Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proč využít srovnávače pojištění?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nevyznáte se ve spleti nabídek, které se všechny tváří, že jsou pro vás těmi nejvýhodnějšími? Srovnáním nabídek pojištění můžete výrazně ušetřit! Stačí si jen spočítat cenu pojištění online přes srovnávač pojištění.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Proč využít srovnávače pojištění? | foto: ePojisteni.cz

„Často od našich klientů slýcháme, že pojišťovny změní ceny sjednaných produktů, a když se s nimi zákazník pokusí po telefonu spojit, narazí na sice ochotné pracovníky callcentra, kteří mu ale nedokáží pomoci s tím, aby platil méně,“ říká David Holý, marketingový ředitel největšího online pojistitele na českém trhu ePojisteni.cz.

S pojišťovnou se nedomluvíte, zkuste to chytřeji

Proto online srovnávač pojištění ePojisteni.cz přišel s kampaní s názvem „S pojišťovnou se nedomluvíte, zkuste to chytřeji přes srovnávač pojištění,“ kterou chce veřejnosti vysvětlit, že je mnohem efektivnější spočítat si cenu pojištění online, protože tak máte snadno a přehledně všechny nabídky přímo vám na míru na jednom místě. Daleko jednodušeji a rychleji si tak vyberete, která je pro vás nejvýhodnější, a nemusíte se tak složitě dohadovat se zaměstnanci jednotlivých pojišťoven, kteří vás přesvědčují, že nejlepší je přece jen ta jejich společnost.

Jakub Kohák: ušetřete čas i peníze

Jakub Kohák: ušetřete čas i peníze

Kampaň zaštítil svým osobitým projevem oblíbený herec Jakub Kohák, který figuruje ve dvou videích. V prvním vysvětluje princip fungování projektu, ve druhém vede fiktivní rozhovor se zaměstnancem pojišťovny.

„S Jakubem Kohákem jsme se dohodli na spolupráci nejen proto, že se nám líbí jako osobnost, ale také z toho důvodu, že sám naše služby využívá,“ vysvětluje David Holý a dodává: „Když jsme si představili, jak asi musí vypadat jeho hovor s infolinkou pojišťovny a jak vtipný musí být pro nezúčastněného pozorovatele, vyšlo nám, že právě on je ideální partner pro naše marketingové aktivity.“

Porovnejte si nabídky pojištění vozidel, domova i domácích mazlíčků

Společnost ePojisteni.cz se specializuje na porovnání nabídek pojištění, zároveň je v České republice největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění. Porovnává a zprostředkovává produkty z mnoha oblastí pojištění, od pojištění vozidel přes cestovní pojištění, pojištění domova a domácích mazlíčků, až po úrazové a životní pojištění.

Bezplatné srovnání pojistných produktů poskytuje velmi přehledně a jednoduše i s možností snadného online sjednání. S pojišťovnami má smluvní vztah a jejich produkty svým klientům zprostředkovává za zvýhodněné sazby.

S výběrem a uzavřením pojištění vám také rádi pomohou pojišťovací specialisté společnosti ePojisteni.cz.

Průměrná úspora, kterou díky ePojisteni.cz každý klient dosáhl, činí 1 750 Kč ročně a jejích služeb v roce 2013 využilo více než 700 tisíc lidí.

Více informací o srovnávání nabídek pojištění a společnosti ePojisteni.cz najdete na www.epojisteni.cz.

Autor:
Témata: ePojisteni.cz

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz