Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Probiotické a antiseptické menstruační vložky vám usnadní vaše dny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dopřejte si během svých dnů tu nejlepší péči! Nepříjemného zápachu vás zbaví antiseptické menstruační vložky, probiotické zase přispívají k péči o poševní sliznici a komfortní mikroflóru. Užívejte si svůj život naplno!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Probiotické a antiseptické menstruační vložky vám usnadní vaše dny | foto: FIDE s.r.o.

Nepříjemné vaginální infekce postihují více než 75 % žen a opakovaně trápí až polovinu z nich. Patříte mezi ně? Netrapte se a zatočte s vaginálním onemocněním pomocí revoluční menstruační vložky Carin ProBiotic, Oasis ProBiotic nebo Micci ProBiotic a s obsahem živých přátelských laktobacilových kultur, které působí přímo tam, kde je potřeba.

Probiotické menstruační vložky: Buďte čistá, svěží a zdravá

Vložky ProBiotic obsahují čistou laktobacilovou kulturu, která kolonizuje a stabilizuje vaginální prostředí a přispívá tak k péči o poševní sliznici a komfortní mikroflóru. Probiotika snižují pH tkáně, se kterou je vložka v kontaktu, a zamezuje tak množení nežádoucích organismů.

Probiotická kultura se přirozeně množí ve vložce a vítězí nad nežádoucími bakteriemi, které se do ní dostávají při výtoku či krvácení. Snižuje se tak nepříjemný zápach a eliminuje zdroj infekce. Probiotické vložky se používají stejným způsobem, jako běžné vložky, ale rozdíl okamžitě poznáte. Můžete je používat nejen během menstruace, ale i při zánětech nebo jako vhodný doplněk k omezení zápachu intimních partií.

„Probiotické vložky Carin Probiotic považuji za úžasný přínos pro každou ženu, která dbá o čistotu a šetrnou intimní hygienu,“ říká praktická lékařka Hana Sýkorová. „Vložky obsahující živé probiotické kultury Lactobacillus acidophilus představují ideální pomůcku nejen pro ženy, které trpí opakovanými vaginálními záněty. Jsem přesvědčena, že tyto vložky jsou vhodným doplňkem rutinní intimní hygieny každé ženy. Laktobacilová kultura je nezbytnou součástí vaginální sliznice a jejich dodání na intimní partie formou přímého kontaktu prostřednictvím denní vložky představuje pohodlnou a komfortní formu aplikace.“

Probiotické a antiseptické menstruační vložky vám usnadní vaše dny

Antiseptické menstruační vložky: Aktivní péče bez zápachu

Pro eliminaci zápachu jsou určeny také ultra tenké menstruační vložky Oasis a Carin AntiSeptic, které obsahují aktivní kyslík. Ten omezuje množení nepřátelských bakterií. Zvyšuje také prodyšnost vložky, šetrně ji desinfikuje a omezuje nepříjemný zápach neutralizací aromatických sloučenin. Uvolňování aktivního kyslíku při kontaktu s tkání navíc přispívá k mechanické očistě tohoto intimního místa.

Probiotické a antiseptické menstruační vložky vám usnadní vaše dny

Nejvyšší kvalita za příznivé ceny

Unikátní probiotické a antiseptické menstruační vložky nabízí česká výrobní společnost FIDE s.r.o., která se specializuje na dámskou intimní hygienu. Její filozofií je nabídnout zákaznicím výrobky té nejvyšší kvality a za přijatelnější ceny než od významných světových výrobců.

Společnost FIDE své produkty vyvíjí ve svém vývojovém oddělení a testuje ve vlastní laboratoři. Spolupracuje také s předními nezávislými laboratořemi, stejně jako se Státním zdravotním ústavem v Praze a Ústavem experimentální biologie při Masarykově univerzitě.

Významné ocenění přímo od spotřebitelů

Například probiotické menstruační vložky vyvinula společnost FIDE ve spolupráci s biotechnologickou firmou Pharmaceutical Biotechnology a v roce 2012 tento revoluční výrobek účinně kombinující dámské menstruační vložky s probiotickou kulturou zvítězil v kategorii Dámská hygiena v uznávané soutěži Volba spotřebitelů roku – Nejlepší novinka.

Společnost FIDE klade důraz i na svůj permanentní rozvoj, investování do nejmodernějších technologií a neustálé inovační a vývojové činnosti. Zajímá se ale i životní prostředí, nevytváří tak ve výrobním procesu žádné nebezpečné odpady. Chce být také prospěšná a nápomocná občanům – vytváří několik desítek pracovních míst pro zdravotně postižené a finančně podporuje děti v dětských domovech.

Více informací o společnosti FIDE a jejím sortimentu najdete na www.fide.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Najdete na iDNES.cz