Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pro skupinové pobyty jsou nejlepší mobilní domy. Uspokojí i náročné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jadranské moře přiláká každoročně několik desítek tisíc hostů k odpočinku v rámci akce zvané skupinové pobyty. Nejrůzněji zájmově zaměřené spolky se vydávají načerpat slunečnou energii nejčastěji do Chorvatska. Otázkou je, kde se ubytovat. K tomu jsou ideální mobilní domy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CHERRY TOUR s.r.o - mobilhome | foto: CHERRY TOUR s.r.o

Doba, kdy se pro skupinové pobyty díky své ceně využívalo nejčastěji ubytování ve stanech, je dávno tatam. Daleko lepším řešením jsou mobilní domy, uspokojující i dnešní náročnější klientelu, která si uvědomuje, že nejlepším místem pro kolektivní pobyty s kamarády jsou právě kempy a jejich přívětivé prostředí po všech stránkách.

Rekreanti tam k sobě mají poněkud blíže a právě proto tam zamíří, aby čas trávili spolu, byli venku, v přírodě a aby sportovali. Chorvatské kempy za posledních 20 let urazily dalekou cestu, co se týče kvality a úrovně vybavení.

Tří a čtyřhvězdičkové kempy si atraktivitou svého prostředí rozhodně nezadají s apartmánovými či hotelovými komplexy. Výhodou kvalitního kempu je bezesporu mimo jiné snadný přístup k veškerým sportovištím a blízké pláže. Vždyť sportovní kluby zde velice často plní své tréninkové plány.

Mobilní domy jsou ideálním řešením

Chcete trávit dovolenou v kempu, ale vadí vám společné sociální zařízení? Toto tvrzení již neznamená problém, existuje na něj jednoduchá odpověď v podobě již zmíněných mobilních domů, mobilhomů či mobilheimů.

CHERRY TOUR s.r.o - mobilhome 1

Mobilní domy představují novou, atraktivní formu ubytování v kempu. Jedná se o prostorný domek, který svým přívlastkem "mobilní" nepředstavuje pro uživatele rozhodně žádné omezení co se kvality ubytování týče. Veškeré vybavení v mobilhomu je plnohodnotné a dostačující. Mobilní je de facto jen při umisťování ve vztahu ke stavebnímu povolení. Každý domek má samostatnou elektro přípojku, přípojku vody i kanalizace. Hmotnost základní velikosti mobilního domu 8 x 3 m dosahuje téměř 4 t. Z toho vyplývá i jeho stabilita mající vliv na užitný komfort.

"Mobilní domy jsou ideálním řešením pro náročné rekreanty, hledající kvalitní ubytování pro skupinové pobyty či pro svoji aktivní dovolenou," dodává Andrea Limberková, asistentka prodeje cestovní kanceláře CHERRY TOUR.

Co se týče dispozičního řešení, zpravidla se jedná o dvouložnicové mobilní domy, jedna ložnice bývá s manželskou postelí a druhá tzv. dětská, která nabízí tři plnohodnotné postele, přičemž jedna z nich může být na patro. Tato ložnice bývá často vybavena variabilní zábranou, která umožní jednu z postelí změnit na dětskou postýlku.

CHERRY TOUR s.r.o - mobilhome 2

Ložnice jsou obvykle situovány v protilehlých částech domku, aby bylo dosaženo co možná největšího soukromí. Ve střední části je pro rekreanty k dispozici tzv. denní místnost s kompletně zařízenou kuchyní a jídelním koutem s rozkládací pohovkou. Samozřejmostí je teplá voda i klimatizace.

Standardní splachovací WC mísa bývá samostatně oddělena či může být součástí koupelny se sprchovým koutem. Mobilní dům tak skýtá vskutku kvalitní pobyt pro 5 osob. Při menším uskromnění se, je možno domek obývat až v počtu sedmi osob. Tato varianta, která je ideální hlavně pro skupinové pobyty, se stává cenově velice výhodnou, představující výši cca 3 000 Kč za osobu v plné sezóně.

Mobilní domy jsou ideálním řešením pro skupinové pobyty

Největší nabídku ubytování v mobilních domech v Chorvatsku na českém trhu nabízí cestovní kancelář CHERRY TOUR s.r.o., specializující se na individuální i skupinové pobyty v kempech již dvanáctým rokem. V jejich široké nabídce najdete mobilní domy v Čechy oblíbeném Biogradu na Moru nebo na ostrově Murter, ale také v Novigradu, Pakoštane, Trogiru nebo Omiši.

CHERRY TOUR s.r.o - aquaerobic

Pokud vás mobilní domy dostatečně nenadchly, u CHERRY TOUR můžete využít i plně vybavené, klimatizované karavany v nejlépe vybaveném kempu BIJELA UVALA na Istrijském poloostrově v Poreči nebo v kempu Zablaće nacházející se v Bašce na ostrově Krk. Ať už hledáte místo pro rodinnou dovolenou, soustředění pro váš sportovní klub nebo jen místo sloužící k utužení pracovního kolektivu, jistě si vyberete z nabídky www.cherry-tour.cz nebo www.karavanyvchorvatsku.cz, kde najdete jak individuální, tak i skupinové pobyty.

Autor:

Nejčtenější

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Z Prahy do Chorvatska. Rady a tipy na cestu

Z Prahy do Chorvatska: Rady a tipy na cestu

Rozhodli jste se na poslední chvíli, že byste rádi na dovolenou k moři? Chorvatsko je skvělou, a hlavně dostupnou...

Vydejte se na Mělnicko nejen za gastroturistikou

Vydejte se na Mělnicko nejen za gastroturistikou

Máte rádi dobré jídlo a skvělé víno? Máme pro vás několik tipů, kam na Mělnicku vyrazit za gastroturistikou. Tento...

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Architektonická stavba ve stylu selského stavení skýtá nejen rozsáhlou vinotéku CHÂTEAU VALTICE, ale také unikátní...

Najdete na iDNES.cz