete a okusíte vína rozličných chutí, vůní a jisker, ale také se vám vyplatí vstupné. Za jeden den totiž zaplatíte 160 Kč, za oba 290 Kč. Navíc se slevovým programem Nákupního centra Eden Přátelská karta máte vstupné ještě o 20 Kč levnější! Přátelská karta vám zaručí i další výhody a nakupování za Přátelské ceny ve vybraných obchodech NC Eden.

Edenovské vinobraní vždy probíhá v příjemném a pohodovém duchu, můžete jej skloubit třeba s piknikem u fontány nebo na udržovaném trávníku před nákupním centrem. K dobrému vínu bezpochyby patří kvalitní sýry, které si zde budete moci zakoupit, stejně jako uzeniny, olivy, pečivo a další dobroty. Najdete je v obchodech Bačovské sýry a Delistore. Voda je samozřejmě zdarma.

Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014
Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014

Zábavná odpoledne plná soutěží

Celou akci bude moderovat ředitel soutěže KRÁL VÍN České republiky Branko Černý, představí se i další známé osobnosti jako např. oblíbený Jan Čenský nebo Radim Fiala. Můžete i pomoci dobré věci, proběhne sbírka a dražba vín ve prospěch nadace Mamma HELP. Nebudou chybět ani soutěže o věcné ceny, vyhrát můžete vína, knihy o vinařích a vínech, sýry či sommelierské potřeby a v termínu od 25. 8. do 4. 9. 2015 můžete soutěžit o Ford na týden zdarma a další zajímavé ceny.

K NC Eden se dostanete snadno městskou hromadnou dopravou a pro ty, kteří chtějí dorazit autem, aby si mohli odvézt skvělá vína za bezkonkurenční ceny domů, je zde k dispozici téměř 1 000 parkovacích míst v garážích.

VINOBRANÍ s Králem vín v Edenu by neměli vynechat milovníci vín ani odborná veřejnost – restauratéři, obchodníci s vínem, zástupci vinoték či sommeliéři. Kdy lépe navázat cenné kontakty, načerpat rady a dozvědět se spoustu zajímavostí, než u sklenky dobrého vína?

Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Eden bylo postaveno před 10 lety a na rozloze 30 800 m2 nabízí téměř 90 obchodů, kde zákazníci najdou vše od potravin, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu, až po občerstvení a nepostradatelné služby, jako jsou výroba klíčů či nejmodernější pobočka České pošty. Na ploše 9000 m2 se nachází Tesco Extra, které před pěti lety prošlo rozsáhlou modernizací.

KRÁL VÍN České republiky

KRÁL VÍN České republiky je celoroční vinařský projekt, jehož základem je jedna z nejvýznamnějších soutěží tuzemských vín u nás. Na ní navazuje téměř 30 degustačních akcí pro veřejnost. Hlavním výstupem je kniha KRÁL VÍN České republiky, která vychází každý rok v září. Letošní ročník je jubilejní, desátý v pořadí.

Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014

Vinobraní v Praze u NC Eden - 2014

Více informací najdete na www.nceden.cz a www.kralvin.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Do Rudolfina míří nejlepší melodie z počítačových her

Filmová filharmonie nabídne koncert plný hudby z her.

Call of Duty, World of Warcraft nebo Final Fantasy – kultovní hry se teď představí trochu jinak. V hlavní roli bude...

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Hudební festival Znojmo spojuje kvalitní víno, hudbu a unikátní místa

V malebném prostředí historického Znojma se ve dnech 6. až 23. července bude...

Třináctý ročník hudebního festivalu opět přinese to, proč ho návštěvníci rádi navštěvují. V malebném prostředí...

Najdete na iDNES.cz