Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Profesionální Ford? Vše na jednom místě zajistí Auto Trutnov

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Auto Trutnov je na trhu již od roku 1998, kdy pod názvem Cerebrus Moto byl zahájen prodej a servis motocyklů. Společnost byla v roce 1999 zaregistrována pod názvem Auto Trutnov se sídlem v Trutnově. Z malé nezávislé autodílny se společnost rozrostla na autorizovaného dealera a servis značky FORD.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Auto Trutnov | foto: Auto Trutnov

Služby svým zákazníkům nabízí ve třech moderních a pravidelně rozšiřovaných provozovnách ve Vrchlabí, ve Vysokém Mýtě a s centrálou v Trutnově. Aktivity zaměřují na profesionální prodej, kvalitní servis, nabídku originálních náhradních dílů a doplňků, širokou nabídku finančních produktů a pojištění.

Auto Trutnov 2

Na automobilovou značku Ford má Společnost Auto Trutnov s r.o. k dispozici tým odborníků, kteří jsou na svou značku plně vyškoleni a to jak v prodejním tak i v servisním týmu.

Jejich vztah k vozidlům nepřivádí jen k nabízení běžných služeb, zákazníci si mohou vozidla také otestovat při zkušebních jízdách, při reklamačním řízení je k dispozici několik náhradních vozidel, krátké dodací lhůty nových vozidel a taktéž cenově velmi kvalitní servisní zázemí činí ze společnosti prosperujícího obchodníka velmi dobře zapsaného i v konkurenčním prostředí automobilového prodeje a servisu.

Auto Trutnov 3Každý zákazník, přicházející do Autosalonu Auto Trutnov s r.o. , ať již firma či soukromá osoba, dostává odbornou, osobní péči vždy zaměřenou na individuální přístup, osobní jednání a každému je doporučen a osobně individuálně projednán ten nejvhodnější produkt, ať už se jedná o nové vozidlo Ford, financování nebo výhody operativního leasingu.

Auto Trutnov s r.o. také zajišťuje pro své zákazníky výkup starších vozidel protihodnotou při výběru vozidla nového, poradenskou službou v oblasti servisních nabídek. Společnost v průběhu let zajišťuje vždy dny otevřených dveří, kdy využívá cenové politiky společnosti Ford a akční nabídky skladových vozidel a nabízí tím velmi kvalitní a cenově atraktivní nabídku vozidel Ford širokému spektru zákazníků.

Servis společnosti Auto Trutnov s r.o. je profesionálně vybaven nejmodernější servisní technikou a nejnovějšími technologiemi v oblasti diagnostiky vozidel s komplexním využitím výpočetní techniky.

Auto Trutnov 4

Kompletní nabídka sortimentu společnosti FORD v oblasti osobních motorových vozidel je aktuálně rozšířena o kompletní Transit Centrum, které zajišťuje v plném rozsahu nabídku užitkových vozidel Ford Transit a Ford Transit Connect. Také k užitkovým vozidlům je samozřejmostí nabídka originálních náhradních dílů a originálních doplňků Ford v celém segmentu výroby.

Auto Trutnov 5Společnost Auto Trutnov aktivně využívá internetové možnosti k prezentaci společnosti v nabídkách základních, ale především akčních, skladových nabídek s aktualizací téměř v denním režimu.

Na stránkách www.autotrutnov.cz naleznete kompletní sortiment značky FORD, stejně tak i on-line přístup k možnostem výběru i osobního sestavení vozidla dle přání i výběru klienta. Stránky vždy aktuálně informují zákazníka o aktuální cenové a skladové nabídce.

auto trutnov

"Přijměte pozvání k návštěvě společnosti Auto Trutnov s r.o., jejích prodejen a staňte se i Vy spolutvůrci i pravidelnými návštěvníky našich internetových stránek www.autotrutnov.cz ". Prodejní i servisní tým společnosti.

Pro návštěvu naší prodejny můžete využít provozní dobu pondělí až pátek 8:00 – 18:00 hodin prodejní autosalon, 7:00 – 17:00 hodin servisní nabídka. V sobotu pravidelně je Vám k dispozici otevřeno 9:00 – 12:00 hodin. V kteroukoli dobu jste srdečně vítáni kolektivem pracovníků, kteří se zájmem nabízí své služby k dispozici.

Společnost Auto Trutnov s r.o. najdete ve městě Trutnov na výpadovce z města směrem na Pec pod Sněžkou na pravé straně u čerpací stanice Benzina.

"Jsme rádi, že jste nároční"

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz