Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Profesionální tlumočení – vaše úspěšná konference

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kvalitní tlumočnické služby a dobrý tlumočník pomohou k úspěšnému průběhu konference či jednání. Simultánní a konsekutivní tlumočení přesně podle vašich potřeb vám zajistí agentura Artlingua.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ať už pořádáte mezinárodní konferenci, jednání, školení či filmový festival, Artlingua vám zajistí nejen tlumočníky, ale i veškerou tlumočnickou techniku. | foto: Artlingua

Artlingua, a.s., patří mezi nejstarší agentury na českém trhu. Překladům a tlumočení se začala věnovat již v roce 1991, kdy byla založena profesionálními tlumočníky, překladateli a manažery z oboru.

Za dobu své činnosti poskytla Artlingua své služby na mnoha významných konferencích a pomohla při mnoha úspěšných jednáních. Díky profesionálnímu týmu a kvalitním službám získala i výhradní právo na poskytování tlumočnických služeb při předsednictví ČR v radě EU v první polovině roku 2009.

Od ledna do června loňského roku poskytla Artlingua jen během předsednictví tlumočnické týmy pro přibližně 60 konferencí, seminářů a neformálních jednání. Akce probíhaly v Kongresovém centru, na Žofíně, v Senátu a po celé ČR.

Simultánní i konsekutivní tlumočení

V nabídce agentury Artlingua najdete všechny služby týkající se tlumočení. Zajistí vám tlumočníky na simultánní i konsekutivní tlumočení s širokou nabídkou jazykových kombinací. Své tlumočníky vybírá Artlingua velmi pečlivě na základě zkušeností a dosaženého vzdělání.

Ve své nabídce má tlumočníky, kteří pracují pro instituce EU i soudní tlumočníky. Proto jsou tlumočnické služby, které poskytuje, vždy na nejvyšší úrovni. To dokazují i instituce, se kterými Artlingua spolupracuje, jako jsou orgány veřejné a státní správy ČR i EU.

Novinkou v historii při střídání členských zemí v předsednictví EU se stalo loni v ČR "chatování" po internetu. Občanům EU takto odpovídal živě na dotazy premiér, vicepremiér i ministři. Prvně tímto způsobem tlumočili veřejné představitele pro celou Evropskou unii i tlumočníci agentury Artlingua.

Forum 2000Konference na míru

Ať už pořádáte mezinárodní konferenci, jednání, školení či filmový festival, Artlingua vám zajistí nejen tlumočníky, ale i veškerou tlumočnickou techniku. Podle tématu pro vás budou vybráni nejvhodnější tlumočníci se zkušenostmi z oboru. Technici na místě nainstalují a připraví veškeré vybavení a pro hladký průběh jednání zůstane vždy jeden člen z realizačního týmu na místě.

S pomocí digitální tlumočnické techniky mohou zaznívat na konferenci současně desítky jazyků a účastníci si na staničkách vždy vyberou svůj jazykový kanál. Všichni se proto mohou prezentovat a bez problémů diskutovat v rodné řeči.

Nyní záleží už jen na vás, jestli si vyberete profesionály agentury Artlingua.

Více informací a kontakty naleznete na webových stránkách www.artlingua.cz.

logo Artlingua

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz