Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Protáhněte si těla s prvním libereckým Bootcamp teamem. Je to zábava

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
První liberecký bootcamp může nadchnout i vás. Hodí se pro každého, muže i ženy. Ale především je to cvičení vhodné pro toho, kdo chce pro sebe něco udělat, pročistit si hlavu, zkusit si něco nového a poznat sebe i partu fajn lidí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Protáhněte si těla s prvním libereckým Bootcamp teamem. Je to zábava! | foto: BOOTCAMP

Kořeny bootcampu hledejte ve výcviku nováčků americké armády, v libereckém Bootcampu si ale na vojáky nehrají. Spíš jsou bojovníky za zdravý životní styl.

I samotný bootcamp se cvičí venku, na čerstvém vzduchu, ale samozřejmě i uvnitř. Můžete si při něm zaposilovat i se protáhnout. Od většiny ostatních sportů se odlišuje právě tím, že ho můžete cvičit za každého počasí. V Liberci se například za deště schází parta ke cvičení v krytých prostorách Sportparku. 

Bootcamp je vhodný pro ženy i muže. Typickým členem bootcampu je žena či muž ve věku od 25 do 50 let. Ale existují i specializované odnože bootcampu jako je senior bootcamp, dětský bootcamp, in-line bootcamp, nordic walking bootcamp, atd… Tréninky jsou pokaždé uzpůsobené kondici i zkušenostem účastníků. Stejně se cvičí uvnitř i venku, kde je ovšem malý bonus. Pobyt na čerstvém vzduchu zlepšuje imunitu, což pak každý ocení v období chřipek a navíc se účinněji spalují tuky. 

Protáhněte si těla s prvním libereckým Bootcamp teamem. Je to zábava!

Bootcamp je určený pro zájemce, kteří chtějí redukovat váhu i nabrat svalovou hmotu. Pokud k tomu přidáte i správnou stravu, úspěch se může dostavit už za pár týdnů. V rámci prvního libereckého bootcampu má totiž klient nárok i na základní výživové poradenství a rozbor těla. Jsou to spojené nádoby a jedno bez druhého nefunguje tak rychle, jak by si člověk představoval. 

Tréninky bootcampu probíhají 6x týdně, z toho 3x ráno. Klienti mají k dispozici permanentky či členství a díky tomu mohou trénovat prakticky denně. Záleží na každém, jak intenzivně se chce bootcampu věnovat. 

Protáhněte si těla s prvním libereckým Bootcamp teamem. Je to zábava!

Průběh každého tréninku je následující. Na začátku se vždy dostatečně rozehřejete a zaktivujete celé tělo. Hlavní část tréninku se skládá z kombinace kardio a posilovací části tak, že je prakticky každý trénink jiný. Navíc skupina není omezena prostorem tělocvičny nebo posilovny, má k dispozici celý areál Sportparku Liberec. Využívá se proto různých terénních nerovností, schodů, zábradlí, ale i dětského hřiště a travnatých ploch, včetně atletického stadionu a tribuny. Posilovací část může mít podobu buď kruhového tréninku s vlastními vahami, anebo funkčního tréninku s cvičebními pomůckami jako jsou expandéry, TRX, sandbagy, medicinbaly, equalizery, lana, švihadla, atd. Na závěr se většinou protáhnete a uklidníte formou vhodného strečingu.

Protáhněte si těla s prvním libereckým Bootcamp teamem. Je to zábava!

Výsledkem účasti v bootcampu pak může být tělo, za které se nebudete stydět, zvednete si sebevědomí a to nejdůležitější, budete zdravější po fyzické i psychické stránce.

Bootcamp můžete kombinovat i s jinými sporty. Vzhledem k tomu, že na bootcampu procvičujete a posilujete celé tělo, můžete jej kombinovat s jakýmkoli sportem. Ideální jsou pak rekreační úrovně běžných individuálních či skupinových sportů. Bootcamp lze ale i s úspěchem použít jako kondiční přípravu profesionálních sportovců. 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Rezidence Park Masarykova: exkluzivní bydlení v srdci Liberce

Projekt Rezidence Park Masarykova dokáže uspokojit i nejnáročnější požadavky na...

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme...

Kyberzločinci útočí i na vás, jak se bránit?

Kyberzločinci útočí i na vás, jak se bránit?

Data, peníze, ale i fotky nebo osobní informace. Kyberzločinci jsou čím dál rafinovanější a v některých případech proto...

U nás nezáleží na vzdálenosti od ústředny – internet od CERBEROSu

Bezpečný internet bez starostí

Neomezená data, wifi-router s doživotní zárukou a k tomu televize nebo zabezpečení PC i mobilu. To vše naleznete v...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz