Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Na více přirozeného světla, vysokou energetickou úsporu, inovativní řešení, větší bezpečnost i odolnost proti vloupání se můžete spolehnout, když se rozhodnete pro střešní okna firmy FAKRO. Společnost doslova předběhla dobu, když vyvinula nejteplejší střešní okno na světě FTT U8 Thermo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Střešní okna firmy FAKRO poslechnou i dálkové ovládání | foto: FAKRO CZECH s.r.o.

Střešní okna FTT U8 Thermo mají ekologickou termoizolaci a zaručí vám nejvyšší možnou úsporu energie, přičemž jejich montáž je rychlá. Společnost FAKRO vznikla v roce 1991 a patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím firmám v odvětví střešních oken na světě. Brzy se stala mezinárodní korporací se spolupodílníky ve Velké Británii, Rakousku, Španělsku, Holandsku, Irsku, Německu, Polsku, Rusku a Maďarsku. Dnes působí ve 47 zemích světa.

Více světla do života

Střešní okna FAKRO naplňují představy o komfortním bydlení. Jejich velká plocha prosklení a konstrukční řešení skýtají možnost přísunu velkého množství přirozeného světla.

O rovnoměrný rozklad světla i dokonalé prosvětlení se vám postarají střešní okna proSky, jejichž klíčovým aspektem je správná výška montáže. Řádnou montáž oken zaručuje umístění kliky v dolní části křídla.

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

Okna proSky mají inovaci v podobě zvýšené osy otáčení

Jasná energetická úspora

Pokud se při zařizování podkroví rozhodnete pro firmu FAKRO, snížíte tak své provozní náklady, neboť firma sází na energeticky úsporné výrobky. Velmi dobré izolační vlastnosti prokazují vedle super energeticky úsporného okna FTT U8 Thermo i okna FTP-V U5 nebo FTT U6. Zatímco thermo okno se montuje s těsnícím lemováním EHV-AT Thermo, u dalších oken si můžete nežádoucí únik tepla pojistit izolační sadou XDK a těsnícím lemováním Thermo.

Energeticky úsporná konstrukce oken umožňuje udržet zdarma získanou energii v interiéru, velká plocha oken je zároveň v zimních měsících přirozeným zdrojem pasivního tepla. K přísunu čerstvého vzduchu slouží automatická ventilační klapka V40P. Zajišťuje zdravé mikroklima v pokoji a zároveň pomáhá uspořit za teplo. Konstrukce oken nabízí vyváženou bilanci získávání i ztrát energie, díky níž lze v zimě omezit topení.

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

S okny FAKRO prosvětlíte vaše podkroví i snížíte provozní náklady

Jedinečné systémy i nové standardy

FAKRO nabízí dva druhy montáže oken (na krokvích střešní konstrukce nebo na latích) ve třech montážních hloubkách. Okna namontovaná výše jsou plně funkční i v nepříznivých atmosférických podmínkách, zejména pak v oblastech s množstvím sněhových srážek. Unikátní systém topSafe zamezuje praskání dřeva, servání závěsů či vtlačení křídla dovnitř. Kovová lišta ztěžuje vypáčení okna za pomoci nářadí, speciálně zpevněná  konstrukce dřeva a prvků zamykání zaručuje bezpečnost při používání a znemožňuje snadný vstup do interiéru zvenčí.

Výjimkou nejsou ani další inovace a nová řešení - např. v podobě výklopně-kyvného okna preSelect či okna se zvýšenou osou otáčení proSky.

Využijte letní akce

Až 9 000 Kč můžete ušetřit, pokud zvolíte u firmy FAKRO kyvná okna FTT U6 nebo FTT U8. Jde o super energeticky úsporná dřevěná okna s koeficienty Uw=0,80 W/m2K a Uw=0,58 W/m2K, ideální do nízkoenergetických staveb nebo pasivních domů. Zasklení je osazeno ve speciálně vyprojektovaném rámu křídla, který je konstruován ze širších dřevěných profilů než standardní okno. Minimalizuje se tak vznik tepelných mostů a okno získává celkově lepší izolační vlastnosti. Nejteplejší střešní okno na trhu FTT U8 se dodává a montuje výlučně s lemováním EHV-AT Thermo a je vybaveno izolační sadou XDK se zateplením a parotěsným límcem. Oba typy oken jsou opatřeny systémem topSafe proti vloupání, mají čtyřnásobný systém těsnění a pojistku, která blokuje křídlo v poloze pootočené o 180 stupňů. Aktuální slevu lze získat při nákupu šesti oken až do 16. září. Akce se vztahuje také na kyvná a výklopně-kyvná okna s trojsklem (okna se zasklením U5).

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

Proč FAKRO

FAKRO je výrobcem široké palety produktů, které vás přiblíží pohádkovému snu o bydlení v podkroví. Vybrat si lze střešní okna různých konstrukcí a způsobů otevírání - kyvná, se zvýšenou osou otáčení, výklopně-kyvná, okna pro fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky. Novinkou jsou okna do plochých střech. Další sortiment tvoří doplňky jako žaluzie, vnitřní a předokenní rolety, venkovní markýzy, motorové jednotky, systémy dálkového ovládání, protikouřové systémy anebo solární kolektory. O vysoké kvalitě produktů firmy svědčí mnohá ocenění, z poslední doby např. Zlatá medaile za okno do plochých střech typu F na Mezinárodním stavebním veletrhu BUDMA. Celkovou nabídku společnosti naleznete na www.fakro.cz.

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO
Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Ostravar představuje druhou generaci Speciálů ze spilky

Ostravar představuje druhou generaci Speciálů ze spilky - čtrnáctku Grifel.

Pivovar Ostravar přichází před Vánocemi s druhou generací pivních speciálů ze spilky. Speciály ze spilky jsou chuťově...

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně.

Nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava představil letošní koncept vánoční výzdoby a doprovodného programu, který...

Najdete na iDNES.cz