Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Prodej bytů v Jičíně. Bydlete v jednom z nejlepších míst pro život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Okresní město Jičín na východě Čech je centrem vzdělání, kultury, sportu a průmyslu. Správní oblast téměř 50 tisíc obyvatel a město se 17 tisíci obyvateli patří k nejlepším místům pro život. Pronájem a prodej bytů v Jičíně je zahájen. Nepropásněte svoji šanci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bydlete v jednom z nejlepších míst pro život. | foto: Jičín

Nepropásněte prodej bytů v Jičíně, ve městě, které patří mezi ta vůbec nejlepší místa pro život. Rozvoj Jičína je směrován k modernímu, dynamickému a kulturnímu sídlu, které těží zejména z historických kvalit, krajinného uspořádání, přírodních hodnot, odkazu významných osobností, ale i kvalitního podnikatelského a průmyslového potenciálu.

K tomu přispívají i mnohé rekonstrukce a obnovy, např. Valdštejnova náměstí, Městské památkové rezervace, zámecké zahrady, koupaliště Kníže či zimního stadionu. V současnosti jsou řešeny nové cesty k dobrému využití Valdštejnské lodžie, Jezuitské koleje nebo bývalých vojenských kasáren, kde vznikne nová obytná lokalita.

V. Čtvrtka 859

V. Čtvrtka 859

Jičín má pět základních škol vč. umělecké, čtyři střední školy (průmyslová, podnikatelská, obchodní, gymnázium) a výukové středisko České zemědělské univerzity v Praze a Technické univerzity Liberec.

Obyvatelé Jičína aktivně využívají sportovní areál, moderní aquacentrum, koupaliště, zimní stadion, hřiště a cyklostezky. Kvalitní reprezentaci sportu ve městě zastupuje nejen atletika, judo, házená, hokej, florbal či orientační běh, ale i mnozí další.

Město Jičín žije bohatým společenským a kulturním životem a jako brána do Českého ráje ročně láká téměř milion návštěvníků. V hlavním městě pohádky spojovaném s Rumcajsem a postavami V. Čtvrtka a R. Pilaře je každoročně pořádán festival Jičín - město pohádky. Rezidenční sídlo Albrechta z Valdštejna s cennými památkami a barokní krajinou každý sudý rok ožívá Valdštejnskými slavnostmi.

Prodej bytů v Jičíně: 4+1 za minimální cenu 1 300 000 Kč

Byt o velikosti 70,74 m2 v ulici Přátelství se nachází ve druhém podlaží domu, k bytu náleží balkón a sklepní kóje. Klidné sídliště se zelení, dětskými hřišti, potravinami a pobočkou pošty je dobře dostupné do centra města. Nedaleko se nachází základní škola a venkovní sportoviště.

Prodej bytů v Jičíně: 1+1 za minimální cenu 750 000 Kč

Přátelství 546

Jedná se o velikosti 32 m2 v ulici Přátelství, č.p. 546, nacházející se v prvním podlaží domu. Předmětný byt se sklepní kójí je k prodeji nabízen prázdný.

Prodej bytů v Jičíně: 2+1 za minimální cenu 1 100 000 Kč

Jedná se o byt velikosti 55,68 m2 v ulici Barákova, č.p. 564. Nachází se ve druhém podlaží domu, k bytu náleží balkón a sklepní kóje. Předmětný byt je k prodeji nabízen prázdný (neobsazen nájemníkem). Byt je v těsné blízkosti zeleně (parky, hřiště) a zároveň nedaleko centra města a veškeré jeho vybavenosti.

V současné době není v nabídce pouze prodej bytů v Jičíně, ale i kancelářských prostor, garáží či pozemků, zejména k podnikání. Více informací na www.mujicin.cz, Prodeje a pronájmy majetku.

Nabídky

Písemné nabídky na pronájem a prodej bytů v Jičíně zasílejte na adresu Městský úřad Jičín, odbor investiční výstavby a údržby města, Žižkovo nám. 18, Jičín. Zde je rovněž možné domluvit prohlídky nabízených nemovitostí.


Kontakt: P. Kynčl, MěÚ Jičín, Žižkovo nám. 18, kyncl@mujicin.cz, 493 545 120.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Najdete na iDNES.cz