Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Profi internetové stránky zdarma pouze s banan.cz. Prezentace firmy na úrovni

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte staré internetové stránky, které potřebujete zrenovovat? Chcete založit nové, ale nevíte jak? Děsí vás představa programování, zdají se vám ceny grafických studií vysoké? Našli jsme pro vás levné, praktické a designově velmi povedené řešení. Profi stránky zdarma!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prezentace Vaší firmy na úrovni. Profi internetové stránky zdarma. | foto: Banan.cz

Není potřeba vést dlouhé diskuse o důležitosti webových stránek jakožto nástroji prezentace. Platí fakt, že kdo je nemá, jakoby nebyl. Mnohé firmy, hlavně velké a střední, si mohou dovolit investovat do propracovaných stránek, o které pečuje tým specialistů. Proto jsou takové profi internetové stránky většinou na vysoké informační i estetické úrovni.

Jak je to ale s menšími firmami nebo živnostníky, kteří nedisponují takovými finančními prostředky, aby si mohli dovolit platit "dvorního" programátora nebo webdesignera a přesto by rádi měli reprezentativní profesionální internetové stránky s určitou výpovědní hodnotou?

Odpověď se ukrývá za pojmem "redakční systém", dále jen RS. Z pohledu amatéra, který v životě neviděl HTML kód, popř. dokonce netuší ani k čemu slouží, se jedná o malý zázrak.

administrace

administrace

V současné době se na trhu objevuje řada RS. Většina firem si vyvinula vlastní typ. Jedná se o aplikaci, která z pohledu laika pracuje na podobném principu jako klasická kancelářská aplikace - data napíši, uložím a prezentuji. Aplikace pomáhá vytvořit profi stránky, kdy není potřeba nic kódovat, přetvářet a přesto je výsledek velmi efektivní. Neexistuje věc, se kterou by si redakční systém neporadil.

Potřebujete například narychlo na své profi stránky umístit novinku, přidat fotku, odkaz? S redakčním systémem to zvládnete sami za 10 minut.

Internetové stránky ruku v ruce s designem...

Je neoddiskutovatelné, že to, jak internetové stránky na první pohled působí, se odráží na pocitech potenciálních zákazníků a partnerů. Tedy jde o jedno: zaujmout. Ačkoliv by se mohlo zdát, že RS by vzhledem k funkčnosti mohl v designu pokulhávat, není tomu tak. I zde je schopen směle konkurovat a opět nabízí prostor k vlastní realizaci.

Pokud se již pro RS rozhodnete, bude vám zajisté nabídnuta plejáda šablon, kterými daná firma disponuje. Obava, zda se vám šablona bude líbit, popř. hodit, je zbytečná. Renomované firmy nenechávají nic náhodě, a tak nabídka šablon vždy pokryje nároky zákazníka (šablony banan.cz). Ten má dvě možnosti jak si profi internetové stránky upravit.

Práce našich grafiků.

Je-li zákazník dostatečně kreativní, může si své profi stránky editovat sám. Záleží jen na něm a jeho schopnostech kam až v této úpravě zajde. Je nutno podotknout, že pole působnosti je pro vaše internetové stránky široké.

Pokud si v úpravě designu moc nevěříte nebo chcete mít jistotu, že stránky budou skutečně kvalitní, doporučuji si vybrat takového poskytovatele, který v rámci svého RS bude nabízet úpravy designu zdarma. Podobná služba již na našem trhu existuje pod názvem "stránky zdarma" a reference grafických prací jsou velice slušné.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Najdete na iDNES.cz