Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ProAuto je kvalitní pojištění vozidel za správnou cenu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
U každého pojištění je čas od času dobré se podívat, jaká rizika máte pojištěna a co za to platíte. V poslední době je to aktuální především u pojištění vozidel. S příliš levným pojištěním se při likvidaci škody můžete dožít nepříjemných překvapení. Na druhou stranu je však docela možné, že vás pojištění vozidla stojí víc, než je třeba.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ProAuto je kvalitní pojištění vozidel za správnou cenu

Co vám můžeme poradit? Nečekejte, až vám přijde předpis na další rok! To byste pro změnu pojišťovny už také nemuseli stihnout výpovědní lhůtu 6 týdnů. Na webových stránkách www.wustenrot.cz si své pojištění můžete kdykoliv snadno spočítat a porovnat s tím, kolik vás stálo dosud.

Povinné ručení s vyšším bonusem a možností jej kdykoliv vypovědět

Na podzim loňského roku jsme ve Wüstenrotu upravili některé parametry pro výpočet pojistného povinného ručení. Zásadní změnou však byla úprava výše bonusu v závislosti na počtu měsíců s bezeškodným průběhem. Už po dvou letech jízdy bez nehod vzrůstá bonus na 30 %, a jak ukazuje graf, i v dalších letech převyšuje podmínky běžné na trhu. 

ProAuto je kvalitní pojištění vozidel za správnou cenu

Vyšší bonus i na další auta v rodině

Jak? Díky obchodní slevě Multibonus, kterou vám Wüstenrot poskytne na druhé, třetí i čtvrté vozidlo v rodině ve výši bonusu, kterou máte u prvního pojištěného vozu.

Jediné povinné ručení, které můžete kdykoliv vypovědět

Nově sjednané povinné ručení můžete kdykoliv ukončit bez udání důvodů a bez jakýchkoliv poplatků. Ve Wüstenrotu se totiž neobáváme, že byste byli s naším pojištěním nespokojeni. Pokud by se tak přesto stalo, umožníme vám přejít jinam bez komplikací.

Havarijní pojištění nemusí být drahé

Mnoho českých řidičů jezdí celá léta bez nehod, a proto považují havarijní pojištění za zbytečnost. Statistiky hovoří o tom, že tento druh pojištění má sjednáno jen něco kolem 15 procent majitelů vozidel. Na druhou stranu ale zase není málo těch, kteří v případě odcizení vozidla nebo jeho poškození neznámým pachatelem musí hradit škody ze svého. 

Přitom havarijní pojištění nemusí drahé. Za bezeškodný průběh vám Wüstenrot poskytne bonus až 60 %. Další peníze ušetříte tím, že si pojistíte jen ta rizika, která opravdu potřebujete. Nabízené varianty Komplet, Praktik a Expert se liší právě rozsahem pojistného krytí.

Placené pojistné se vám snižuje také sjednáním vyšší spoluúčasti. V případě pojistné události ale musíte počítat s tím, že vám pojišťovna vyplatí nižší pojistné plnění.

Další 5 % slevu na havarijním pojištění získáte, když si u Wüstenrotu sjednáte komplexní pojištění ProAuto, tedy povinné ručení i havarijní pojištění.
Zdarma budete mít asistenční služby a u varianty Komplet také úrazové pojištění na celkovou částku 1 000 000 korun, a to po celou dobu trvání pojištění.

Jak si sjednat pojištění vozidla? Jednoduše po telefonu nebo přes internet

Dnes už stačí jen zvednout telefon, zavolat zdarma 800 22 55 55 a nadiktovat pracovníkovi prodejního call centra Wüstenrotu všechny údaje potřebné ke sjednání pojistné smlouvy. Stejně snadno si pojištění vozidla uzavřete přes internet na www.wustenrot.cz.

ProAuto je kvalitní pojištění vozidel za správnou cenu


Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Najdete na iDNES.cz