Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pro skupinové pobyty jsou nejlepší mobilní domy. Uspokojí i náročné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jadranské moře přiláká každoročně několik desítek tisíc hostů k odpočinku v rámci akce zvané skupinové pobyty. Nejrůzněji zájmově zaměřené spolky se vydávají načerpat slunečnou energii nejčastěji do Chorvatska. Otázkou je, kde se ubytovat. K tomu jsou ideální mobilní domy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CHERRY TOUR s.r.o - mobilhome | foto: CHERRY TOUR s.r.o

Doba, kdy se pro skupinové pobyty díky své ceně využívalo nejčastěji ubytování ve stanech, je dávno tatam. Daleko lepším řešením jsou mobilní domy, uspokojující i dnešní náročnější klientelu, která si uvědomuje, že nejlepším místem pro kolektivní pobyty s kamarády jsou právě kempy a jejich přívětivé prostředí po všech stránkách.

Rekreanti tam k sobě mají poněkud blíže a právě proto tam zamíří, aby čas trávili spolu, byli venku, v přírodě a aby sportovali. Chorvatské kempy za posledních 20 let urazily dalekou cestu, co se týče kvality a úrovně vybavení.

Tří a čtyřhvězdičkové kempy si atraktivitou svého prostředí rozhodně nezadají s apartmánovými či hotelovými komplexy. Výhodou kvalitního kempu je bezesporu mimo jiné snadný přístup k veškerým sportovištím a blízké pláže. Vždyť sportovní kluby zde velice často plní své tréninkové plány.

Mobilní domy jsou ideálním řešením

Chcete trávit dovolenou v kempu, ale vadí vám společné sociální zařízení? Toto tvrzení již neznamená problém, existuje na něj jednoduchá odpověď v podobě již zmíněných mobilních domů, mobilhomů či mobilheimů.

CHERRY TOUR s.r.o - mobilhome 1

Mobilní domy představují novou, atraktivní formu ubytování v kempu. Jedná se o prostorný domek, který svým přívlastkem "mobilní" nepředstavuje pro uživatele rozhodně žádné omezení co se kvality ubytování týče. Veškeré vybavení v mobilhomu je plnohodnotné a dostačující. Mobilní je de facto jen při umisťování ve vztahu ke stavebnímu povolení. Každý domek má samostatnou elektro přípojku, přípojku vody i kanalizace. Hmotnost základní velikosti mobilního domu 8 x 3 m dosahuje téměř 4 t. Z toho vyplývá i jeho stabilita mající vliv na užitný komfort.

"Mobilní domy jsou ideálním řešením pro náročné rekreanty, hledající kvalitní ubytování pro skupinové pobyty či pro svoji aktivní dovolenou," dodává Andrea Limberková, asistentka prodeje cestovní kanceláře CHERRY TOUR.

Co se týče dispozičního řešení, zpravidla se jedná o dvouložnicové mobilní domy, jedna ložnice bývá s manželskou postelí a druhá tzv. dětská, která nabízí tři plnohodnotné postele, přičemž jedna z nich může být na patro. Tato ložnice bývá často vybavena variabilní zábranou, která umožní jednu z postelí změnit na dětskou postýlku.

CHERRY TOUR s.r.o - mobilhome 2

Ložnice jsou obvykle situovány v protilehlých částech domku, aby bylo dosaženo co možná největšího soukromí. Ve střední části je pro rekreanty k dispozici tzv. denní místnost s kompletně zařízenou kuchyní a jídelním koutem s rozkládací pohovkou. Samozřejmostí je teplá voda i klimatizace.

Standardní splachovací WC mísa bývá samostatně oddělena či může být součástí koupelny se sprchovým koutem. Mobilní dům tak skýtá vskutku kvalitní pobyt pro 5 osob. Při menším uskromnění se, je možno domek obývat až v počtu sedmi osob. Tato varianta, která je ideální hlavně pro skupinové pobyty, se stává cenově velice výhodnou, představující výši cca 3 000 Kč za osobu v plné sezóně.

Mobilní domy jsou ideálním řešením pro skupinové pobyty

Největší nabídku ubytování v mobilních domech v Chorvatsku na českém trhu nabízí cestovní kancelář CHERRY TOUR s.r.o., specializující se na individuální i skupinové pobyty v kempech již dvanáctým rokem. V jejich široké nabídce najdete mobilní domy v Čechy oblíbeném Biogradu na Moru nebo na ostrově Murter, ale také v Novigradu, Pakoštane, Trogiru nebo Omiši.

CHERRY TOUR s.r.o - aquaerobic

Pokud vás mobilní domy dostatečně nenadchly, u CHERRY TOUR můžete využít i plně vybavené, klimatizované karavany v nejlépe vybaveném kempu BIJELA UVALA na Istrijském poloostrově v Poreči nebo v kempu Zablaće nacházející se v Bašce na ostrově Krk. Ať už hledáte místo pro rodinnou dovolenou, soustředění pro váš sportovní klub nebo jen místo sloužící k utužení pracovního kolektivu, jistě si vyberete z nabídky www.cherry-tour.cz nebo www.karavanyvchorvatsku.cz, kde najdete jak individuální, tak i skupinové pobyty.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Najdete na iDNES.cz