Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Profi internetové stránky zdarma pouze s banan.cz. Prezentace firmy na úrovni

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte staré internetové stránky, které potřebujete zrenovovat? Chcete založit nové, ale nevíte jak? Děsí vás představa programování, zdají se vám ceny grafických studií vysoké? Našli jsme pro vás levné, praktické a designově velmi povedené řešení. Profi stránky zdarma!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prezentace Vaší firmy na úrovni. Profi internetové stránky zdarma. | foto: Banan.cz

Není potřeba vést dlouhé diskuse o důležitosti webových stránek jakožto nástroji prezentace. Platí fakt, že kdo je nemá, jakoby nebyl. Mnohé firmy, hlavně velké a střední, si mohou dovolit investovat do propracovaných stránek, o které pečuje tým specialistů. Proto jsou takové profi internetové stránky většinou na vysoké informační i estetické úrovni.

Jak je to ale s menšími firmami nebo živnostníky, kteří nedisponují takovými finančními prostředky, aby si mohli dovolit platit "dvorního" programátora nebo webdesignera a přesto by rádi měli reprezentativní profesionální internetové stránky s určitou výpovědní hodnotou?

Odpověď se ukrývá za pojmem "redakční systém", dále jen RS. Z pohledu amatéra, který v životě neviděl HTML kód, popř. dokonce netuší ani k čemu slouží, se jedná o malý zázrak.

administrace

administrace

V současné době se na trhu objevuje řada RS. Většina firem si vyvinula vlastní typ. Jedná se o aplikaci, která z pohledu laika pracuje na podobném principu jako klasická kancelářská aplikace - data napíši, uložím a prezentuji. Aplikace pomáhá vytvořit profi stránky, kdy není potřeba nic kódovat, přetvářet a přesto je výsledek velmi efektivní. Neexistuje věc, se kterou by si redakční systém neporadil.

Potřebujete například narychlo na své profi stránky umístit novinku, přidat fotku, odkaz? S redakčním systémem to zvládnete sami za 10 minut.

Internetové stránky ruku v ruce s designem...

Je neoddiskutovatelné, že to, jak internetové stránky na první pohled působí, se odráží na pocitech potenciálních zákazníků a partnerů. Tedy jde o jedno: zaujmout. Ačkoliv by se mohlo zdát, že RS by vzhledem k funkčnosti mohl v designu pokulhávat, není tomu tak. I zde je schopen směle konkurovat a opět nabízí prostor k vlastní realizaci.

Pokud se již pro RS rozhodnete, bude vám zajisté nabídnuta plejáda šablon, kterými daná firma disponuje. Obava, zda se vám šablona bude líbit, popř. hodit, je zbytečná. Renomované firmy nenechávají nic náhodě, a tak nabídka šablon vždy pokryje nároky zákazníka (šablony banan.cz). Ten má dvě možnosti jak si profi internetové stránky upravit.

Práce našich grafiků.

Je-li zákazník dostatečně kreativní, může si své profi stránky editovat sám. Záleží jen na něm a jeho schopnostech kam až v této úpravě zajde. Je nutno podotknout, že pole působnosti je pro vaše internetové stránky široké.

Pokud si v úpravě designu moc nevěříte nebo chcete mít jistotu, že stránky budou skutečně kvalitní, doporučuji si vybrat takového poskytovatele, který v rámci svého RS bude nabízet úpravy designu zdarma. Podobná služba již na našem trhu existuje pod názvem "stránky zdarma" a reference grafických prací jsou velice slušné.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Najdete na iDNES.cz