Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Na více přirozeného světla, vysokou energetickou úsporu, inovativní řešení, větší bezpečnost i odolnost proti vloupání se můžete spolehnout, když se rozhodnete pro střešní okna firmy FAKRO. Společnost doslova předběhla dobu, když vyvinula nejteplejší střešní okno na světě FTT U8 Thermo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Střešní okna firmy FAKRO poslechnou i dálkové ovládání | foto: FAKRO CZECH s.r.o.

Střešní okna FTT U8 Thermo mají ekologickou termoizolaci a zaručí vám nejvyšší možnou úsporu energie, přičemž jejich montáž je rychlá. Společnost FAKRO vznikla v roce 1991 a patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím firmám v odvětví střešních oken na světě. Brzy se stala mezinárodní korporací se spolupodílníky ve Velké Británii, Rakousku, Španělsku, Holandsku, Irsku, Německu, Polsku, Rusku a Maďarsku. Dnes působí ve 47 zemích světa.

Více světla do života

Střešní okna FAKRO naplňují představy o komfortním bydlení. Jejich velká plocha prosklení a konstrukční řešení skýtají možnost přísunu velkého množství přirozeného světla.

O rovnoměrný rozklad světla i dokonalé prosvětlení se vám postarají střešní okna proSky, jejichž klíčovým aspektem je správná výška montáže. Řádnou montáž oken zaručuje umístění kliky v dolní části křídla.

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

Okna proSky mají inovaci v podobě zvýšené osy otáčení

Jasná energetická úspora

Pokud se při zařizování podkroví rozhodnete pro firmu FAKRO, snížíte tak své provozní náklady, neboť firma sází na energeticky úsporné výrobky. Velmi dobré izolační vlastnosti prokazují vedle super energeticky úsporného okna FTT U8 Thermo i okna FTP-V U5 nebo FTT U6. Zatímco thermo okno se montuje s těsnícím lemováním EHV-AT Thermo, u dalších oken si můžete nežádoucí únik tepla pojistit izolační sadou XDK a těsnícím lemováním Thermo.

Energeticky úsporná konstrukce oken umožňuje udržet zdarma získanou energii v interiéru, velká plocha oken je zároveň v zimních měsících přirozeným zdrojem pasivního tepla. K přísunu čerstvého vzduchu slouží automatická ventilační klapka V40P. Zajišťuje zdravé mikroklima v pokoji a zároveň pomáhá uspořit za teplo. Konstrukce oken nabízí vyváženou bilanci získávání i ztrát energie, díky níž lze v zimě omezit topení.

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

S okny FAKRO prosvětlíte vaše podkroví i snížíte provozní náklady

Jedinečné systémy i nové standardy

FAKRO nabízí dva druhy montáže oken (na krokvích střešní konstrukce nebo na latích) ve třech montážních hloubkách. Okna namontovaná výše jsou plně funkční i v nepříznivých atmosférických podmínkách, zejména pak v oblastech s množstvím sněhových srážek. Unikátní systém topSafe zamezuje praskání dřeva, servání závěsů či vtlačení křídla dovnitř. Kovová lišta ztěžuje vypáčení okna za pomoci nářadí, speciálně zpevněná  konstrukce dřeva a prvků zamykání zaručuje bezpečnost při používání a znemožňuje snadný vstup do interiéru zvenčí.

Výjimkou nejsou ani další inovace a nová řešení - např. v podobě výklopně-kyvného okna preSelect či okna se zvýšenou osou otáčení proSky.

Využijte letní akce

Až 9 000 Kč můžete ušetřit, pokud zvolíte u firmy FAKRO kyvná okna FTT U6 nebo FTT U8. Jde o super energeticky úsporná dřevěná okna s koeficienty Uw=0,80 W/m2K a Uw=0,58 W/m2K, ideální do nízkoenergetických staveb nebo pasivních domů. Zasklení je osazeno ve speciálně vyprojektovaném rámu křídla, který je konstruován ze širších dřevěných profilů než standardní okno. Minimalizuje se tak vznik tepelných mostů a okno získává celkově lepší izolační vlastnosti. Nejteplejší střešní okno na trhu FTT U8 se dodává a montuje výlučně s lemováním EHV-AT Thermo a je vybaveno izolační sadou XDK se zateplením a parotěsným límcem. Oba typy oken jsou opatřeny systémem topSafe proti vloupání, mají čtyřnásobný systém těsnění a pojistku, která blokuje křídlo v poloze pootočené o 180 stupňů. Aktuální slevu lze získat při nákupu šesti oken až do 16. září. Akce se vztahuje také na kyvná a výklopně-kyvná okna s trojsklem (okna se zasklením U5).

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO

Proč FAKRO

FAKRO je výrobcem široké palety produktů, které vás přiblíží pohádkovému snu o bydlení v podkroví. Vybrat si lze střešní okna různých konstrukcí a způsobů otevírání - kyvná, se zvýšenou osou otáčení, výklopně-kyvná, okna pro fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky. Novinkou jsou okna do plochých střech. Další sortiment tvoří doplňky jako žaluzie, vnitřní a předokenní rolety, venkovní markýzy, motorové jednotky, systémy dálkového ovládání, protikouřové systémy anebo solární kolektory. O vysoké kvalitě produktů firmy svědčí mnohá ocenění, z poslední doby např. Zlatá medaile za okno do plochých střech typu F na Mezinárodním stavebním veletrhu BUDMA. Celkovou nabídku společnosti naleznete na www.fakro.cz.

Prosvětlete a prohřejte své podkroví díky oknům firmy FAKRO
Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Ostravar slaví 120 a o víkendu zve všechny na narozeninovou oslavu do pivovaru

Ostravar slaví 120 a o víkendu zve všechny na narozeninovou oslavu do pivovaru.

Pivovar Ostravar oslaví dvacátého čtvrtého října již své 120. narozeniny. Od chvíle, kdy první vrchní sládek...

Urban Mining: těžba cenných surovin přímo v městech

Ing. Eva Konečná, Ph.D. má na starosti výzkum a uvádění do života konceptu...

Města jako zdroj nerostného bohatství. Urban mining - dobývání přímo v městě - je důležitou myšlenkou znovuzískávání...

PORG Ostrava má už 8 ročníků, přibyla anglická školka a základka

PORG Ostrava má už 8 ročníků, přibyla anglická školka a základka

PORG Ostrava se stabilizoval jak počtem studentů, tak pedagogickým sborem. V letošním roce jsme úplným gymnáziem, máme...

Najdete na iDNES.cz