Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Profesionální Ford? Vše na jednom místě zajistí Auto Trutnov

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Auto Trutnov je na trhu již od roku 1998, kdy pod názvem Cerebrus Moto byl zahájen prodej a servis motocyklů. Společnost byla v roce 1999 zaregistrována pod názvem Auto Trutnov se sídlem v Trutnově. Z malé nezávislé autodílny se společnost rozrostla na autorizovaného dealera a servis značky FORD.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Auto Trutnov | foto: Auto Trutnov

Služby svým zákazníkům nabízí ve třech moderních a pravidelně rozšiřovaných provozovnách ve Vrchlabí, ve Vysokém Mýtě a s centrálou v Trutnově. Aktivity zaměřují na profesionální prodej, kvalitní servis, nabídku originálních náhradních dílů a doplňků, širokou nabídku finančních produktů a pojištění.

Auto Trutnov 2

Na automobilovou značku Ford má Společnost Auto Trutnov s r.o. k dispozici tým odborníků, kteří jsou na svou značku plně vyškoleni a to jak v prodejním tak i v servisním týmu.

Jejich vztah k vozidlům nepřivádí jen k nabízení běžných služeb, zákazníci si mohou vozidla také otestovat při zkušebních jízdách, při reklamačním řízení je k dispozici několik náhradních vozidel, krátké dodací lhůty nových vozidel a taktéž cenově velmi kvalitní servisní zázemí činí ze společnosti prosperujícího obchodníka velmi dobře zapsaného i v konkurenčním prostředí automobilového prodeje a servisu.

Auto Trutnov 3Každý zákazník, přicházející do Autosalonu Auto Trutnov s r.o. , ať již firma či soukromá osoba, dostává odbornou, osobní péči vždy zaměřenou na individuální přístup, osobní jednání a každému je doporučen a osobně individuálně projednán ten nejvhodnější produkt, ať už se jedná o nové vozidlo Ford, financování nebo výhody operativního leasingu.

Auto Trutnov s r.o. také zajišťuje pro své zákazníky výkup starších vozidel protihodnotou při výběru vozidla nového, poradenskou službou v oblasti servisních nabídek. Společnost v průběhu let zajišťuje vždy dny otevřených dveří, kdy využívá cenové politiky společnosti Ford a akční nabídky skladových vozidel a nabízí tím velmi kvalitní a cenově atraktivní nabídku vozidel Ford širokému spektru zákazníků.

Servis společnosti Auto Trutnov s r.o. je profesionálně vybaven nejmodernější servisní technikou a nejnovějšími technologiemi v oblasti diagnostiky vozidel s komplexním využitím výpočetní techniky.

Auto Trutnov 4

Kompletní nabídka sortimentu společnosti FORD v oblasti osobních motorových vozidel je aktuálně rozšířena o kompletní Transit Centrum, které zajišťuje v plném rozsahu nabídku užitkových vozidel Ford Transit a Ford Transit Connect. Také k užitkovým vozidlům je samozřejmostí nabídka originálních náhradních dílů a originálních doplňků Ford v celém segmentu výroby.

Auto Trutnov 5Společnost Auto Trutnov aktivně využívá internetové možnosti k prezentaci společnosti v nabídkách základních, ale především akčních, skladových nabídek s aktualizací téměř v denním režimu.

Na stránkách www.autotrutnov.cz naleznete kompletní sortiment značky FORD, stejně tak i on-line přístup k možnostem výběru i osobního sestavení vozidla dle přání i výběru klienta. Stránky vždy aktuálně informují zákazníka o aktuální cenové a skladové nabídce.

auto trutnov

"Přijměte pozvání k návštěvě společnosti Auto Trutnov s r.o., jejích prodejen a staňte se i Vy spolutvůrci i pravidelnými návštěvníky našich internetových stránek www.autotrutnov.cz ". Prodejní i servisní tým společnosti.

Pro návštěvu naší prodejny můžete využít provozní dobu pondělí až pátek 8:00 – 18:00 hodin prodejní autosalon, 7:00 – 17:00 hodin servisní nabídka. V sobotu pravidelně je Vám k dispozici otevřeno 9:00 – 12:00 hodin. V kteroukoli dobu jste srdečně vítáni kolektivem pracovníků, kteří se zájmem nabízí své služby k dispozici.

Společnost Auto Trutnov s r.o. najdete ve městě Trutnov na výpadovce z města směrem na Pec pod Sněžkou na pravé straně u čerpací stanice Benzina.

"Jsme rádi, že jste nároční"

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz