Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

První Realitní konference vybídla realitní odborníky ke vzdělávání

Komerční sdělení   10:10aktualizováno  10:10 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
První Realitní konference se zúčastnil historicky největší počet odborníků na metr čtvereční.

První Realitní konference vybídla realitní odborníky ke vzdělávání| foto: Foto: NEXT REALITY

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Více než pět set účastníků první Realitní konference zaplnilo v úterý 11. dubna do posledního místečka Kongresový sál v Hotelu Ambasador v Praze. Hosty této jedinečné akce, která byla určena pro realitní makléře, majitele RK a obchodníky s nemovitostmi, byli odborníci z široké škály realitního trhu. Úvodní slovo patřilo předsedovi Hospodářské komory Romanu Pommerovi.

Akci zahájil jeden z organizátorů, člen asociační rady Asociace realitních kanceláří AČR a majitel NEXT REALITY, Robert Hanzl: „Chtěl bych, abychom dnešním dnem odstartovali náš projekt Realitní vzdělávací institut. Jde nám o vzdělávání, tedy prostředek k tomu, abychom vylepšili naše jméno.“ Robert Hanzl také vyjádřil přání, aby mezi makléři panovaly dobré vztahy a spolupráce, nikoliv rivalita a vzájemné napadání.

Jednotlivých bloků se ujali organizátoři Konference – úspěšná realitní makléřka a zakladatelka projektu Ženy v realitách Ivana Cikánková hovořila o tom, jak získat klienta pro exkluzivní smlouvu a se svými hosty Pavlínou Glacnerovou a Janou Krátkou Rybínovou probrala výhody Home stagingu.

Realitní matador Miroslav Jonáš objasnil fungování exekucí, insolvencí a daní a upozornil také na různé nástrahy v zákonech. O exekucích v praxi pohovořil exekutor a člen Prezidia Exekutorské komory ČR Mgr. Jan Mlynarčík. Slovo o základních principech daně z příjmů fyzických osob a daně z nabytí nemovitých věcí si vzal JUDr. Josef Žaloudek, senior advokát Havel & Holásek & Partners.

Robert Hanzl se ujal Realitního zákona, kdy jej představil od vzniku myšlenky, přes nejistou současnost až po výhledy do daleké budoucnosti. Nejednoho účastníka pak překvapil tím, jak to mají s realitním zákonem některé evropské země.

Fotogalerie

Majitel realitní kanceláře s dvacetiletou praxí Jan Stejskal prozradil, jaké návyky jej dostaly až na vrchol realitní praxe, jak pracují nejlepší makléři a proč jsou úspěšní.

Dle kladných ohlasů z Konference ocenili účastníci především to, že slyšeli autentické výpovědi těch nejlepších ve svém oboru. V panelových diskusích se ke slovu dostali například ředitel IQ reality Ondřej Mašín, obchodní ředitel společnosti HVB Real Estate Ondřej Jaroš, zakladatel RE/MAX Alfa Petr Podlešák, manažerka Century 21 Jana Kučerová, certifikovaná makléřka RK Stejskal Andrea Kohoutová, zakladatel a jednatel JUSTO ČR Michal Pazdera, realitní broker & investor Petr Vomastek či ředitel NEXT REALITY PARTNER Igor Kohut.

Třešinkou na pomyslném konferenčním dortu pak byla autogramiáda nejúspěšnějšího českého motivačního řečníka a spisovatele Ivo Tomana, který byl z akce tak nadšen, že přislíbil zdarma svou účast na druhé Realitní konferenci, která se uskuteční ještě letos 17. Října 2017.

Z Facebooku Realitní makléři v ČR:

Monika Veselá: Též děkujeme, škoda, že nebyla příležitost si s Vámi (a vůbec s některými kolegy, kteří jsou aktivní zde na skupině - protože jsem většinu bohužel z fotek nepoznala) potřást rukou, když už se známe ze sociálních sítí. Když se člověk pravidelně vzdělává, tak si na takovéto akce jde třeba i pro jednu nebo dvě věty, které mu mohou vydělat třeba milion, proto na tyto akce chodím ráda, protože inspirace není nikdy dost.

Petr Dolejš: Bylo by fajn, kdyby se např. deset osobností z různých realitních společností spojilo a vytvořilo platformu, která by komunikovala s médii, politiky či jinými odbornými institucemi. Já vím, že existuje ARK, realitní komora. Ale ze včerejší akce by se mohli vyprofilovat osobnosti, tu z ARK, tu z komory, tu někdo mimo tyto organizace a tito lidé s vysokým morálním kreditem by měli možnost mluvit za celý náš obor.

Lukáš Beťák: Škoda že mi to tentokrát nevyšlo, příště to s takovou odezvou vypadá na O2 arénu