Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mít výjimečné nápady není všechno. Abyste prorazili, musí se o vás vědět. Myšlenku ulovit a zviditelnit nadějné umělce Jägermeister představil v projektu Art of Hunt, kdy se zaměřil na oblast hudby a módy. V prvním ročníku zvítězili hudebník Indigo a módní kreativec Jakub Ra.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra | foto: Remy Cointreau

S projektem přišel Jägermeister na začátku května, kdy se na sociálních sítích a kanálu Youtube představili jeho ambasadoři DJ a hudební producent Jakub Strach známý pod uměleckým jménem NobodyListen a designer Zbyněk Štandera, který stojí za streetwearovou značkou My Dear Clothing. 

Jejich cílem bylo ulovit tři nejtalentovanější mladé umělce z oborů, v nichž sami dosáhli úspěchu. Na fanoušcích pak bylo vybrat jednoho vítěze z každé kategorie, jemuž se tak otevřela cesta ke splnění velkého snu – k tvorbě na profesionální úrovni.

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Indigo je všestranný mladý umělec, který se jako student FaVU věnuje módě, ale především se prezentuje jako raper a DJ a v Brně se svým labelem pořádá koncerty českých i zahraničních DJs. Svou tvorbu již delší dobu toužil spojit s některým z českých DJs a z možnosti pracovat s DJ NobodyListen byl nadšený. Stejně tak Jakub Strach, který za tímto pseudonymem stojí. „Z vítězství Indiga jsem měl velkou radost! Myslím si, že je jedním z mála mladých hudebníků v České republice, co má na to prorazit. Spolupráce na songu i klipu s ním byla super.“

Společně přes léto složili a nahráli skladbu s názvem 4B0082, což je kód pro indigovou barvu. „Tenhle singl je temnější a trochu pomalejší, než dělám obvykle... Ale mohl jsem se do toho hodně vypsat, podal jsem tam spoustu věcí, které jsem chtěl říct už dlouho, ale čekaly na tu správnou příležitost,“ popisuje výsledný song Indigo. K této skladbě vznikl vkusný videoklip, který se po dva dny natáčel v betonovém Bělehradu v Srbsku.

Jakub Ra je fotograf, vizuální umělec, performer a vedoucí modelingové agentury New Aliens. V jeho práci se odráží způsob života a uvažování generace mileniálů, jak vnímá společnost a jak si dokáže poradit s chaosem, který ji obklopuje. Stejným směrem se vydal i při tvorbě kolekce, kterou během léta navrhl a vyrobil za asistence a přispění Zbyňka Štandery.

Vzhledem k tomu, že oba designeři se pohybují trochu v jiném prostředí a nahlížejí na svět v odlišných rovinách, docházelo při spolupráci na řadu kompromisů. „Materiálově jsme se museli trochu omezit – například Jakub je vegan a nepoužívá ve svém oblečení kůži, kterou my používáme. Také svoje oblečení recykluje ze second handového oblečení, načež my oblečení šijeme od základu. Nakonec jsme udělali pár kusů pouze jen jako recyklované kusovky a pár designů jsme šili ve vícero kusech,“ přibližuje Zbyněk Štandera, s jakými úskalími se během procesu potýkali.

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Nakonec vznikla kolekce streetwearového oblečení v temnějším sci-fi stylu. „Celý koncept se váže ke generaci mileniálů, kam také patřím. Odráží se v ní všechny naše problémy, co běžně řešíme. Ať už jde o technologie, média, vnímání těla, životní styl, stravu atd.,” popisuje Jakub Ra. 

Svůj výsledek představil ve dvouch originálních módních přehlídkách na závěrečné akci k projektu v pražských Kasárnách. Limitované množství navrženého oblečení si můžete zakoupit na jagershop.cz.

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Mladý papež Pius XIII. Byl nástrojem ďábla?

Seriál Mladý papež vás šokuje i okouzlí

Poprvé v historii katolické církve usedne do jejího čela Američan, Lenny Bernardo, a přebírá jméno Pius XIII. Celý svět...

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost

Deset důvodů, díky nímž je používání smartphonu Huawei P10 jedna radost.

Aktuální vlajková loď Huawei P10 s celokovovým tělem a úhlopříčkou displeje 5,1 palce je vybavena druhou generací...

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Máte potíže s erekcí? Nejste první ani poslední! Toto tvrzení vás ale dokáže jen velmi těžko uklidnit. Naopak, rozhodně...

Najdete na iDNES.cz