Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firma OK-TOURS byla založena roku 1990 a IATA akreditaci získala v roce 1992. Když k tomu přidáte od roku 2001 i on-line prodej letenek, tak je zřejmé, že se jedná o nejzkušenějšího prodejce na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou | foto: OK-TOURS

Situace v prodeji letenek se od roku 1990 zásadně změnila, přibyla tvrdá konkurence a nové formy distribuce, zejména internet. Co se však nezměnilo, je potřeba korporátních, ale i běžných zákazníků mít obchodního partnera na kterého se mohou plně spolehnout, a který jim poskytne kvalitní služby za plně konkurenční ceny.  A přesně s tímto krédem působí na trhu úspěšně již přes 22 let cestovní kancelář OK-TOURS

Typickým korporátním zákazníkem OK-TOURS je malá či střední firma, jejíž zaměstnanci cestují služebně, popř. i soukromě. K tomu potřebují zajistit letenky za nejvýhodnější ceny. Chtějí letět s takovou leteckou společností, která poskytne kvalitní služby a pohodlí během letu a která nabízí výhodný letový řád a dodatečné benefity zdarma. 

Proto tým konzultantů OK-TOURS věnuje velké úsilí tomu, aby zákazník vždy získal přesně takové řešení, které je pro něj nejlépe vyhovující. 

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Zajištění celé služební cesty na klíč, tedy včetně ubytování, pojištění a dalších služeb za výhodné ceny, to je co zákazník od OK-TOURS očekává. Vysoce kvalifikovaní a zkušení konzultanti naleznou to optimální řešení a předloží zákazníkovi možnosti, ze kterých si sám zvolí tu nejlepší. Samozřejmostí je nabídka dodatečných benefitů poskytovaných leteckými společnostmi. 

Orientace v této oblasti vyžaduje dlouholeté zkušenosti a právě OK-TOURS je zárukou, že zákazník o žádný benefit nepřijde. Pokud zákazník hledá garanci nejlevnější letenky a chce ušetřit i na servisním poplatku, tak má k dispozici online rezervační systém okletenky.cz. Jde o jedinečný systém, vyvinutý na základě potřeb a požadavků zákazníků. 

Rezervace letenky je zde jednoduchá, rychlá, přehledná a nezávazná. Nabízené ceny jsou reálné, zákazník není lákán na neexistující tarify, které nelze v dalším kroku rezervovat. 

Zákazník si sám může zvolit, zda cenu letenky zaplatí ihned a robot mu letenku obratem vystaví. Nebo zda si nechá čas na rozmyšlenou a pracovník podpory prodeje ho sám zkontaktuje před ukončením platnosti rezervace. 

Registrovaný uživatel má současně přístup ke všem svým rezervacím. Může si sám ve svém profilu zobrazit detaily rezervací a může také rezervaci letenky sám zrušit. 

Uživatelsky přívětivé prostředí rezervačního systému okletenky.cz a výhodné ceny letenek i dalších služeb, to jsou hlavní důvody úspěchu tohoto systému na trhu.

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

Prodej letenek firemním zákazníkům je každodenní výzvou

„Když jsme v červnu 2001 jako první v ČR spouštěli tento projekt, tak jsme očekávali, že distribuce letenek přes internet bude mít velkou budoucnost,“ uvádí Roman Fritschka, ředitel prodeje letenek OK-TOURS a.s.

Kontakt:

OK-TOURS a.s.

Adresa: Jana Masaryka 39, 120 00 Praha 2

Web: www.okletenky.cz

Mail: letenky@okletenky.cz

Tel.: +420 221 509 111 (recepce)

„Následný vývoj jasně ukázal, že kombinace jednoduché on-line rezervace levné letenky a důsledné podpory ze strany zkušeného a spolehlivého prodejce je přesně tím, co mnozí zákazníci potřebují. Nechtějí být odkázáni na anonymního provozovatele webových stránek se sídlem někde v zahraničí, kterému svěřují svoje peníze. Vzhledem k cenám letenek jde řádově o tisíce až desetitisíce korun za jednu rezervaci, spolehlivost a profesionalita prodejce je tedy nutností,“ dodává Roman Fritschka.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz