Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Sháníte pro svůj provoz výkonný siloměr? Širokou paletu kvalitních přístrojů pro měření síly a momentu nabízí společnost NATIS s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla | foto: NATIS s. r. o.

Potřebujete zkoušet pružiny, testovat ovíjené spoje, měřit pevnost spojů u keramických částí, přepínání spínačů, trhání vláken, kabelů či drátů, odtrhávání nakrimpovaných součástek, kontrolovat lisy, nebo třeba mechanicky otestovat komponenty počítačů? Právě při těchto a dalších činnostech uplatníte siloměry.

Pro měření velikosti síly se používají analogové či digitální siloměry, snímače síly nebo zkoušecí stroje, takzvané trhačky. Širokou nabídku měřidel a jejich příslušenství najdete v sortimentu společnosti NATIS, která se na trhu úspěšně orientuje již 21. rokem. Můžete se zde spolehnout na vysokou kvalitu za příznivou cenu.Nabízené siloměry měří v tahu i tlaku, s přesností již od 0,1 % z jejich rozsahu.

Analogové siloměry

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla

Pro měření síly v tahu i tlaku můžete využít analogové siloměry, které jsou vybaveny praktickou funkcí podržení maximální naměřené hodnoty. Můžete si ji tak poznamenat i po měření. Disponují řadou měřících rozsahů a přesnost mají +/- 2 % z rozsahu.

Digitální siloměry

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla

Vysoce přesné jsou digitální siloměry, například robustní digitální siloměr SHITO, model STO, který se svou přesností měření +/-0,5 % najde uplatnění i v laboratořích či na zkušebnách. Nemusíte se bát jeho přetížení, při běžném používání nemůže dojít k jeho poškození nebo zničení díky velké přetížitelnosti (20 %) vestavěného snímače síly. Lze také dodat i s kalibračním protokolem Českého meteorologického institutu (ČMI).

Další jeho značnou předností je možnost otočení naměřeného údaje o 180° pouhým stisknutím tlačítka, což oceníte například při upevnění přístroje na stojanu. Digitální siloměry SHITO jsou dodávány v transportním plastovém kufříku se sadou měřících doteků a síťovým adaptérem pro nabíjení vestavěného akumulátoru.

Trhací stroje

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla

Pro měření síly a momentu využijte kvalitní měřidla

Pro použití v laboratořích i ve výrobních provozech jsou určeny měřící a zkušební zařízení pro zkoušky typu síla/délka od britského výrobce MECMESIN. Zkráceně jsou označovány jako trhačky. Jejich velkou výhodou je univerzálnost, jednoduché programování měřících úloh, robustnost a možnost rychlé výměny snímačů síly.

Trhačky MECMESIN se používají v mnoha odvětvích průmyslu jako je strojírenský, elektrotechnický, automobilní, letecký, potravinářský, farmaceutický, lékařský nebo průmysl obalů. Své uplatnění najdou i pro zkoušení a měření pružin.

Společnost NATIS dodává trhací stroje o nosnosti stojanu od 500N do 50kN.

Kvalitní měřidla pro měření síly a momentu nabízí společnost NATIS již od svého vzniku v roce 1995. Zabývá se nejen prodejem, ale i instalací a servisem nabízeného zboží. Velkou výhodou společnosti NATIS je vlastní servisní středisko se zkušenými techniky.

Více informací o společnosti NATIS s.r.o. a její kompletní nabídku měřidel naleznete na www.natis.cz.

Autor:
Témata: počítač

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Na VŠO se můžete hlásit do konce září.
Na VŠO se můžete hlásit do konce září

I když začátek akademického roku pomalu klepe na dveře, stále ještě najdete školy, které přijímají nové studenty. Na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) můžete...  celý článek

Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler.
Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler

Výtah je v domě užitečným pomocníkem, který si můžete podle vlastních potřeb vyladit do naprostých detailů. Jejich výběr usnadní nový mobilní showroom...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Ztratila jsem kamarádky po porodu. Lze se tomu vyhnout?
Ztratila jsem kamarádky po porodu. Lze se tomu vyhnout?

Vyšumění přátelství nemusí být jen vaše vina.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.