Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pro podnikání v gastronomii si pořiďte kvalitní zařízení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zakládáte restauraci, rychlé občerstvení, pekárnu nebo masnu? S kvalitními konvektomaty, grily, pecemi na pečivo a jinými zařízeními podporujícími správný chod vašeho podnikání si usnadníte práci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro podnikání v gastronomii si pořiďte kvalitní zařízení | foto: Gastrotechno group, s.r.o.

Nedocenitelným pomocníkem každého kuchaře jsou konvektomaty, přístroje na přípravu jídla, které se používají zejména ve větších restauracích.

Konvektomaty fungují na bází horkého vzduchu a páry. Jsou multifunkční, rychlé a efektivní, nejsou náročné na prostor a odvádějí precizní práci několika kuchyňských zařízení najednou s podstatně nižší spotřebou energie. Celá kuchyně se tak vejde do jednoho spotřebiče, který zvládá připravit kompletní menu. Hravě zvládne nahradit tradiční technologie používající k přípravě varné kotle, smažící pánve, pece i sporáky.

Konvektomaty za příznivou cenu najdete na internetových stránkách společnosti GASTROTECHNO GROUP s.r.o., která gastronomická zařízení nejen prodává, ale také jim zajišťuje servis. Doporučuje konvektomaty značek ELOMA, RATIONAL a UNOX.

Zařízení pro každodenní použití v gastronomii

Čerstvé pečivo po celý den vám zajistí elektrické rozpekové pece. Společnost GASTROTECHNO GROUP nabízí kvalitní pece značky ELOMA, které jsou určeny k vybavení pekáren, cukráren a velkoprodejen potravin.

Pro podnikání v gastronomii si pořiďte kvalitní zařízení

Pro podnikání v gastronomii si pořiďte kvalitní zařízení

V každém provozu je kladen důraz na kvalitní chladicí přístroje. Jen nejvyspělejší technika zajišťuje spolehlivý denní provoz i při nejvyšší zátěži. Patří mezi ni také výrobky značky COSTAN – EPTA.

Šťavnaté kuře s křupavou kůrčičkou snadno připravíte pomocí grilů holandského výrobce FRI-JADO, CB, ROTISOL.

Žádná masna se neobejde bez nářezových strojů, ať už manuálních, poloautomatických či plně automatických. Používají se na krájení uzenin a sýrů v potravinářských provozech a gastrozařízeních. Jejich obsluhu zvládne po základním zaškolení každý.

Na balení masa, sýrů a uzenin v potravinářských provozech, gastrozařízeních a výrobnách, popřípadě v domácnostech, jsou výborné automatické baličky Jadopack, nebo vakuové baličky VALCO, SIRMAN.

Široká nabídka pro vaše podnikání včetně zajištění autorizovaného servisu

Pro podnikání v gastronomii si pořiďte kvalitní zařízení

Pro podnikání v gastronomii si pořiďte kvalitní zařízení

Všechna tato zařízení najdete v nabídce společnosti GASTROTECHNO GROUP s.r.o. Společnost GASTROTECHNO GROUP nabízí autorizovaný prodej včetně servisu obchodních značek Berkel, Deko, Manconi, Omas, Scharfen, Sirman, CB, ELOMA, Beckers, S.A.M. Kuchler, FRI-JADO, Rational, FAC, EPTA, AHMED YAR, Coppens a Mainca po celé České i Slovenské republice. Spokojeni s ní jsou i velké společnosti, ze kterých jmenujeme např. AHOLD Czech Republic a.s., Shell Czech Republic a.s., Johnson Controls International, spol. s r.o. a Agrofert a.s.

Můžete si tak pořídit vysoce kvalitní nářezové stroje, konvektomaty, mlýnky na maso, váhy, balicí stroje, pily na kosti, pokladny, grily, teplé a chladicí vitríny, nerezové gastro zařízení a pulty. Zkrátka vše, co pro své podnikání v gastronomii potřebujete.

Celou nabídku společnosti GASTROTECHNO GROUP s.r.o. najdete na www.gastrotechnogroup.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Najdete na iDNES.cz