Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

První on-line poradna pro ženy manažerky a podnikatelky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste manažerka, podnikatelka, specialistka. Hledáte profesní inspiraci nebo pomoc. Na novém webu www.managerkapodnikatelka.cz řešíme profesní i osobní otázky - od syndromu vyhoření ke kariéře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

On-line poradna pro manažerky a podnikatelky | foto: ALS-Euro, s.r.o.

Proč specializovaný webový projekt pro managerky a podnikatelky vůbec vznikl? Čím se odlišuje od ostatních podobných webů?

managerkapodnikatelka.cz

Online poradna pro managerky a podnikatelky, manažerské kurzy, poradenství pro manažerky.

Cílem projektu je hledat řešení na problémy, se kterými se managerky, podnikatelky, specialistky setkávají. Ať už se týkají profesních otázek (jako je vlastní kariéra, řízení a vedení lidí a firmy) nebo osobních témat – vztahové problémy, syndrom vyhoření a další.

V rámci projektu pro managerky-podnikatelky poskytujete velmi specializované poradenství, s jakými problémy se na vás nejčastěji ženy manažerky obracejí?
Obracejí se na nás nejen manažerky – tj. ženy, které řídí týmy ve velkých firmách, ale i podnikatelky a specialistky, ženy na volné noze. Častým tématem je optimalizace organizační struktury, hodnocení potenciálu zaměstnanců, práce s podřízenými a zaměstnanci. Také řešíme osobní a vztahové otázky, téma kariéra nebo rodina.

logo TrustFrame

My ženy někdy rády děláme hrdinky. Jak žena manažerka nebo podnikatelka včas pozná příznaky syndromu vyhoření, dříve než to zajde příliš daleko?
Nejtěžší je příznaky přiznat. Signálem syndromu vyhoření je pochybování o smyslu své práce, kdy se nejedná jen o momentální rozčarování a únavu - běžné jevy. Jde o plíživý pocit, který je spojen i s emočními i fyzickými problémy. Dobré je o svých potížích mluvit, odhodit zmíněnou roli hrdinky. Větší statečnost prokážeme, pokud se k problému přiznáme a začneme ho řešit.

Vaše online poradna pro ženy ve vedoucích pozicích zní jako skvělá podpora v zlomových okamžicích kariéry. Jakým způsobem ale zajišťujete diskrétnost? Může si být manažerka jista, že se její soukromé problémy nedostanou na veřejnost?
Poradna je zcela anonymní, dotaz může být zaslán pod přezdívkou. Pokud tazatelka nechce, její dotaz se na stránkách poradny neobjeví (přijde jen do naší emailové schránky). Většina našich klientek zasílá své dotazy do poradny tímto zcela anonymním způsobem.

Podnikatelky musí být velmi všestranné, vstupují do pozice personální manažerky při výběru a rozvoji zaměstnanců své firmy. Můžete je v rámci poradenství nějak podpořit, aby měly při personálním výběru šťastnou ruku?
Samozřejmě. Pomáháme podnikatelkám jak s výběrem zaměstnanců, tak s jejich rozvojem. Pracujeme s vlastní dlouhodobou zkušeností z poradenství v těchto oblastí, zároveň s kvalitními metodami a psychodiagnostikou.

manažerka

Která ze služeb vašeho projektu poradenství v kariéře manažerek, podnikatelek a specialistek je nová nebo nějakým způsobem jedinečná?
Určitě za opravdu jedinečnou službu, se kterou jsme se v českém prostředí u konkurence nesetkaly, považujeme poradenství při nezávislém hodnocení profesního potenciálu. V určitém období kariéry (na začátku, ale nejčastěji to bývá v jejím středu), toužíte po změně.

Potřebujete nové cíle, ambicióznější projekty. Nechcete ale riskovat neúspěch, svoje rozhodnutí musíte postavit na pevných základech. Nabízíme tedy objektivní zhodnocení vašich silných osobních i profesních stránek a poradenství, jak ve vaší kariéře sebevědomě dál.

Rozhovor poskytla zakladatelka webu, psycholožka, HR managerka a podnikatelka Mgr. Lucie Nápravová
www.managerkapodnikatelka.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Dva měsíce proměny: V kondici jako už dlouho ne

Kamila Rusiňáková

Tři ženy, které se přihlásily do programu Cambridge Weight Plan a již dva měsíce dodržují zásady nového životního...

Najdete na iDNES.cz