Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

První on-line poradna pro ženy manažerky a podnikatelky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste manažerka, podnikatelka, specialistka. Hledáte profesní inspiraci nebo pomoc. Na novém webu www.managerkapodnikatelka.cz řešíme profesní i osobní otázky - od syndromu vyhoření ke kariéře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

On-line poradna pro manažerky a podnikatelky | foto: ALS-Euro, s.r.o.

Proč specializovaný webový projekt pro managerky a podnikatelky vůbec vznikl? Čím se odlišuje od ostatních podobných webů?

managerkapodnikatelka.cz

Online poradna pro managerky a podnikatelky, manažerské kurzy, poradenství pro manažerky.

Cílem projektu je hledat řešení na problémy, se kterými se managerky, podnikatelky, specialistky setkávají. Ať už se týkají profesních otázek (jako je vlastní kariéra, řízení a vedení lidí a firmy) nebo osobních témat – vztahové problémy, syndrom vyhoření a další.

V rámci projektu pro managerky-podnikatelky poskytujete velmi specializované poradenství, s jakými problémy se na vás nejčastěji ženy manažerky obracejí?
Obracejí se na nás nejen manažerky – tj. ženy, které řídí týmy ve velkých firmách, ale i podnikatelky a specialistky, ženy na volné noze. Častým tématem je optimalizace organizační struktury, hodnocení potenciálu zaměstnanců, práce s podřízenými a zaměstnanci. Také řešíme osobní a vztahové otázky, téma kariéra nebo rodina.

logo TrustFrame

My ženy někdy rády děláme hrdinky. Jak žena manažerka nebo podnikatelka včas pozná příznaky syndromu vyhoření, dříve než to zajde příliš daleko?
Nejtěžší je příznaky přiznat. Signálem syndromu vyhoření je pochybování o smyslu své práce, kdy se nejedná jen o momentální rozčarování a únavu - běžné jevy. Jde o plíživý pocit, který je spojen i s emočními i fyzickými problémy. Dobré je o svých potížích mluvit, odhodit zmíněnou roli hrdinky. Větší statečnost prokážeme, pokud se k problému přiznáme a začneme ho řešit.

Vaše online poradna pro ženy ve vedoucích pozicích zní jako skvělá podpora v zlomových okamžicích kariéry. Jakým způsobem ale zajišťujete diskrétnost? Může si být manažerka jista, že se její soukromé problémy nedostanou na veřejnost?
Poradna je zcela anonymní, dotaz může být zaslán pod přezdívkou. Pokud tazatelka nechce, její dotaz se na stránkách poradny neobjeví (přijde jen do naší emailové schránky). Většina našich klientek zasílá své dotazy do poradny tímto zcela anonymním způsobem.

Podnikatelky musí být velmi všestranné, vstupují do pozice personální manažerky při výběru a rozvoji zaměstnanců své firmy. Můžete je v rámci poradenství nějak podpořit, aby měly při personálním výběru šťastnou ruku?
Samozřejmě. Pomáháme podnikatelkám jak s výběrem zaměstnanců, tak s jejich rozvojem. Pracujeme s vlastní dlouhodobou zkušeností z poradenství v těchto oblastí, zároveň s kvalitními metodami a psychodiagnostikou.

manažerka

Která ze služeb vašeho projektu poradenství v kariéře manažerek, podnikatelek a specialistek je nová nebo nějakým způsobem jedinečná?
Určitě za opravdu jedinečnou službu, se kterou jsme se v českém prostředí u konkurence nesetkaly, považujeme poradenství při nezávislém hodnocení profesního potenciálu. V určitém období kariéry (na začátku, ale nejčastěji to bývá v jejím středu), toužíte po změně.

Potřebujete nové cíle, ambicióznější projekty. Nechcete ale riskovat neúspěch, svoje rozhodnutí musíte postavit na pevných základech. Nabízíme tedy objektivní zhodnocení vašich silných osobních i profesních stránek a poradenství, jak ve vaší kariéře sebevědomě dál.

Rozhovor poskytla zakladatelka webu, psycholožka, HR managerka a podnikatelka Mgr. Lucie Nápravová
www.managerkapodnikatelka.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz