PROFIL Team nabízí lišty a profily pro Váš dům i byt

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trendem dnešní uspěchané doby je snaha o vybudování vlastního útulného bydlení, kde trávíme chvíle zaslouženého odpočinku po hektickém dni, ať už sami, s rodinou nebo blízkými přáteli.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejčerstvější novinkou jsou profily, do nichž se vkládá proužek samotné podlahové krytiny.

Většina z nás touží po tom, aby se nám samotným i našim případným návštěvám náš domov líbil. Radíme se s architekty, inspirujeme se v katalozích i na internetu a snažíme se sladit naše představy s novými možnostmi a technologiemi, které můžeme v našem interiéru použít. Významnou roli v konečné podobě našeho bydlení hrají detaily. A jedním z nich jsou i moderní lišty a profily, jejichž použitím můžeme náš interiér nejen opticky dotvořit, ale zároveň zajistit jeho plnou funkčnost, protože mimo designu mají tyto prvky i funkční charakter.

V letošním roce oslaví naše firma 10 let od svého založení. Trvalým cílem naší práce je přinášet zákazníkům a obchodním partnerům to nejlepší, nejnovější a nejatraktivnější ze sortimentu lišt a profilů ke všem druhům podlah. Snažíme se rychle a spolehlivě reagovat na všechny nové výzvy a nové trendy v podlahových krytinách. Díky spolupráci s našimi zahraničními dodavateli i díky naší vlastní produkci se nám daří v drtivé většině případů uspokojit stále náročnější požadavky české i zahraniční klientely.

Designové lišty a profily

Lišty a profily můžeme rozdělit do několika skupin. Tou jistě nejpoužívanější a nejznámější jsou soklové profily, které má doma pravděpodobně každý z nás, protože jejich pomocí překrýváme spojení mezi podlahou a stěnou místnosti. Ve většině případů volí naši zákazníci lišty, které se co nejvěrněji podobají designu podlahy (profily z PVC nebo MDF s potiskem imitace dřeva), ale v poslední době nacházejí stále větší oblibu i eloxované hliníkové profily s různými odstíny atraktivních kovových povrchů.

Další významnou skupinou jsou přechodové lišty a profily, které slouží ke spojení nebo dilataci podlahových ploch. Nejpoužívanější a nejpopulárnější mezi nimi jsou zejména hliníkové samolepící lišty, které dnes nabízíme již ve 30-ti odstínech dřeva a 7-mi odstínech eloxovaných povrchů. Používají se v různých šířkách od 30 až do 100 mm, speciální profily mají šířku i 140 mm.

PROFIL Team: lišty a profily pro Váš dům i byt

Určujícím faktorem pro jejich výběr a použití je rozdíl mezi výškami podlah, které potřebujeme spojit. Přechodové lišty a profily mají i jiné možnosti montáže. V exponovaných místech doporučujeme použít profily pro přišroubování nebo profily se skrytými trny pro upevnění do podkladu. Ty nám zaručí opravdu pevný spoj mezi podlahami a podkladem.

Schodové profily a hrany mají široké použití nejen při finální úpravě schodů, ale i při ukončení podlah, rámování teplovzdušných konvektorů, čistících zón, aj. Existuje mnoho druhů od jednoduchých lišt pro překrytí hrany schodu po celé systémy, kterými dotvoříme obložení schodů např. vinylem.

PROFIL Team: lišty a profily pro Váš dům i byt


Široká nabídka lišt a profilů na jednom místě

Další lišty a profily najdete na našich internetových stránkách www.profilteam.cz. V případě potřeby Vám rádi poradíme v našich provozovnách v Kroměříži a v Praze nebo na našich telefonních číslech a e-mailech. 

PROFIL Team: lišty a profily pro Váš dům i byt

Při tvorbě Vašeho interiéru Vám přeji za PROFIL Team mnoho fantazie, tvůrčí kreativity a nezapomeňte – „U nás mají lišty hnízdo!“

Lubomír Halamík
PROFIL Team s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Další z rubriky

Víme, jak jednoduše získat finance na inovaci vašich produktů

Víme, jak jednoduše získat finance na inovaci vašich produktů

Originální nápady, nová řešení a kvalitní inovace produktů. Pokud něco odděluje skutečně úspěšné firmy od méně...

Komplexní řešení vaší rekonstrukce

Celoskleněné dělící příčky, Planibel Linea Azzura

Sklo je fascinující materiál, který se jako moderní stavební prvek objevuje stále častěji v oblasti interiérového...

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Najdete na iDNES.cz