PROFIL Team nabízí lišty a profily pro Váš dům i byt

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trendem dnešní uspěchané doby je snaha o vybudování vlastního útulného bydlení, kde trávíme chvíle zaslouženého odpočinku po hektickém dni, ať už sami, s rodinou nebo blízkými přáteli.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejčerstvější novinkou jsou profily, do nichž se vkládá proužek samotné podlahové krytiny.

Většina z nás touží po tom, aby se nám samotným i našim případným návštěvám náš domov líbil. Radíme se s architekty, inspirujeme se v katalozích i na internetu a snažíme se sladit naše představy s novými možnostmi a technologiemi, které můžeme v našem interiéru použít. Významnou roli v konečné podobě našeho bydlení hrají detaily. A jedním z nich jsou i moderní lišty a profily, jejichž použitím můžeme náš interiér nejen opticky dotvořit, ale zároveň zajistit jeho plnou funkčnost, protože mimo designu mají tyto prvky i funkční charakter.

V letošním roce oslaví naše firma 10 let od svého založení. Trvalým cílem naší práce je přinášet zákazníkům a obchodním partnerům to nejlepší, nejnovější a nejatraktivnější ze sortimentu lišt a profilů ke všem druhům podlah. Snažíme se rychle a spolehlivě reagovat na všechny nové výzvy a nové trendy v podlahových krytinách. Díky spolupráci s našimi zahraničními dodavateli i díky naší vlastní produkci se nám daří v drtivé většině případů uspokojit stále náročnější požadavky české i zahraniční klientely.

Designové lišty a profily

Lišty a profily můžeme rozdělit do několika skupin. Tou jistě nejpoužívanější a nejznámější jsou soklové profily, které má doma pravděpodobně každý z nás, protože jejich pomocí překrýváme spojení mezi podlahou a stěnou místnosti. Ve většině případů volí naši zákazníci lišty, které se co nejvěrněji podobají designu podlahy (profily z PVC nebo MDF s potiskem imitace dřeva), ale v poslední době nacházejí stále větší oblibu i eloxované hliníkové profily s různými odstíny atraktivních kovových povrchů.

Další významnou skupinou jsou přechodové lišty a profily, které slouží ke spojení nebo dilataci podlahových ploch. Nejpoužívanější a nejpopulárnější mezi nimi jsou zejména hliníkové samolepící lišty, které dnes nabízíme již ve 30-ti odstínech dřeva a 7-mi odstínech eloxovaných povrchů. Používají se v různých šířkách od 30 až do 100 mm, speciální profily mají šířku i 140 mm.

PROFIL Team: lišty a profily pro Váš dům i byt

Určujícím faktorem pro jejich výběr a použití je rozdíl mezi výškami podlah, které potřebujeme spojit. Přechodové lišty a profily mají i jiné možnosti montáže. V exponovaných místech doporučujeme použít profily pro přišroubování nebo profily se skrytými trny pro upevnění do podkladu. Ty nám zaručí opravdu pevný spoj mezi podlahami a podkladem.

Schodové profily a hrany mají široké použití nejen při finální úpravě schodů, ale i při ukončení podlah, rámování teplovzdušných konvektorů, čistících zón, aj. Existuje mnoho druhů od jednoduchých lišt pro překrytí hrany schodu po celé systémy, kterými dotvoříme obložení schodů např. vinylem.

PROFIL Team: lišty a profily pro Váš dům i byt


Široká nabídka lišt a profilů na jednom místě

Další lišty a profily najdete na našich internetových stránkách www.profilteam.cz. V případě potřeby Vám rádi poradíme v našich provozovnách v Kroměříži a v Praze nebo na našich telefonních číslech a e-mailech. 

PROFIL Team: lišty a profily pro Váš dům i byt

Při tvorbě Vašeho interiéru Vám přeji za PROFIL Team mnoho fantazie, tvůrčí kreativity a nezapomeňte – „U nás mají lišty hnízdo!“

Lubomír Halamík
PROFIL Team s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Jestliže zvažujete obnovu trávníku na svém pozemku, jednou z možností jsou travní koberce. Velkou výhodou travních...

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Firma Ariston je věrná cíli přinášet pohodlí každému a oznámila úspěšné dokončení první fáze projektu „Ariston Comfort...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Najdete na iDNES.cz