Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pronájem chat a chalup v ČR je stále oblíbenější

Komerční sdělení   10:05aktualizováno  10:05 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V současné době stále více lidí preferuje dovolenou v tuzemsku. Důvody jsou jasné - ušetří za dopravu do vzdálených destinací, za stravování, pojištění a všude se bez problémů domluví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lesní chata | foto: unu

Naše země je krásná, nabízí nepřeberné množství nejen památek, ale i kulturního a sportovního vyžití. Dovolená na chatě či chalupě v Čechách, u vody a u lesa zajistí hostům veškeré soukromí a pohodlí, klid a pohodu, daleko od stresu všedních dnů.

Výlety na kole, procházky, koupání a večer posezení u ohně či grilování neodmyslitelně patří k letní pohodě. V mnoha objektech jsou vítáni i domácí mazlíčci.

Agency InterBohemia s.r.o. se specializuje na pronájem chat, chalup i vil s bazény za účelem rekreace. Každoročně zajistí krásnou a pohodovou dovolenou desetitisícům osob, převážně rodinám s dětmi.

Veškeré objekty jsou osobně prověřené, Agency InterBohemia velmi dbá na kvalitu pronajímaných objektů – pouze krásné, vkusně a pohodlně zařízené a dobře vybavené domy se dostanou do on-line katalogu

Nabídka ubytovacích kapacit je velmi pestrá, přičemž domy splňují ta nejnáročnější kritéria a navíc bývají nádherně položené, v krásné krajině, převážně u lesa a vody.

Chata u vody

V rozsáhlém internetovém katalogu si vybere skutečně každý, navíc za velmi příznivé ceny. Katalog umožňuje vyhledávání podle volných termínů, oblasti, počtu osob či ložnic i mnoha dalších kritérií.

Paní Šálková z Českých Budějovic píše: "Firmu Agency InterBohemia s.r.o. jsme našli na internetu, když jsme hledali kam pojedeme na dovolenou. Každoročně jezdíme s dětmi a se psy alespoň na týden, někdy na dva.

Většinou jsme jezdili do hotelů či penzionů a internetová nabídka InterBohemia nás velmi mile překvapila, když jsme zjistili, že nás dovolená na chatě vyjde na zlomek ceny, na kterou jsme byli zvyklí. Tak jsme si vybrali chatu na Moravě na samotě, abychom si odpočinuli od města, práce a každodenního shonu.

V dohodnutou červencovou sobotu jsme ráno naložili auto, naše dvě dcerky a dva pejsky a vyrazili jsme. Přivítali nás milí a sympatičtí majitelé chaty, uprostřed nádherné krajiny, na paloučku u lesa. Vše nám vysvětlili, předali klíče od chaty, která byla krásně připravená a čistá a naše dovolená mohla začít.

Opravdu jsme si ten týden užili. Několik kroků od chaty byl hluboký les, kde rostly obrovské hřiby, manžel s dětmi podnikali tůry po okolí a navštěvovali různé památky. Já jsem chodila do lesa na houby, opalovala se u chaty a hodně jsem spala.

Večer jsme se scházeli u ohně, grilovali nebo si zajeli do nedaleké restaurace. Po týdnu se nám ani nechtělo domů a příště si rozhodně opět zopakujeme dovolenou na chatě či chalupě."

Chata s bazénem

Více o pronájmu chat najdete na stránkách Agency Interbohemia.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz