Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proč se s hypotékou obrátit na Gepard Finance?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud se v současné době chystáte na vyřizování hypotéky, potom se vám rozhodně vyplatí obrátit se na profesionály z Gepard Finance. K ideální hypotéce pomohli již řadě klientů a vy se k nim můžete připojit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Najdeme vám nejlepší hypotéku | foto: Gepard Finance

Proč je hypotéka přes Gepard Finance tak výhodná?

Důvodů je hned několik. Pokud se rozhodnete hypotéku řešit s makléřem z Gepard Finance, získáte nejen nejlepší možné podmínky hypotéky, ale ušetříte i velké množství času tím, že na jednom místě získáte přehled o celém hypotečním trhu.

Makléři z Gepard Finance vám navíc poskytnou veškerý servis při komunikaci s bankou, katastrem a prodejcem - to vše zcela bezplatně. Za klienta zařídí veškerou administrativu spojenou s jeho hypotékou.

Navíc hypoteční makléř Gepard Finance zůstává s vámi po celou dobu splácení hypotečního úvěru.

Najdeme vám nejlepší hypotéku 3

Rozdílné zpracování vaší hypotéky

Kvalitně a úplně zpracované údaje o klientovi jsou podstatné pro správné posouzení hypotéky a kompletně zpracovaná úvěrová složka ušetří bance čas i náklady.

„Nezatěžujeme naše klienty návrhem Finančních plánů, které mají svůj účel zejména v přepojištění všech členů domácnosti, investování do čehokoli, upsání důchodového pojištění do jakékoli penzijní společnosti,“ vysvětluje Jan Kruntorád, generální ředitel Gepard Finance a.s., rozdíl mezi hypotečním makléřem a poradcem z MLM sítě.

Tvorba finančních plánů MLM společností je mnohdy vedena jenom jedním motivem a to je výše provizí, které poradce, či společnost na klientovi realizuje. V důsledku to znamená, že klient má spoustu drahých služeb - produktů, které ani nepotřebuje, ani nevyužije.

"V případě zájmu klienta o financování nemovitostí, pak mnohdy nedokáží poradci MLM sítí obchod dokončit, a neúplný, nekompletní a mnohdy ještě zkomplikovaný jej rychle přesunou k řešení do banky," uzavírá Jan Kruntorád.

Řešení hypotéky v realitních kancelářích

Franšízový koncept Gepard Finance je postaven na službě nezávislého platebního systému na pořízení (úhradu) kupní ceny nemovitosti v partnerských realitních kancelářích.

Společně s realitní kanceláří tak makléř Gepard Finance zabezpečuje svým klientům službu, kterou požaduje.

Vzájemná spolupráce realitních kanceláří s Gepard Finance je zárukou toho, že prodejce nemovitosti získá své peníze včas a v potřebné výši.

Najdeme vám nejlepší hypotéku 2

Absolutní špička v oblasti hypoték

"Důvěra, kterou nám projevili naši franšízanti, klienti a obchodní partneři, se projevila v historicky nejúspěšnějším roce, který letos prožíváme," říká Jan Kruntorád, generální ředitel Gepard Finance.

Společnost Gepard Finance dosáhla za prvních sedm měsíců roku 2012 produkce ve výši 4,2 mld. Kč zpracovaných hypoték.

V současné době má franšízová síť 75 obchodních míst v ČR a 50 míst na Slovensku, ve které pracuje více než 350 profesionálních makléřů. Společnost představuje absolutní špičku mezi hypotečními makléři.

Pokud v současné době hledáte partnera, který vám s vyřízením vaší hypotéky pomůže, neváhejte se obrátit právě na Gepard Finance.

Kompletní informace najdete na www.gepardfinance.cz.

Více o GEPARD FINANCE

Gepard Finance se staly v roce 2011 největší hypotečně-makléřskou firmou v České republice. Zásluhu na úspěchu má především kvalita profesionálních hypotečních makléřů podpořená interním vzdělávacím systém GEPARD AKADEMIE, metodická a marketingová podpora, důvěryhodnost značky a managementu společnosti. Společnost Gepard Finance je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů. Dlouhodobě se snaží o vzdělávání a kultivaci hypotečního trhu.

Najdeme vám nejlepší hypotéku logo
Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Devět čínských pák na Američany. A jedna páka hodně zákeřná

Devět čínských pák na Američany. A jedna páka hodně zákeřná

Kurzy.cz Danske Bank ve svém posledním týdenním přehledu hovoří o deseti pákách, které může Čína efektivně použít v případné obc...

Najdete na iDNES.cz