Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pronájem květin s údržbou. Pokojové květiny = zdravé a příjemné prostředí

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nemáte čas starat se o květinovou výzdobu? Chcete mít možnost měnit počet rostlin podle aktuálních potřeb? Neumíte o pokojové květiny pečovat? Chcete zlepšit vaše pracovní prostředí? Využijte pronájem květin od společnosti Jungle Interiors s.r.o. a ponechte údržbu na odbornících.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pronájem květin s údržbou | foto: JungleInteriors.cz

Jak vlastně pokojové květiny pomáhají? Zelené květiny v kancelářích mají kromě estetického významu také vliv na naše zdraví. V prostředí kanceláří dochází k uvolňování chemických látek ve formě výparů (formaldehydy apod.) např. z koberců, lepidel, barev, povrchových úprav, což může u některých lidí způsobovat zdravotní potíže.

Logo Jungle Interiors s.r.o.

Logo Jungle Interiors s.r.o.

Pokojové květiny absorbují oxid uhličitý a další plynné škodliviny a produkují čistý kyslík. To je jejich přirozený způsob existence. Květiny v interiérech také zvětšují vzdušnou vlhkost a ulevují tím od dýchacích problémů a pálení očí. Lidé, kteří jsou obklopeni pokojovými květinami, jsou odolnější vůči stresu a nemocem.

Pokojové květiny také vytvářejí pozitivní atmosféru a zjemňují často neosobní prostředí. Vhodným umístěním květin se Vaše recepce a jiné pracovní prostory stanou útulné a přátelské.

Proč zvolit pronájem květin?

Květiny I

Květiny I

Pronájem květin s údržbou od společnosti Jungle Interiors s.r.o. přináší několik výhod. Přenecháním péče o rostliny odborníkovi ušetříte svůj čas a díky odborné péči budou vaše pokojové květiny prosperovat a vypadat zdravě a krásně.

Vyhnete se vysokým počátečním nákladům za nákup květin a květináčů. Každá rostlina či květináč vám bude doporučena tak, aby byla do prostor vhodná jak typově, tak z estetického hlediska. Počet pronajatých květin můžete kdykoliv měnit podle vašich aktuálních protřeb, ať z důvodu prostorových změn nebo pro snížení firemních výdajů.

Kvalita a krásný vzled květin je garantován po celou dobu využívání služby pronájem květin a v případě potřeby jsou pokojové květiny zdarma vyměněny. Např. pokud jsou květiny po několika letech přerostlé, budou Vám automaticky vyměneny za květiny vhodné velikosti.

Odborná péče, která je zahrnuta ve službě pronájem květin, obsahuje vedle velice důležité správné a pravidelné zálivky a hnojení, také rozpoznání případných chorob květin, či napadení škůdci.

Napadení květin zejména savými a žravými škůdci je velice rozšířené a jeho včasným rozpoznáním se dá předejít trvalému poškození rostlin a také přenesení na ostatní pokojové květiny. Pronájem květin obsahuje samozřejmou i celkovou údržbu květin včetně jejich přesazování, čištění od prachu a suchých listů, zastřihávání a další potřebné úkony.

Vizualizace jako součást služby pronájem květin s údržbou

Kancelář bez výzdoby a s výzdobou

Kancelář bez výzdoby a s výzdobou

Pro lepší představu o tom, jak budou pokojové květiny ve vašich prostorách vypadat vám může být na požádání vypracována vizualizace jako součást služby pronájem květin.

Webové stránky o vlivu pokojových rostlin na zdraví.
www.ipodnikatel.cz/pracovni-prostredi-pozitivni-vliv-barev-a-kvetin.html

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi.

Psal se květen 2014. Budou to brzy tři roky, ale paní Alena nikdy nezapomene na chvíli, kdy stála mezi dveřmi a...

Silvestr netradičně. 60 Pražanů oslavilo půlnoc v autě

Bára Boheme s manželem na silvestrovské Bolywood párty v Praze

Při každoročních oslavách příchodu nového roku se po Praze zvýší počet lidí, kteří využívají různé individuální osobní...

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy přes 20 let. Během své existence spolupracuje s profesionály nejen z...

Najdete na iDNES.cz