Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prožijte velikonoční svátky v The Augustine Prague!

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00
Hotel The Augustine Prague pro vás připravil nezapomenutelné svátky. Nenechte si ujít velikonoční mši, ochutnejte sváteční menu restaurace Elegantes nebo navštivte legendární svatotomášskou pivnici.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prožijte velikonoční svátky v The Augustine Prague! | foto: The Augustine Prague

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Přijďte uctít jeho památku do římskokatolického kostela sv. Tomáše. Na Zelený čtvrtek zde proběhne večerní mše Večeře Páně. Na Velký pátek se zde konají tradiční obřady a na Bílou sobotu se v dopoledních hodinách bude žehnat pokrmům a budete mít možnost se nechat vyzpovídat. Ve večerních hodinách se budou konat velikonoční vigilie a Vzkříšení. Nenechte si ujít ani Českou mši svatou, která proběhne jak na Velikonoční neděli, tak i v pondělí.

Prožijte velikonoční svátky v The Augustine Prague!

Prožijte velikonoční svátky v The Augustine Prague!

Vítání jara dobrým jídlem

Restaurace Elegantes na Vás myslí i na Velikonoce a  připravila tak tradiční velikonoční čtyřchodové menu.

Nedělní velikonoční brunch a pondělní prodlouženou snídani zpestří živá hudba a české velikonoční zvyky. Můžete zde obdivovat lidové umění zdobení velikonočních vajíček a zakoupit si je na památku či jako dárek pro své blízké.

Vítání jara dobrým jídlem
Vítání jara dobrým jídlem
Vítání jara dobrým jídlem (tuňák)

Děti se mohou těšit na zábavný program. Dětem mladším jedenácti let jsou servírovány snídaně a brunch zdarma, dětem od 11 do 16 let za cenu poloviční.

Známá malostranská pivnicie U Svatého Tomáše

Známá malostranská pivnicie U Svatého Tomáše

S rodinou nebo přáteli můžete oslavit Velikonoce také ve známé malostranské pivnici U Svatého Tomáše. Těšit se zde můžete na tradiční česká jídla a dobroty s unikátním svatotomášským pivem, sezónním pivním speciálem z pivovaru pana Matušky s doprovodem živé hudby. Pivnice bude otevřena od Bílé soboty do Velikonočního pondělí vždy od 17 do 23 hodin.

S přicházejícím jarem začíná být Praha nesmírně romantická. Zapomeňte na ruch velkoměsta a vychutnejte si ve venkovních arkádách baru některý z nabízených andělských koktejlů inspirovaných archanděly vyobrazenými na zdejších stropních freskách.

Elegantní hotel v romantickém klášteře

The Augustine Prague je výjimečným hotelem v historickém srdci Prahy, mezi jehož hospodáře patří mniši z augustiniánského kláštera sv. Tomáše. Skládá se z komplexu sedmi budov, z nichž je každá významnou součástí české historie. Vystavěny jsou ve slozích barokním, renesančním i gotickém.

Elegantní hotel v romantickém klášteře

Elegantní hotel v romantickém klášteře

Veškeré prostory hotelu včetně pokojů a suitů jsou stylizovány do kubistického stylu 30. let minulého století včetně originálních grafik a fotografií. Každý ze 100 pokojů a suitů je jedinečný díky specifické architektuře budov, pocházejících z odlišných architektonických epoch, a detailům, jako jsou klenuté stropy nebo trámoví v podkrovních pokojích, které dokonale dotváří atmosféru hotelu.

Vyšší patra nejstarší klášterní budovy byla v minulosti obývána mnichy. Pro přestavbu pokojů byly spojeny dvě až tři mnišské cely, jejich původní dveře ale zůstaly zachovány.

Elegantní hotel v romantickém klášteře - Tower Suite
Elegantní hotel v romantickém klášteře - Double Treatment room
Elegantní hotel v romantickém klášteře - Executive room

Více informací o hotelu The Augustine Prague a programu, který pro vás připravuje na velikonoční svátky, najdete na www.augustinehotel.com.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery.

Nenechte si ujít výstavu jedné z největších českých sbírek současného zahraničního a českého umění, která je výsledkem...

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Politický převrat v listopadu 1989 nastartoval dramatické změny a lidem se celý život obrátil vzhůru nohama. Jak toto...

LadyPraga – láska na první notu

LadyPraga – láska na první notu.

Praha, 27. října 2017 – Popová formace s přesahy do několika hudebních stylů, výrazný a jistý vokální projev zpěvačky...

Najdete na iDNES.cz