Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma OK-TOURS byla založena roku 1990 a IATA akreditaci získala v roce 1992. Když k tomu přidáte od roku 2001 i on-line prodej letenek, tak je zřejmé, že se jedná o nejzkušenějšího prodejce na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou | foto: OK-TOURS

Situace v prodeji letenek se od roku 1990 zásadně změnila, přibyla tvrdá konkurence a nové formy distribuce, zejména internet. Co se však nezměnilo, je potřeba korporátních, ale i běžných zákazníků mít obchodního partnera na kterého se mohou plně spolehnout, a který jim poskytne kvalitní služby za plně konkurenční ceny.  A přesně s tímto krédem působí na trhu úspěšně již přes 22 let cestovní kancelář OK-TOURS

Typickým korporátním zákazníkem OK-TOURS je malá či střední firma, jejíž zaměstnanci cestují služebně, popř. i soukromě. K tomu potřebují zajistit letenky za nejvýhodnější ceny. Chtějí letět s takovou leteckou společností, která poskytne kvalitní služby a pohodlí během letu a která nabízí výhodný letový řád a dodatečné benefity zdarma. 

Proto tým konzultantů OK-TOURS věnuje velké úsilí tomu, aby zákazník vždy získal přesně takové řešení, které je pro něj nejlépe vyhovující. 

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Zajištění celé služební cesty na klíč, tedy včetně ubytování, pojištění a dalších služeb za výhodné ceny, to je co zákazník od OK-TOURS očekává. Vysoce kvalifikovaní a zkušení konzultanti naleznou to optimální řešení a předloží zákazníkovi možnosti, ze kterých si sám zvolí tu nejlepší. Samozřejmostí je nabídka dodatečných benefitů poskytovaných leteckými společnostmi. 

Orientace v této oblasti vyžaduje dlouholeté zkušenosti a právě OK-TOURS je zárukou, že zákazník o žádný benefit nepřijde. Pokud zákazník hledá garanci nejlevnější letenky a chce ušetřit i na servisním poplatku, tak má k dispozici online rezervační systém okletenky.cz. Jde o jedinečný systém, vyvinutý na základě potřeb a požadavků zákazníků. 

Rezervace letenky je zde jednoduchá, rychlá, přehledná a nezávazná. Nabízené ceny jsou reálné, zákazník není lákán na neexistující tarify, které nelze v dalším kroku rezervovat. 

Zákazník si sám může zvolit, zda cenu letenky zaplatí ihned a robot mu letenku obratem vystaví. Nebo zda si nechá čas na rozmyšlenou a pracovník podpory prodeje ho sám zkontaktuje před ukončením platnosti rezervace. 

Registrovaný uživatel má současně přístup ke všem svým rezervacím. Může si sám ve svém profilu zobrazit detaily rezervací a může také rezervaci letenky sám zrušit. 

Uživatelsky přívětivé prostředí rezervačního systému okletenky.cz a výhodné ceny letenek i dalších služeb, to jsou hlavní důvody úspěchu tohoto systému na trhu.

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

„Když jsme v červnu 2001 jako první v ČR spouštěli tento projekt, tak jsme očekávali, že distribuce letenek přes internet bude mít velkou budoucnost,“ uvádí Roman Fritschka, ředitel prodeje letenek OK-TOURS a.s.

Kontakt:

OK-TOURS a.s.

Adresa: Jana Masaryka 39, 120 00 Praha 2

Web: www.okletenky.cz

Mail: letenky@okletenky.cz

Tel.: +420 221 509 111 (recepce)

„Následný vývoj jasně ukázal, že kombinace jednoduché on-line rezervace levné letenky a důsledné podpory ze strany zkušeného a spolehlivého prodejce je přesně tím, co mnozí zákazníci potřebují. Nechtějí být odkázáni na anonymního provozovatele webových stránek se sídlem někde v zahraničí, kterému svěřují svoje peníze. Vzhledem k cenám letenek jde řádově o tisíce až desetitisíce korun za jednu rezervaci, spolehlivost a profesionalita prodejce je tedy nutností,“ dodává Roman Fritschka.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlato je pořád považováno za jednu z nejlepších investicí dneška. Avšak mnoha investorům už nestačí jenom zlaté cihly...

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Zajímavá odměna, méně pracovních hodin, žádné dojíždění. Nebojte se v důchodu začít s novou prací a zjistěte, jaké to...

Společná evropská měna slaví 20. narozeniny. A Evropané si euro chválí

Společná evropská měna slaví 20. narozeniny. A Evropané si euro chválí

S příchodem roku 2019 slaví euro dvacet let existence. Přesně před 20 lety, tedy 1. ledna 1999, zavedlo jedenáct...

Najdete na iDNES.cz