Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prodej a nákup auta on-line je hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když se člověk nevyzná v autech, ale potřebuje prodat nebo koupit nové auto, je pro něj každá rada drahá. Obzvlášť pokud se nechce spoléhat na zaručené nabídky autobazarů. Proto přiblížím svou zkušenost s tím, jak probíhal můj nákup a prodej auta on-line.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aukro s.r.o. - auto - moto | foto: Aukro s.r.o.

Je to už nějaký ten pátek, co mi domů přišla obálka s aktivačním kódem do nákupní galerie Aukro.cz.

Okamžitě jsem se zapojil do adrenalinového zápolení o předmět vydražený za nejlepší cenu nebo co nejrychleji (to když jsem koupil za pevnou cenu). Jednou to bylo tričko na kolo, podruhé půllitr.

OtoMoto - prodej a nákup auta on-line

Poměrně nedávno jsem se rozhodl pro větší obchod - pořídit si nové auto. Vzhledem ke svému častému cestování jsem zvažoval, že při každé ze svých služebních cest oběhnu místní bazary a doufal jsem, že časem něco objevím. Uběhlo půl roku a já měl nacestováno už spoustu kilometrů.

Autobazarů jsem stačil navštívit opravdu jen pár a nový plechový miláček stále v nedohlednu. Často se mi stávalo, že v autobazarech nebylo otevřeno, když jsem potřeboval, nebo jejich majitelé nebyli mou návštěvou tak nadšeni, jak jsem si představoval. Zjistil jsem, že tudy cesta nevede a vzpomněl si, že mé oblíbené Aukro.cz má přece kategorii auto-moto a já mohu provést nákup auta on-line.

Poprvé jsem tedy zabrousil na Aukro.cz do sekce auto-moto a zjistil, že je propojená s motoristickým inzertním serverem otoMoto.cz. Ten patří pod Aukro a inzeráty se zobrazují v nabídkách na obou serverech, což je dobré pro lidi, kteří se zrovna zajímají o nákup či prodej auta online z pohodlí svého domova.

Po čase občasného brouzdání jsem se jednoho krásného sobotního dopoledne do výběru nového auta obul pořádně a tentokrát jsem navštívil přímo stránky otoMoto.cz. Potěšila mě možnost širšího vyhledávání (tzv. multivyhledávač), kdy jsem mohl hledat více vybraných vozidel najednou a také možnost je mezi sebou porovnat.

Aukro s.r.o. - multivyhledávač auto-moto

Nákup auta on-line - od Aše až po Zlín

A tak jsem z pohodlí svého domova navštívil bazary od Aše až po Zlín. Pokaždé mi vyjel široký výběr aut, ale přesto jsem si nedokázal vybrat. Poté jsem objevil funkci "automatické vyhledávání", pomocí které mi automaticky nové inzeráty začaly chodit do mailu, a já jsem si konečně vybral to pravé.

Aukro s.r.o. - vyhledávač auto-moto


Můj výběr se zastavil na voze, který byl v bazaru v nedaleké Olomouci. Inzerát auta jsem poslal ke schválení známému automechanikovi na mail pomocí kontaktního formuláře na stránce.

Prodej a nákup auta on-line z pohodlí domova

Vůz jsem si před pár týdny přivezl domů, bez jakýchkoli komplikací.
Nákup auta on-line pomocí serveru otoMoto.cz my hledání velice zpříjemnil.

Protože jsem od nátury praktik, začal jsem ihned přemýšlet nad zimním obutím. Léto je sice v plném proudu, ale známe to, zima tu bude co by dup. V tomto případě jsem našel na Aukru dostatečně velký výběr zimních pneu za velmi dobré ceny.

Pochlubil jsem se svým úlovkem samozřejmě v rodině. A otec mi dal hned za úkol sehnat pro něj malý traktor. Nedalo mi to a mrknul jsem znovu na otoMoto. Sekci zemědělské stroje jsem tu našel taky.

Prodej auta on-line? S otoMoto.cz žádný problém

Poté, co jsem si pořídil nové auto a vyřešil tím jeden problém, se mi podařilo vyřešit i druhý problém. Svůj dosavadní vůz, který mi tak dobře sloužil posledních pět let, jsem bezplatně a velmi jednoduše na otoMoto vystavil.

Po krátké době i dobře prodal a to jen díky internetu a pohodlné možnosti prodej auta on-line. Jako by se naplnila slova z reklamy, která na těchto stránkách běží. Její text říká: Zdarma vystavte, dobře prodejte.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

Pro podnikání v některých odvětvích potřebujete do začátku nemalý kapitál a autodoprava mezi ně rozhodně patří. Dodávky...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Najdete na iDNES.cz